Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zespół na wesele

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś zna jakiś fajny zespół weselny z okolic Oświęcimia. Szukamy na wesele. Dużo dobrego słyszeliśmy o zespole ARTIGO z Kęt. Był ktoś na weselu na którym grał ten zespół? Proszęo opinie.

Gość Roland Korg 53
Jeżeli słyszałaś dużo dobrego to po co pytasz po forach i narażać firmy na anonimowe krytyki, chyba że......hmm....

Gość gość
o tym nie slyszalam i nie widzialam,ale slyszalam i widzialam KARALUCHY i ROZOWA PANTERA

Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Gość gość
bardzo ale to bardzo fajny zespół który polecam to izba przyjęć http://izbaprzyjec.com niestety czesto mają zajęte terminy ale warto zapytać. Z czystym sumieniem polecam

Osobiście zaproponowałabym zespół SaxAndSix - profesjonalny coverband ze świetnym podejściem do prowadzenia imprez i naprawdę dobrym repertuarem. Miałam okazję być na weselu z Nimi i serdecznie Ich polecam - podaję link do strony: http://saxandsix.pl :)

Gość gośćbasia i Paweł
Polecamy :) Grali na naszym weseleu 2 maja.Profesjonaliści i fajni, zdolni ludzie:) W ogromnym stopniu przyczynili się do tego, że na naszym weselu my i goście bawiliśmy się świetnie:). Lepiej nie mogliśmy trafić.

Gość gość
Smialo pytaj tutaj www.key-band.pl niesamowity zespol, maja bardzo Duzy repertuar i zapewniaja niesamowita zabawe

Gość chodzenawesela
a myslalas o dju? bo ja ostatnio bylam na weselu gdzie gral dj tylko i bylo naprawde lepiej niz z orkiestra (a w dodatku koleś nazywa się DJ Pepe, chyba bardziej uroczo sie nie da :D )

Gość zuzka9991
DJ to też dobry wybór. Wszystko zależy od funduszów i oczekiwań młodych. Zespoły muzyczne i DJ-owie mogą śmialo się promować na http://www.muzykanawesela.pl/ Dodanie ogłoszenia jest darmowe. Na stronę zagląda mnóstwo par.

Gość koszla
A może DJ zamiast zespołu? Będzie taniej i bardziej nowocześnie, a zapewniam że zabawa nadal przednia :) Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.

Gość gość
A co dj-e nie maja wesel, ze tak sami siebie polecacie? :) czytac nie umie? moze i taniej,ale jak włączę sobie laptopta to bedzie jeszcze taniej ale mnie chodzi o dobre wesele z zespołem a nie o puszczanie kawałków z drętwą gadką :)

Gość gość
Nie z okolic Oświęcimia, ale zespol www.key-band.pl zrobil kiedys na mnie tak duze wrazenie, ze musze go polecic, naprawde warto

Gość gość
Zapraszam na stronę zespołu Night Light www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Gość gość
Bardzo fajnym zespołem jest Oktan Band- grali teraz na weselu u przyjaciółki i widać że to świetnie profesjonaliści, a grają niezależnie od miejsca w Polsce więc z tym nie ma problemu

Gość gość
znam super zespół na wesele The Good Sound, naprawdę rozkręcają imprezę

Gość gość
byłam raz na weselu kuzyna i tak się wytańczyłam ze mnie przez tydzień nogi bolały, grał tam zespół Format i nie było szans nie zatańczyć

Gość gość
Oktan Band to bardzo zdolny zespół, fajni ludzie , którzy kochają to co robią

Gość gość
Na wesele wybraliśmy z mężem zespół Fiesta, który poznałam przy okazji innej imprezy. Posłuchałam ich właściwie przypadkiem na lokalnym festynie. Wokal i ogólnie styl zespołu bardzo przypadł mi do gustu. Na imprezę dodatkowo wybrałam perkusję i saksofon. Uważam, że klimat był rewelacyjny. Umowa bez zaliczki, a z tego co wiem to w sezonie jesienno – zimowym zespół daj***ardzo duże rabaty klientom. W razie czego zostawiam ci numer do pana Jarka z zespołu, 888 353 333 i stronę internetową www.imprezka.com.pl

Gość gość
Ja mogę podpowiedzieć alternatywę dla zespołu - dj z Playdjs dj/wodzirej to czasami duzo lepsza opcja niż zespół, który nie zawsze może mieć dobry dzień.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować