Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olgierd34

Jak wytłumaczyć takie zachowanie kobiety (byłej)?

Polecane posty

Gość Olgierd34

Trzy lata temu moja była rzuciła mnie dla innego faceta. Prosiłem, błagałem, walczyłem i nic. Nie byłem w stanie jej przekonać, żeby nie odchodziła. Przez kolejne dwa lata leczyłem depresję po jej odejściu, aż poznałem nową dziewczynę. Zaczęliśmy ze sobą chodzić, aż pewnego razu moja była zadzwoniła do niej i naopowiadała jej o mnie jakichś paskudnych rzeczy. Efekt .. dziewczyna ze mną zerwała. Zapytałem mojej byłej dlaczego to zrobiła, a ona odparła, że musiała ostrzec tamtą dziewczynę przede mną i że nigdy sobie nikogo nie znajdę. Nie rozumiem dlaczego to zrobiła skoro sama jest już w szczęśliwym związku małżeńskim. Co powinienem zrobić, żeby sytuacja się nie powtórzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to nienormalne. Coś takiego byłoby możliwe gdybyś bił tą dziewczyne, znęcał się psychicznie, fizycznie nad nią- wtedy to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt do nikogo nie dzwonił , nie wiem od kogo takie wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki ty dla niej byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chore i obrzydliwe, ta kobieta żyje zawiścią. Jest zawistna o to, że znalazłeś sobie kogoś, byc może sama nie jest szczęśliwa. nie wiem co Ci poradzic, bo najpewniej sytuacja może się powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem skad miała dane tej dziewczyny i skad wiedziala, ze juz kogos masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chcialam ostrzec panne mojego eks ze wiaze sie z pijakiem, leniem i nierobem, ale..... poczekam, az go zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychicznie chora baba,która uważa,że masz mieć po niej żałobę do końca życia.Znam taki typ człowieka niestety.Jednak dziewczyna,z która byłeś nie była Ciebie warta,że łyknęła od razu to wszystko..Wybacz ale mój facet im bardziej ex mnie oczerniał tym bardziej był przy mnie.W końcu ex zobaczył,że się nie rozstaniemy i dał sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuk moze wiedziec z jakich powodow to zrobila, na pewno zalazles jej za skore. czym - tylko ty o tym wiesz.. ale zapewne juz nie napiszesz tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×