Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za aborcją nawet do 9 mca

Polecane posty

Gość gość
Tez jestem za i to obojętnie w którym miesiącu. Ten terror powinien się skończyć, nawet z dałnem cięzko usunąć bo wymyślają jakieś sprzeciwy, w końcu okaże się że kobiety będą gwałcone specjalnie przez jakieś grupy tylko po to by rodzić. To się powinno skończyć już dawno ale nasz katolski grajdołek ma się dobrze i żadnemu płodowi włos ze łba nie spadnie natomiast co się potem z tymi urodzonymi dzieje to juz nikogo nie obchodzi, juz żadne prolajfowce sie nie udzilaja i nie pomagaja. A idzcie w cholere z ta obroną płodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem za aborcją, ale nie do 9miesiąca!! Aborcja powinna być legalna, dostępna na życzenie, wtedy kobieta mogłaby usunąć płód farmakologicznie we wczesnym stadium. A teraz, nawet jeśli kobieta moze usunąć legalnie ( wady płodu itp.) to zanim przejdzie wszystkie formalności trochę czasu mija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy myśleć przed a nie po.szanować się .nie uprawiać seksu z kim popadnie.a może panie-zwolenniczki aborcji po prostu dadzą się wysterylizować.zaoszczędzą sobie czasu,pieniędzy,kłopotu z tym podłym "płodem",który bez pozwolenia wlazł w ich ciało.jeden zabieg i po kłopocie !!! i to nie jest kwestia wiary czy prawa to po prostu kwestia bycia człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem za aborcja ale 9 miesiac to juz morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktos jest nieodpowiedzialny, żadne przepisy nie uchronia przed aborcją. Dla mnie nie ma różnicy miedzy aborcja dziecka w 8 miesiacu ciazy i usmierceniem noworodka. Tak kobieta powinna decydować, ale przede wszystkim człowiek powinien być odpowiedzialny za swoje czyny. Niestety swiat się stacza i zabójstwo noworodków przez wiekszośc kobiet nie jest juz odbiearane tak negatywnie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak autorko,gdy czytam posty Twojego pokroju to tez mysle,ze jestem za aborcja....Malo tego posune sie dalej i powiem,ze osobniki Tobie podobne powinny byc usypiane zaraz po narodzinach,a nawet i w pozniejszym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciastczkowa_mi Co to znaczy uprawiać seks? No chyba że dla ciebie to sport ,ale prawie każdy sport niesie za sobą ryzyko,sportowcy są tego świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez aborcja jest legalna w ekstremalnych wypadkach! wiec czego jeszcze chcesz kobieto?! wpadke zaliczylas? trzeba bylo myslec wczesniej. Konsekwencje trzeba podjac a nie chowac glowe w piasek bo tak jest kuzwa wygodniej. Moje cialo, moj brzuch ojej, bo sie poplacze :/ o o legalne to powinno byc podwiazywanie jajnikow, usuwanie organow rodnych - nie chcesz dzieci to sie wysterylizuj! zwierzata sterylizuja, kastruja - moze Ciebie i inne babki ktore nie chca dzieci, tez powinni - w koncu tez jestes zwierzeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytania do tych za aborcją- od jakiego dnia, godziny stałyście się człowiekiem? /jeżeli w ogóle nim jesteście/ człowiek na świat przychodzi w taki a nie inny sposób, może trzeba wcześniej o tym pomyśleć a nie kopulować i niech się dzieje co chce, no chyba, ze jest się zwierzęciem i chuć jest silniejsza /odsetek gwałtów jest niewielki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równiez jestem za. niedlugo i tak aborcja bedzie legalna. ciemnogrod nie moze byc wieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rownie dobrze mozna zabic kilkuletnie dziecko, bo przeciez ja je urodzilam, ja o nim decyduje, ja je utrzymuje, karmie itd. Czyli Twoja matka moze Ci odstrzelic jak kaczke bo to ona Cie urodzila ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem za karą śmierci dla matek które zabijają swoje dzieci i???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za aborcja do 12 tc. Tak samo powinna byc dostępna sterylizacja na życzenie kobiety. mężczyzny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolala zeby byla chocby do 5 miesiaca, ale wcale mi nie przeszkadza i nie rusza mnie jak jakas usunie pozniejsza ciaze czy tez zlikwiduje noworodka, bo to sa wlasnie skutki zakazu jakiejkolwiek aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONDOM i nie trzeba nikogo mordować bo jaką trzeba być żałosną istotką by móc decydować o własnym ciele , a dać się wpieprz/yć w niechcianą ciąże :-o no , a no chyba że jakieś ułomy z niepełnym podstawowym ,ale p/i/z/d/ą czochrać potrafią bleee :_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojdzmy dalej - zalegalizujmy ''aborcje,, do 12mca zycia. przeciez zawsze macierzynstwo moze znudzic sie kobiecie. To jej plod,cialo z jej ciala i powinna moc je zabic kiedy chce. Dodatkowo w wieku 18lat kazdy powinien przejsc test na rodzicielstwo okreslajacy poziom inteligencji, empatii, rownowagi emocjonalnej. Jesli objeje- przymusowa sterylizacja i kastracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem niechcianym dzieckiem i jestem za całkowitą aborcją 0 wolałabym zostać usunięta niż żyć z tym piętnem,a wy, krzykaczki, nie macie pojęcia jak marne jest to życie. Nie znacie sytuacji więc nie oceniajcie kobiwt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzuc sie pod pociag - efekt ten sam tylko kilkanascie lat pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem niechcianym dzieckiem też kobieta która mnie urodziła w zasadzie prawie mnie zabiła.Wyczyniała takie rzeczy że jak się urodziłam dostałam 1-2 punkty, przeszłam parę operacji, chorowałam bardzo .Moi rodzice mnie zaadoptowali i całe dzieciństwo byłam szczęśliwa, mam wspaniałą rodzinę więc w życiu nie poprę aborcji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie nie porównujecie niemowlaka do płodu, bo robicie sie smieszne przeciwniczki aborcji. Gdyby aborcja była legalna, pewnie większośc usuwałaby wczesna ciążę farmakologicznie. A tak, zanim kobieta "skołuje" choćby tabletki wczesnoporonne, to ciąża już wczesna nie jest. Nie zmienicie tego, ze jeśli ktoś dziecka nie będzie chciała to zrobi wszystko, jeśli w ciazę zajdzie. Wystarczy poczytać o martwych noworodkach w śmieciach czy piwnicach. Otwórzcie oczy kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu Ty do kościoła chodzisz , dziecko ochrzciłaś a jestes za aborcja ? ...dziwne . Sa osoby dla których nie istnieje słowo płód tylko od poczęcia jest to dziecko . Dla niech nie ma różnicy czy ktos usuwa 8 tygodniowe dziecko czy 8 miesięczne dziecko . Takie osoby zwyczajnie szanują zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wybór.Zabezpieczasz się albo nie proste !Tyle mamy teraz antykoncepcji na rynku że jak się nie chce to w ciąże się nie zajdzie.A wpadki kobietom które się dobrze zabezpieczają rzadko się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to gowno obchodzi czy wpadka czy nie. Mam prawo zaliczyc wpadke coz zdarza sie, czasem antykoncepcja zawodzi i wtedy nie lituje sie nad zadnym pasozytem w srodku tylko robie wszystko by sie go pozbyc bez znaczenia czy na poczatku czy pozniej bo powiedzmy musialam zamowic tabsy z neta i przyszly pozno. Wlasnie dlatego aborcja powinna byc legalna, a nie kombinowanie i szukanie pomocy w internecie. Szczerze nie obchodzi mnie to co inna kobieta robi ze swoim pasozytem i to jest naturalne, obchodzi mnie tylko moje cialo a nie macica INNEJ kobiety. Ale wiekszosc bab uwaza ze moze rzadzic wszystkimi i wszystkim. Prawda jest taka, że jak kobieta nie chce urodzic to znajdzie sposoby nawet w zaawansowanej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczko konkubinatu smieszna jestes wlasnie Ty jesli uwazasz,ze o tym czy ciaze okreslany mianem plodu,czy noworodka|niemowlecia decyduje po ktorej stronie brzucha sie znajduje. Nie mowie o wczesnych ciazach tylko wlasnie o zaawansowanych,m.in. 9miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy w ogole wiecie jak ,,usuwa,, sie taka zaawansowana ciaze? Dziecko (dla Waszego komfortu psychicznego nazywane plodem) rodzi sie do polowy, lekarz robi dziure w glowce i wysysa zawartosc czaszki ssakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze chodzę do kościoła nie oznacza, ze jestem bezmyślna. Tak, jestem za aborcją. A jeśli ktoś uważa np. 3tygodniowy płód za dziecko, niech nie usuwa- przecież nikt tutaj nie pisze o obowiązku aborcji, prawda? Gość z 11:54- ja właśnie pisałam o wczesnych ciążach. Dla mnie jest to płód. I tak, jak pisałam, gdyby aborcja była legalna, kobiety nie traciłyby czasu na kombinowanie- mogłyby legalnie usunąć wczesną ciążę. Sama byłam w ciąży i nie wyobrażam sobie usunąć np. 6miesięcznego płodu, nie mówiąc już o 9miesiecznym. Ba, ja sama nie wyobrażam sobie usunąć ciąży. Ale to ja. A ponieważ są przypadki, coraz częstsze zresztą, znajdowania noworodków w śmietnikach, kwitnie podziemie aborcyjne w tym kraju, jestem za "aborcją na zyczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam poniektóre wpisy to też żałuję ,że matki was nie usunęły :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy Wy w ogole wiecie jak ,,usuwa,, sie taka zaawansowana ciaze? Dziecko (dla Waszego komfortu psychicznego nazywane plodem) rodzi sie do polowy, lekarz robi dziure w glowce i wysysa zawartosc czaszki ssakiem. x No i? Jakoś mało mnie to rusza. W sumie to nie jedyna metoda bo daja też zastrzyk po którym płód w srodku umiera i wtedy jest wyciagany. W ogole mnie to nie rusza. Niech kazdy pilnuje swojego brzucha i swoich plodow i bedzie dobrze. Jak ci szkoda malych plodeczkow to adoptuj jakies dziecko, DD sa przepelnione a wy tylko umiecie zajmowac sie plodami. Poki nie wylezie na swiat to dla mnie nie jest dziecko a integralna czesc kobiety i jest zalezne od kobiety wiec jak najbardziej jestem za aborcja. A do ktorego tygodnia/miesiaca? To juz sama zainteresowana powinna miec wybor. ale gwarantuje wam ze gdyby byl normalny dostep do aborcji to kazda usuwala by w miare szybko a nie w 9 mcu bo nikt nie chcial by sobie tak ciala poniszczyc i dopiero wtedy usuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Jak wg ciebie usunąć plod w 9 mcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×