Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naadiaa22

brak popędu seksualnego u partnera.

Polecane posty

Gość naadiaa22

Witam, otóż mam pewien problem. Jestem z facetem 1.5 roku.Partner zaczął unikać seksu, dochodzi do niego raz na miesiąc. Oczywiście 2 tygodnie muszę o to "walczyć", prawie błagając. To raczej nie jestem normalne. Coraz częściej myślę, że coś ze mną jest nie tak. Wcześniej miał wiele partnerek i bujne życie erotyczne. Ostatnio przyznał w żarcie, że czuje się jak aseksulany. No wybaczcie, ale to mnie zwaliło z nóg. Poczułam, że to przeze mnie stracił ten popęd, że to ja jestem brzydka i obrzydliwa. Wcześniej jego kobiety nie musiały się o to prosić. Nie wiem co mam robić bo moja samoocena spada, czuje się źle i ciągle o tym myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudziło mu się. Jak każda daje/dawała mu pupy to zwyczajnie przejadło mu się pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naadiiaa22
to co ja mam w tym momencie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu permenKing,a jak nie chce brać to kopa w dope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie konkretnego kochanka , uwież mi :) będziesz miała seks kiedy chcesz i jaki tylko chcesz :) Polecam sie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami tak sie dzieje z rutyny ? stresu? zmartwien ? faceci nie sa tak jak bay ze gadaja o wszystkich problemach, zmartwieniach, tylko czasami sami sie tym borykaja, moze tego po nich nie widac, ale wlasnie wtedy nie maja ochoty na seks, chocby nie wiem co, napisalas za malo by cos wymyslec, to ze mial wczesniej iles tam partnerek to nie ma znaczenia, to bylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest podejście kobiety: żądam seksu tu i teraz codziennie. A jak nie to wyp* A facet ma zarabiać na lalę. Może nasza rozmówczyni stała się zrzędliwa i upierdliwa? Mnie przy takiej odechciewa się od razu... No i zgadzam się, że kochanek jest jedną z lepszych opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając tak niewiele konkretnych informacji, trudno określić co jest tego przyczyną. Powstrzymałabym się z wydawaniem wyroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie możesz z nim porozmawiać? To takie trudne po 1,5 roku związku? Zapytaj dlaczego, czy to twoja wina... Skąd my mamy wiedzieć ( ewentualnie zgłoś się do wróżbity :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet smutny
mam podobnie w związku, napisz do mnie poradzimy sobie z tym lacky69@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli brak ochoty na seks jest związany z czymś na tle fizycznym (przemęczenie, stres itp) to to powinno mu pomóc http://potency.sklep.pl/aff/m85kat/potencja/viageon.php jest to jeden z najtańszych suplementów. Jeśli te problemy dotyczą czegoś w związku np. znudzenia to warto pomyśleć o jakimś urozmaiceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce bzykać trudna sprawa, może byłaś zbyt łaskawa. Daj w tygodniu tylko raz, jak nie zechce daj mu w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×