Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasia927

Gdzie w Poznaniu makijaz PERMANENTNY BRWI

Polecane posty

Gość sonka876

Raz miałam robiony w Warszawie, bo tak bardzo mi poleciła koleżanka, ale się zawiodłam. No i nadszedł ten moment, że w rodzinnym mieście znalazłam Madame Art. Jestem bardzo zadowolona, chciałam właśnie taki delikatny efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam parę miesięcy temu w Madame Art, bardzo profesjonalny salon oraz obsługa. Polecam się przejść, ja jestem bardzo zadowolona. Zrobiłam sobie brwi oraz usta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się , oszustka
Dnia 13.05.2019 o 12:49, Gość Millenna napisał:

UWAGA! Nie POLECAM p. Jackowskiej ICON Style Jackowska. Brak profesjonalizmu, oszustka, nie miła. Wpłacasz zadatek 400zl za zarezerwowanie terminu, po czym w umówiony dzień pisze ze nie może Cię przyjąć. Umawia się na kolejny dzień i znowu przekłada... tak się nie traktuje klientek!!! Już nie mówiąc o tym co było przy korekcie!!! Chyba z 15 razy zmieniała mi termin. Skandal. Już wiem dlaczego nigdzie nie ma jej nr telefonu. Można się z nią kontaktować tylko przez messengera, jeśli w ogóle można to nazwać kontaktem bo odpisuje kiedy chce. Cena zabiegu zdecydowanie jest wygórowana przy takim braku profesjonalizmu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odzus

To prawda , ta kobieta jest oszustka , znalazła sobie sposób na zarabianie kasy - przekłada ciegke terminy , jest arogancka i wredna , odpisuje tylko do momentu pobrania Pełnej kwoty , poprawki za 100 zł ja nie interesuje ! Robi źle i może co 10 makijaż jej się udaje ! W salonie brudno ... nie polecam tej oszustki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icon Patrycja Jackowska

Icon Patrycja Jackowska , dziewczyny uważajcie to oszustka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icon Patrycja Jackowska

Nie polecam Pani Patrycji Jackowskiej ...to oszustka , kontakt możliwy tylko przez mesengera , szanuje klientkę tylko do pierwszej wizyt w której pobierze pożądana kwotę ... później możesz się prosić, skakać i płakać a terminu nie otrzymasz , kobieta ma się za gwiazdę celebrytkę - kompletny brak profesjonalizmu , nie mówiąc już o tym jak traktuje klienta , to kpina , kobieta jest arogancka i to jej sposób na zarabianie kasy ... to oszustowo .., dziewczyny nie dajcie się nabrać , to strata nerwów i pieniędzy ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie na temat, ale jestem ciekawa. Zajrzałam na profil Jackowskiej i stwierdzam, że z wyglądu prawdziwa petarda, śliczna jest ! Czy na żywo także robi taki wrażenie ? Widać, że to zamożna osoba, więc olewa klientki tylko, że to zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne. Jeżeli ma pieniądze skąd indziej to po co się bawi w linergistke skoro jej nie zależy ?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrycja Jackowska jest piękna na pierwszy rzut oka , jest sztuczna i cała zrobiona a do tego jest brudna , zorientujesz się chociażby idąc do toalety , będziesz brzydziła zrobić siusiu , do tego jest oszustka , brak szyldu na firmie oraz brak nr telefonu , umawia klientki , robi bardzo słaby makijaż kasuje 1000 i wysyła Cię do domu , po czym nie odpisuje na wiadomości a nr telefonu nie ma ! Ogólnie sposób na zabranianie o oszukiwanie ludzi .... jej wygląd zewnętrzny to zabiegi które ida z kieszeni biednych oszukanych klientek ! Wstyd i hańba ze jeszcze nikt nic z tym nie zrobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie polecam Pani Patrycji Jackowskiej ...to oszustka , kontakt możliwy tylko przez mesengera , szanuje klientkę tylko do pierwszej wizyt w której pobierze pożądana kwotę ... później możesz się prosić, skakać i płakać a terminu nie otrzymasz , kobieta ma się za gwiazdę celebrytkę - kompletny brak profesjonalizmu , nie mówiąc już o tym jak traktuje klienta , to kpina , kobieta jest arogancka i to jej sposób na zarabianie kasy ... to oszustowo .., dziewczyny nie dajcie się nabrać , to strata nerwów i pieniędzy ! 

Najszczersza prawda ! Ta kobieta jest oszustka , ja również zostałam oszukana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu to polecam zajrzeć do Gabinetu Medycyny Estetycznej Madame Art na Katowicką. Mnie brwi robiła pani Hania, super jest, nie bolało, ładnie wyszły, minimalnie strupki miałam. Efekt niepowtarzalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×