Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grupa wsparcia Codzienna motywacja w odchudzaniu!

Polecane posty

Gość gość

Szukam osób chętnych do codziennego motywowania się w diecie i odchudzaniu. Brak mi silnej woli więc sama nie dam rady ale w kilka osób może być łatwiej.Jeśli chcesz schudnac i brak CI silnej woli dołącz być może tym razem się uda.Ja chciała bym zrzucić od 5 do 10 kg ale zapraszam też osoby które chcą więcej stracić na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że temat nie cieszy się zainteresowaniem. Trudno sama będę tu pisać o moich zmaganiach w odchudzaniu.Startuje z waga 62kg wzrost 170cm. Na śniadaniem dziś zjem jajecznice z 2 jaj na minimalnej ilości tłuszczu.Myślę że nie jest to posiłek bardzo kaloryczny ale jeśli tak proszę zwrócić mi uwage pod tematem.Co do obiadu w planach jest gotowane mięso kurczaka warzywa gotowane na parze i ...kasza gryczana i tu moje pytanie czy ten produkt można jeść na diecie jak oceniacie jego kaloryazność?Proszę o rady i wskazówki gdyż nie mam zbyt dużego doświadczenia w dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej możesz jeść kasze, ale nie ograniczaj sie tylko do gryczanej. Polecam kaszę jaglaną, ktora jest bardzo wartosciowa, a co za tym idzie - zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź.Postaram się zaopatrzyć w nią w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie polecam ci kasze jaglaną. Na obiad gotowany kurczi jest dobrym pomysłem proponuje do tego surowe marchewki + ogórek z np groszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy dzień diety zaliczony pozytywnie ;) Miłej nocy życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz kasze i owszem, ale z warzywami i tłuszczam, a z mięsem jedz warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Moja waga to również 62 przy wzroście 170. Mój cel to 57kg. 3 tygodnie temu rzuciłam palenie więc nie chcąc przytyć muszę strasznie uważać na to co jem. Od trzech tyg ćwiczę brzuszki, pompki, przysiady oraz skaczę na skakance. Dzisiejsze menu: Śniadanie I : Platki owsiane, otręby, starte jabłko i jogurt nat Śniadanie II: Nic:| Zupa: Krupnik II danie: Pieczona ryba, ryz z warzywami, kapusta Podwieczorek: 2 kanapki z pasta rybna z porem Kolacja: Brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mamy podobne cele:) ja od dziś biorę się za przysiady. Śniadania niestety nie jadłam nie miałam czasu teraz przyrządzam obiad warzywa z ryżem na szybko a o kolacji będę dopiero myśleć. Wode pije od rana juz ponad litr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi dzień diety zaliczony pozytywnie :-) najgorzej jest jak już minie południe tak po 16. Wtedy mam największą ochotę rzucić się na jedzenie. Dziś drugi dzień wygrałam walkę z samą sobą ;) teraz może być już tylko lepiej. Zwaze się po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Dzień trzeci czas zacząć. Jak to pięknie brzmi trzy dni diety. Teraz czuje się już mocniejsza psychicznie i myślę że dam radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję i trzymam kciuczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy nie przesadzacie 62 kg to jest niby duza waga chcesz wygladac jak stara baba przecierz masz dobra wage do swojego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ;-) Przyłączam się do grupy. Sama od dawna już próbuję się motywować do działania, z różnym skutkiem. Startuję z 61 kg przy 170 cm, mój cel to 56 kg (do czerwca). Od miesiąca chodzę na siłownię, ćwiczę 5-6 razy w tygodniu po 1,5-2h, mam do tego dużą motywację. Ale brakuje mi motywacji do diety ;-(. Staram się odżywiać zdrowo, regularnie. Ale są takie dni, kiedy mój organizm wariuje i nadrabia wszystkie tygodniowe wyrzeczenia w jeden dzień ;-(......dostrzegam malutkie zmiany po miesiącu ćwiczeń jeżeli chodzi o ciało, ale chce zobaczyć też zmiany na wadze. Liczę na Wasze wsparcie i pełną motywację! Razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betinna
Ja się może też dlaczego do was ale ja bym zaczęła od oczyszczania organizmu .u mnie to zbycia - 50 poza tym mam wiele toksyn wiec najpierw było by wskazane oczyszczanie detoyks a potem dopiero odchudzanie dieta. Ćwiczenia wprowadziła bym dopiero po - 20 bo inaczej moje stawy tego nie wytrzymia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie takiej grupy szukałam :) Od jutra muszę wreszcie zacząć się zdrowo odżywiać...Do tej pory było i jest bardzo ciężko. Potrzebuję pisać codziennie jak mi idzie, bo innej motywacji już nie mam, a próbowałam wszystkiego ! Trzymajcie się do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijka uuu
ja od poniedzialku zaczynam z wami :) pozdrawiam, do zrzucenia, boczki i brzuch waza chyba z 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc , mam pytanie , czy platki jaglane ( takie co sie gotuja chwile) dobre sa na diete i jeszcze - jakie macie dziewczyny diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikki_1
Czesc Dziewczyny! I ja sie przylacze. Juz pare razy podchodzilam do zrzucenia kilogramow i wymodelowania sylwetki, niestety z marnym skutkiem :( braklo silnej woli i motywacji. Co jest dla Was najwieksza motywacja? Ja chce sie wkoncu dobrze czuc w swoim ciele. Zaczynam od Poniedzialku :) Co drugi dzien cwiczenia, i dieta- na sniadanie owsianka, czasem z owocami, drugie sniadanie jakies warzywka/owoce, obiad, na kolacje smoothie. Mam 174 cm, i ok 6kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki jaglane są mega ! Pyszne, sycące i zdrowe :) polecam z dżemem, migdałami lub z jakimkolwiek owocem skrojonym, smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po ćwiczeniach (dużo biegania i później siłowe) zjadłam placek bananowy. Mąka na oko, woda + mleko (tak żeby było średnio gęste) proszek do pieczenia, jajko i na koniec banan, wszystko do blendera i na patelnie. pych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeku te tematy tak updaja??????? Tez tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×