Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość

jak długo utrzymuje sie efekt depilacji laserowej? zamierzam na wiosnę się na taki zapisac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jak dlugo? na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w klinice Idealist na Chodkiewicza i już 3 tydzień ani śladu włosków ;) oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w gabinecie Wasylkowscy i depilację miałam robioną w kilku zabiegach i będzie trwała na całe życie. Co ważne, najlepiej robić ją zimą, żeby na wiosnę już mieć gładkie nogi bo nigdy nie wystarcza jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż załuję ze tak późno się zdecydowałam na depilację laserem bo wcześniej zawsze używałam maszynek i była męka średnio co 2 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o małe obszary ciała takie jak wąsik, czy nawet pachy lub bikini to jedyną metodą usunięcie zbędnego owłosienia raz na zawsze jest elektroepilacja. Niezależnie od stopnia zabarwienia włosa i fototypu skóry, wykorzystuje impuls elektryczny i raz na zawsze zapominamy o owłosieniu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afteczka
To zależy w dużej mierze od koloru włosa i obszarów zabiegowych. Fotodepilacja działa ogólnie tak, że podczas zabiegów niszczone są komórki macierzyste odpowiedzialne za wyrastanie włosków. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają wraz z cebulkami. Tak czy siak, ja polecam zabieg w Ikonie na Migdałowej (Wawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam nad taką depilacja. Co prawda ta metoda do najtańszych nie należy ale przynajmniej ma się spokój na jakiś czas. Znalazłam http://www.vicihair.pl/. Mają ciekawa ofertę. I przede wszystkim kusi mnie że mają 50% off do końca tego miesiąca. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaaa
Ja właśnie jestem w trakcie fotodepilacji w już wspomnianej wcześniej Ikonie w Wawie. Jeszcze będę mieć jeden zabieg ale i tak jestem zadowolona z rezultatów i z miejsca bo wychodzę stamtąd ze świadomością że dobrze zainwestowałam pieniadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem tak: miałam fotodepilację i mi nie pomogła. Dopiero depilacja laserowa dała efekty więc moim zdaniem foto to kasa wyrzucona trochę w błoto. może i włoski stał się cieńsze, ale były nawet po kilku zabiegach. po laserze nie mam absolutnie nic :D (też robiłam u Wasylkowscy jak któraś tu wspomniała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ ja też polecam Wszystkim lasery Light Sheer Duet - salony De LUX maja dobre ceny, działają w wielu miastach w Polsce (Bielsko-Biała Gdańsk Kalisz Kielce Kraków Łódź Opole Poznań Sosnowiec Toruń Warszawa, Wrocław). Z efektów jest bardzo ale to bardzo zadowolona, ponadto można otrzymać zniżkę 20% na pierwszy zabieg, a co lepsze, jak potem Wy znajdziecie kogoś komu polecicie którykolwiek z salonów DE LUX macie na jeden zabieg 50% taniej, opłaca się jak nic zainteresowanych proszę o kontakt bm5@o2.pl W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że od Wasylkowscy jest nas coraz więcej :) Jesteście zadowolone z obsługi, bo ja bardzo :) Mam nadzieję, że włoski juz nigdy się nie pojawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam u nich kilka lat temu i do tej pory skóra gładka więc myślę, że włoski już się nie pojawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam pachy i okolice bikini i po owłosieniu ani śladu :D teraz zastanawiam się nad nogami, żeby mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Mam może głupie pytanie. Do tej pory nie interesowałem się tym tematem. Czy podczas depilacji bikini laserem trzeba całkiem rozebrać się od pasa w dół? Mam okazję mieć to za darmo. Kuzynka mi to zaoferowała. A mnie głupio było pytać ją jak to przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkas
Ja miałam depilacje laserową w stuido Ikona na Migdałowej :) super sprawa robiłam rok temu i do dzisiaj nie mam problemów z włoskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo nakręciłam się już na tę depilację laserową, ale niedawno przeczytałam, że osoby z cukrzycą nie mogą się poddawać temu zabiegowi :( jednak muszę się rozglądać za jakimś dobrym depilatorem... na szczęście robią je coraz skuteczniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkasia
Polecam depilacje laserową w studio Ikona na Urysowie. sprawdzony salon , efekty super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kramka
fifka_ej, to rozglądaj się za takim, który będzie wyrywał możliwie najkrótsze włoski, no i żeby miał jak najszerszą głowicę, myślę że wtedy depilator daje najlepsze efekty i byłby fajną alternatywą dla depilacji laserowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa powinna być wykonywana za pomocą lasera diodowego. Najlepiej jeśli jest nim laser diodowy Vectus od amerykańskiej firmy Palomar. Na stronie http://www.beautymedica.pl/zabiegi/epilacja_laserowa/ można znaleźć szczegółowe informacje na temat depilacji laserowej, ale także zobaczyć film. Efekty utrzymują się naprawdę długo, a sam zabieg jest bezbolesny i bardzo krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa super sprawa, robiłam przed wakacjami nogi i okolice bikini. oszczędza się sporo czasu i nie trzeba się martwić na wakacjach :) ja depilację robiłam na Urysowie w studio Ikona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras miałą jakieś negatywne skutki tej depilacji, bo ja mam wrazliwą skóre i troche się opowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoanaK
Ja również się obawiałam, bo słyszałam , że to boli a moja skóra jest delikatna. Jednak byłam u kosmetyczki , pogadałam z nią o tym powiedziała co i jak i w końcu się zdecydowałam. Nie żałuję :) bardzo nie bolało, ale to chyba zasługa p.Żanety która przeprowadzała zabieg,podobno dużo zależy od nastawienia lasera i samej maszyny. Więc możesz spokojnie iść, ja byłam w studio Ikona na Urysowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paIinka
dobry laser + kosmetyczka, która się na tym zna to i bez bólu się obejdzie. wiadomo trochę zależy od tego jak wytrzymałe jesteśmy ale da się przeżyć przy dobrze przeprowadzonym zabiegu :) polecam studio Ikona na migdałowej 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paIinka
dobry laser + kosmetyczka, która się na tym zna to i bez bólu się obejdzie. wiadomo trochę zależy od tego jak wytrzymałe jesteśmy ale da się przeżyć przy dobrze przeprowadzonym zabiegu :) polecam studio Ikona na migdałowej 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paIinka
dobry laser + kosmetyczka, która się na tym zna to i bez bólu się obejdzie. wiadomo trochę zależy od tego jak wytrzymałe jesteśmy ale da się przeżyć przy dobrze przeprowadzonym zabiegu :) polecam studio Ikona na migdałowej 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamkaa
przy wrażliwej skórze, takiej jak moja, nie ryzykowałabym z depilacją laserową... o niebo bezpieczniej czuję się z depilatorem :) technologia mknie do przodu i jest tyle udogodnień żeby depilacja była mniej bolesna, dla mnie to optymalna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niconi
grahamka trochę racji masz ale trzeba pamiętać o jednym... depilator nie pozbędzie się włosów na zawsze :( ja też mam bardzo wrażliwą skóre ale bardzo chciałam pozbyć się włosów. byłam w kilku salonach. nie będę mówić o tych w których zabiegi poszły źle ale mogę powiedzieć gdzie dałam radę wytrzymać depialcję i to wcale w nie wielkim bólu. http://www.studioikona.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×