Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zespół na wesele

Polecane posty

Gość Maia555
Polecenie do zespołu Fiesta otrzymałam od koleżanki, która już miała wesele za sobą :) Przyznam, że bawiłam się wspaniale :D Nawet największe smutasy wyszły na parkiet przy polskich balladach. Miałam na weselu trochę rocka, disco polo, przeboje romantyczne, hity zagraniczne. Typowa biesiada można powiedzieć :) Zespół fajnie przechodził między zabawami i śpiewaniem. Czas zdecydowanie zbyt szybko leci :) Bardzo Państwa pozdrawiam i dziękuję :)

Gość gość
Widzę że już ktoś mnie uprzedził ponieważ również chciałem polecić zespół Fiesta grali u mnie na weselu i było super

Gość gość
Zespół Artigo Zespól nie spełnił naszych oczekiwań. Robili sporo przerw - dłuższych, niż czas grania. Goście też nie byli zadowoleni. I co ważniejsze nie zagrali większośc***iosenek, na których nam zależało i, których listę od nas otrzymali (z zaznaczonymi piosenkami, które szczególnie chcieliśmy mieć). Zależało nam na starszych piosenkach, polskich klasykach, a prawie ich nie było, chociaż na spotkaniu, gdy słuchaliśmy ich na innym weselu, mówili, że repertuar dostosowują do oczekiwań państwa młodych. Kiedy zwróciliśmy uwagę na weselu, że chcielibyśmy kilka piosenek Krawczyka, wokalistka powiedziała, że jeden z gości zwrócił im uwagę, żeby grali bardziej żywo. Nie chciała powiedzieć kto, więc albo bardziej słuchają opinii innych, niż tych, którzy im płacą albo pasowało im grać to, co na innych weselach i zignorowali nasze preferencje. A wybrane przez nas piosenki wcale nie były wolne i melancholijne. Ostatecznie z podanej im listy zagrali kilka piosenek, chociaż mają je w swoim repertuarze. Prosiliśmy też o to, żeby w przerwach puszczali cichą, spokojną muzykę, ale nie zawsze to robili i była zupełna cisza i pustka. Wokalistka ogólnie mówiła, że zawsze muzykę w przerwach puszczają i to nie jest dla nich problem, ale na weselu wyszło inaczej. Na plus możemy ocenić wykonanie piosenek - grali ładnie, choć nie to, co chcieliśmy.

Gość gość
Bardzo polecam format! Zespół naprawę gra bardzo dobrze, ciesza się tym, mają szeroki repertuar. No i najważniejsze jest chyba to, ze ludzie sie przy nich po prostu znakomicie bawią!

Gość gość
U mnie na weselu grał www.djpeel.pl. Wszyscy goście bawili się świetnie, a repertuar był rewelacyjny. Grał zarówno nowe piosenki, jak i kultowe hity.

Gość gość
Format z Łukowa, naprawdę warto sprawdzić. Sami mamy ich zarezerwowanych. Widzieliśmy ich kilka razy na weselach, zawsze dawali swietnie radę

U nas na weselu grał zespół Eventualni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszyscy goście bawili się świetnie, a repertuar był idealnie dobrany pod każdego. Piękne wokale i super poprowadzone zabawy. Szczerze mogę polecić

Gość ewelinas345
Szukam dobrego zespołu z okolic Warszawy. Jak na razie jestem zainteresowana zespołem NotoGramy, ponieważ zachwyciły mnie opinie na ich temat w internecie. Jeśli ktoś ma jakieś zdanie na ten temat - to będę wdzięczna.

Gość NinaSkrzycka89
Jeśli chodzi o województwo małopolskie to polecam zespół VervaBand. Grali na weselu mojego brata, goście świetnie się bawili, parkiet cały czas pełny. Na stronie http://vervaband.pl/video/ można zobaczyć jaki repertuar prezentują, jak śpiewają itp. Pozdrawiam

Gość julia9011
Najlepszy zespół w całym województwie mazowieckim to - NotoGramy! Nie ma naprawdę lepszego. Byliśmy na wielu weselach i część z nich była prowadzona przez nich. Super atmosfera przez całe wesele, zespół fajnie bawił się razem z gośćmi. Na naszym weselu wszyscy byli zadowoleni i wspominają to do dzisiaj.

Gość gość
Serdecznie polecam super wystrzałową ekipe Tequila! Muza live, bez ściemy, są dla mnie najlepsi wśród zespołów muzycznych

Gość gość
Znam Art- Margot, nam załatwili harfistkę do kościoła i zespół na wesele i z obu przypadków jesteśmy zadowoleni, super wyszło, tak jak nam się wymarzyło. Na stronie macie mnóstwo informacji jakich muzyków mogą załatwić http://artmargot.pl/oferta są konkretne zespoły wymienione, więc można sobie sprawdzić szczegółowo.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować