Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kazdy seks ma dla faceta znaczenie?

Polecane posty

Gość gość

jesli to robi z dana kobieta to zawsze on cos dla niego znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest wazny, czy nie ma wcale znaczenia i ta kobieta sie dla niego nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zawsze dla nich coś to znaczy. Dla wielu facetów, np. jeżeli są wolni i nie szukają stałej partnerki seks jest zabawą. I nawet mogą z kimś to powtarzać, ale dopóki jasno nie powiedzą jakie są zamiary to ja bym nie ufała. Dlatego zawsze miałam jedną zasadę. Seks tak, ale tylko w związku który jest określony. Nie dałabym rady czuć się tak niepewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znaczy on cos dla faceta jesli laczy ich przyjazn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz stwierdzenie "friends with benefits"? To jest wygodne, jak obie strony tego potrzebują. Lubisz się z kimś, spotykasz, pijesz wino, uprawiasz seks, ale potem nic więcej. I to jest okej układ, ale powtarzam, to musi być układ, czyli dwie strony na tym samym etapie. Jeżeli jest tak, że Ty coś chcesz, a on chce przyjaciółkę do łóżka, to skończy się na Twoim ogromnym cierpieniu. I oczywiście zdarzają się sytuację, że facet nagle się zakocha i happy end, ale to na prawdę nie jest tak częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzylo sie to 1 raz, niee bylo planowane. ma to dla niego jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy się zdarzyło? dziś, wczoraj, tydzień temu? Jak zareagował po? Więcej szczegółów, jak się potem zachował, bo różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni temu. po przytulil mnie i pocalowal, bylismy oboje w lekkim szoku, ze do tego doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłe jak zareagował. Jesteście przyjaciółmi rozumiem. Czy od tego czasu rozmawialiście? jak długo wcześniej się znaliście? Czy wyczuwałaś jakiekolwiek znaki przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalismy sie od 2 lat, bylismy znajomymi, potem przyjaciolmi. zle sie z tym czuje, bo on ma kogos, choc nie uklada im sie najlepiej. wiedziala, ze mu sie podobam. nie potrafilismy o tym rozmawiac za bardzo, podszedl tylko wczoraj do mnie i mnie przytulil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ciężka opcja. Ewidentnie coś czuje do Ciebie, ale nie cieszyłabym się. Jest z kimś, więc tam też lokuje swoje uczucia. Musisz poczekać. Przespanie się z nim, jak był zajęty, to nie jest dobry początek związku. Odczekaj trochę. Zobacz, jak on sobie z tym radzi. Bo pamiętaj- on ma dużo twardszy orzech do zgryzienia. Ale jeżeli to Cię pocieszy- jak dla mnie nie zrobił tego tylko dla zabawy. Ewidentnie coś czuł wcześniej. Tylko idiota nie umie się chyba zdecydować. I pisze idiota świadomie. Bo zrani dwie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dziekuje, poczekam i zobacze co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się kobieta, nawet numerek. To czysty egoizm, ciekawość nic ponad to.Jednak dana osoba powinna być tego świadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj. Czas dużo wyjaśnia. Wiem, że łatwo mówić i wiem, że będziesz się tym jak każdy w takiej sytuacji zamartwiać. Ale to się rozwiąże, w tę lub inną stronę. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez uczucia to jak masturbacja. Po czym poznać czy twój najdroższy tak to odczuwa? Mów mu do pleców po wszystkim. Zapchaj dziury też są użyteczne i nie nasza w tym wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście potrafiły szanować własne uczucia to i faceci byliby inni. Kolektywizm, albo karma. Jak ktoś lubi pedalski bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to nie żałuję żadnej z was. Wkrótce zaczniecie panikować. Niech stuknie 30tka. To będzie cyrk. Wciąż atrakcyjne singielki, z tym, że tylko do ********* Nawet małolaci zrobią z wami co będą chcieli, a wy p**dryki wniebowzięte, że w ogóle ktoś do wasz pisze. :)) Żenua, ale taki wasz los. Kochać to sztuka. Dlatego nie dla każdego. JK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Jebać Kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×