Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zespół na wesele

Polecane posty

Gość selka8943
Moja znajoma z okolic Warszawy najbardziej poleca zespół NotoGramy, ponieważ mają najlepszą ofertę. Niestety nie miałam okazji być jeszcze z nimi na weselu, ale opieram się na jej opinii i chyba się na nich zdecyduję.

Gość gość
Na weselach byłam kilku, ale największe wrażenie z zespołów jakie tam usłyszałam to był zespół tequila. mega energia na parkiecie jak i z glosników, cały czas grają z wielkim zaangażowaniem, po prostu chce się ich słuchać i bawić razem z nimi

Gość gość
fajnie że można poczytać opinie o naprawdę dobrych zespołach. Widziałam kilka razy przewinął się zespół tequilla i musze przyznać że mnie zaintrygowali, musze koniecznie sprawdzić

Gość gość
ja byłam na Weselu w Łomży 2 tyg temu grał zespół Top Sukces 5 osób wszyscy spiewaja grają REWELKA!!!

Gość gość
to sprawdzaj jak najszybciej bo warto warto WARTO!!! kliknij sobie w ten repertuar który ktoś podesłał, genialne wykonania

Gość Marek i Małgosia
Polecam zespół teqila, oferują oprawę mszy świętej oraz błogosławieństwa na życzenie pary młodej jak też poprowadzą oczepiny, goście bawią się doskonale a my mamy mniej stresu:-)

Gość gość
Ja szukając zespołu na weselę trafiłam na agencję www.artmargot.pl z Warszawy. Agencja ta zapewnia oprawę muzyczną do eventów różnego rodzaju. Oni wam znajdą idealny zespół lub DJa na wasze wesele.

Gość gość
Z województwa Dolnośląskiego mogę polecić zespół muzyczny Unikat ze Świednicy, według mnie bardzo warto zainwestować w to trio muzyków :) Goście z mojego wesela, bawili się wyśmienicie i wszyscy bardzo dobrze ich wspominamy, aż do dziś :) Każdy się wytańczy i wyszumi jak należy, mogę zagwarantować :P

Gość gość
Nie ważne jaki zespół wybierzecie, sądzę że warto pomyśleć też o odpowiednim nagłośnieniu :P Krzysztof Topór M&K Nagłaśnianie imprez to firma ,która profesjonalnie się tym zajmie na waszej zabawie, bardzo polecam :D

Gość zbychu

zgadzam się unikat jest the best, polecam na 100%

Gość Konrad

Ostrzegam przed korzystaniem z usług zespołu Mr. Jones z Małopolski. Po prostu OSZUŚCI.

Gość Iza
Dnia 9.02.2017 o 16:53, Gość gość napisał:

Na wesele wybraliśmy z mężem zespół Fiesta, który poznałam przy okazji innej imprezy. Posłuchałam ich właściwie przypadkiem na lokalnym festynie. Wokal i ogólnie styl zespołu bardzo przypadł mi do gustu. Na imprezę dodatkowo wybrałam perkusję i saksofon. Uważam, że klimat był rewelacyjny. Umowa bez zaliczki, a z tego co wiem to w sezonie jesienno – zimowym zespół daj***ardzo duże rabaty klientom. W razie czego zostawiam ci numer do pana Jarka z zespołu, 888 353 333 i stronę internetową www.imprezka.com.pl

Potwierdzam! Również jestem wielką fanką saksofonu. Mieliśmy okazję bawić się z chłopakiem na weselu jego siostry, która wybrała zespół Fiesta. Zabawa była przednia, a ludzie z zespołu bardzo mili. Zabawy również przypadły do gustu weselnikom, aczkolwiek ja się zawsze krępuję więc tylko przyglądaliśmy się z chłopakiem :)

Gość gwiazda

a wlasnie ... dajecie wodke muzykantom? u mojej siostry sie spili i polozyli impreze :(

Gość Kamil

Ja ze swojej strony mogę polecić zespół Fiesta! Świetni muzycy! 

Gość Wera
Dnia 2.03.2017 o 15:55, Gość gość napisał:

Ja mogę polecić zespół Fiesta z Lublina na fb mają kilka swoich występów

Potwierdzam! Bardzo fajny zespół! 

Gość panna mloda

Dlaczego zespoły udają zadowolonych klientów i się tu za darmo reklamują? Ciekawe, czy płacą podatki?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować