Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie najtaniej oryginalne pampersy?

Polecane posty

Gość gość

Hej mamy gdzie sa najkorzystniejsze oferty na pampersy online?Na allegro plus przesylka to tak samo mniej wiecej wychodzi jak w sklepie.Zawsze poluje na promocje w kartonach ale zastanawiam sie czy moze gdzies online sa pieluszki w stalej atrakcyjnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ciekawa świata
Czasem w smyku i w empiku za darmo odbiór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na allegro pomarańczowe pampersy sleep&Play.Dla mnie są dużo lepsze niż te zielone.z kuponami rabatowymi allegro (allegro mobilne) wychodzi czasem 20 zl taniej. Często w superpharm sa promocje na zielone pampersy.ostatnio wymieniłam za punkty i miałam paczkę za 1 grosz - jakos po świętach to bylo. Ja kupuje pampersy tylko na promocjach.skoro owe są to czemu nie korzystac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promo baby - aktualne promocje, ja zawsze sprawdzam i kupuję gdzie promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie online ale teraz w netto 2paczki pomaranczowych za 48zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję zielone przez internet, chociażby na ceneo wyskoczą ci najtańsze. Tylko, że jak my kupujemy to kilka paczek tak żeby przesyłka była za darmo. Jest wtedy dużo taniej niż w smyku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiatomka
W polomarkecie w weekend będą za 22,99 zł paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas SA teraz w Tesco duże pudla po 130 sztuk za 69 zł. Kupujemy zawsze na promocjach te duże pudla większy zapas bo firmowe pampers SA najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiatomka
Bardziej się opłaca kupić 3 opakowania w cenie polo, niż 130 w tesco. Liczba w opakowaniu zależy od rozmiaru, ale i tak wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyślałaś, że nie wszyscy mieszkają w niewielkich miejscowościach? Że mieszkają w dużych miastach, gdzie nie ma polomarketu? Jeśli chodzi o moje zdanie.. to pomarańczowe pampersy są tragiczne.. regulacja się nie rozciąga, pielucha się zsuwa.. koszmar. Raz miałam i dziękuję. Dla dziecka, które nie chodzi dobre są Dady, a dla sprawnie się już poruszającego tylko zielone pampersy. Ja kupowałam na promocjach, w różnych sklepach ( Kaufland, Real, Auchan, Carrefour. Lidl).. jeśli cena była poniżej 64groszy za 1 sztukę pieluszki nr 4. Ale najczęściej szukałam w cenie ok 60 groszy.. wówczas kupowałam kilka pudełek czy paczek, tak, żeby starczyło do następnej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę: bdsklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×