Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sikanie na twarz podczas sexu

Polecane posty

Gość gość

ok każdy z nas maja jakieś pragnienia erotyczne jedne są w mare ciekaw kolejne już szalone a inne dziwne ale kazde z nich maja za zadanie sprawić na przyjemność podczas sexu możemy to porówna to fetyszu ...ostatnio zostało mi w samolocie zadane pytanie i co było najlepsze zadało mi je Polska stewardessa..Czy jesli zabawiam z partnerem mam rożne myśli erotyczne a jedne z nich to jest nasikanie na moje partnera nawet do ust by to wipł potem zlizała z mojej......a ja to co nie trafi do ust zlizała z niego Nadmienię ze tą panią troszkę znam i jakoś taki temat sie nasunął chętnie poznam opinanie innych ludzi w tym temacie co wy o tym sądzicie odp nie udzieliłem tej pani ale nie byłem zaskoczony bo z jednej strony zaciekawiło mnie to bo przecież jest tyle udziwnień erotycznych tylko ludzie o tym nie piszą ,,,chętnie poznam wasze opinie .....w tym temacie.....nadmienię ze pani jest bardzo ładna wykształcona,rozważna,wierna nie uznaje zabaw z innymi tylko z jednym panem w tm przypadku narzeczony,,,czekam jeszcze raz na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam się z tym.Mój były chciał abym mu nasikała do ust mówił że go to podnieca.Oczywiście odmówiłam .Nie każdy jest na to gotowy.Preferował też sex grupowy .Rozstaliśmy się .Nie pasujemy do siebie każdy ma inne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pissing jest coraz modniejszym fetyszem . Kwestia gdzie , jak i na co lub w co zależy od partnerów . jeden ma granice że tylko pod prysznicem na stojąco , drugi lubi na tors lub na kobiece piersi a trzeci do ust . Jeśli to kręci obie osoby - polecam . Kwestia przesuniętego zaufania do partnera . Do sikania do ust można się przygotować . Wypłukanie moczu z amoniakiem przed zabawą może skutkować przyjemnym płynem , bezbarwnym itp . Dla osób które chcą spróbowąc - polecam . Dla tych którzy się brzydzą - lepiej nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samolocie których lini rozmawia się na takie tematy ze stewardessami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi raz dziewczyna kucneła nad twarza i nasikała mi prosto do ust. cudowne przezycie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też takie coś lubię, ale moja często tego mi nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praktykowaliśmy czasem takie zabawy z byłą. Rozkręcała się zwłaszcza po tym, jak wrócilismy z imprezy. Po kilku piwach albo drinkach jej mocz miał taki trochę dziwny smak. Ale byłem mocno podniecony, więc mnie to kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą ciekawy temat. Nigdy tego nie robiłam, ale kto... z tą imprezą niezła inspiracja. Faktycznie: po zachowujemy się sporo swobodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam wspomniec ze ta stewardessa nalala mi do ryja po ladowaniu. A takze oddala kal na glowe, bylo bosko. Naprawde polecam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana !! Nie da sie sikac podczas sexu. Tak u kobiet jak i u meszczyzn. To co masz , to kobiece wytryski. to nie mocz !! tylko wody ustrojowe (uwielbiam ich smak i zapach) Odsylam do ONETU lub innych portali pod haslem "Kobiece wytryski" Tam DR.A.Depko-autorytet-oprocz oczywiscie L.Starowicza Wytlumaczy ci ze jest wszystko OK!!! Poza tym uwielbiam tak samo jak moja najdrozsza siusia mi do ust , a ja to polykam. Radze przy takich zabawach nie jesc tego dnia miesa ,tylko warzywa i owoce, wtedy mocz smakuje wysmienicie POLECAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana !! Nie da sie sikac podczas sexu. Tak u kobiet jak i u meszczyzn. To co masz , to kobiece wytryski. to nie mocz !! tylko wody ustrojowe (uwielbiam ich smak i zapach) Odsylam do ONETU lub innych portali pod haslem "Kobiece wytryski" Tam DR.A.Depko-autorytet-oprocz oczywiscie L.Starowicza Wytlumaczy ci ze jest wszystko OK!!! Poza tym uwielbiam tak samo jak moja najdrozsza siusia mi do ust , a ja to polykam. Radze przy takich zabawach nie jesc tego dnia miesa ,tylko warzywa i owoce, wtedy mocz smakuje wysmienicie POLECAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy z tym robieniem KALU razem z sikaniem ,to czasem nie prowokacja tego poralu . Nie wiem nic na ten temat i nie chce wiedziec.....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy z tym robieniem KALU razem z sikaniem ,to czasem nie prowokacja tego poralu . Nie wiem nic na ten temat i nie chce wiedziec.....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Jak ktoś wcześniej napisał, jest to coraz popularniejszym fetyszem. Mówie o pissingu, nie o kale! to już gruba przesada :) Ja bym bardzo chciała tego kiedyś spróbować ale mogę sobie pomarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz moge na ciebie oddac stolec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko21
GOSCIU z kafeterii .Dalem sie jak dziecko sprowokowac pracownikowi tego portalu. Twoje prowokacje powinny byc berdziej przemyslane. zanizasz poziom tych dyskusji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chce by mój narzeczony to zrobił strasznie chce tego spróbować ale nie chce się do niego zrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaali
Z***biscie to dziala na mnie uwielbiam jak przyjde wieczorem z pracy koncze sie kapac i zona przychodzi do lazieki wchodzi do wanny chwyta za włosy. I dociska moje usta i wlewa do mnie do puki nadarzam polykac reszte co jej zostaje kladensie na lerzac i leci mi na buzie dostaje takiego odlotu i myje sie jeszcze raz i ide jej dogodzic pieszcze i kocham sie z nia z takim boskim uczuciem jestem jej ulegly bo czuje w sobie jej sii i jest moja pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaali
Ja za ten pyszly syrop z jej wnetrza jestem dozgonnie wdzieczny i staram sie wynagradzac w lozku ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makepiss
zapraszam partnerkę żeby usiadła mi nad twarzą .. delikatnie pieszczę językiem płatki jej c**ecki rozchylając je na boki .. ona czuje mój oddech na swoim środeczku .. .. umowa jest taka ze obydwoje nic nie robimy rękoma .. ona się skupia a mój język delikatnie wędruje .. cóż potem zaczyna tryskać a ja łapie każda krople .. i jak strumyczek robi się bardziej pełny .. łapie mocno rękoma za pośladki i cały wnikam w źródło nektaru .. łapiąc tylko czasami lekki oddech żeby nie utonąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge ci tak usiasc na twarz Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dobry temat robimy to z zona od paru lat jest bosko lubimy cieply mocz na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy w górach w odludnym miejscu to często z żoną uprawiamy seks na pustej łączce w trawie na górce. Mamy przy tym też fetysz, że żona idzie z pełnym pęcherzem i popuszcza gdy już włożę. Bardzo mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ck8
Ahh , żeby mi tak Klaudia Halejcio kucneła nad twarzą i oblała złotym deszczem . . . !!! Marzenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaczęło się to tak: po takim długim seksie i baraszkowaniu w łóżeczku moja partnerka mówi do mnie: puść mnie bo muszę iść siusiu. Zaczęło się przekomarzanie, nie chciałem jej wypuścić żartując że nie ma wychodzenia z łóżka w tak prozaicznym celu. Ona na to, że w takim razie zsiaka się na mnie. Bez wahanie mówię że ok, sikaj! Siedziała na mnie okrakiem, tylko odchyliła się żeby..nie wiem, umożliwić sobie to sikanie? Czy po to żeby uzyskać lepszy efekt tego co będzie? W każdym razie puściła na mnie swój cieplutki strumyczek.. Potem było już tylko lepiej, ze spotkania na spotkanie pogłębialiśmy zagadnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi maz sika prosto do buzi ja jemu tez i do buzi i na penisa on do cipki jest bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz jakaś pani z pełnym pęcherzem i chciałaby coś z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a chces ?mam cie osikac ?ile masz lat ?mi sie marzy osikac faceta bo maz nie pozwala mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a chces ?mam cie osikac ?ile masz lat ?mi sie marzy osikac faceta bo maz nie pozwala mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×