Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zelka_1988

depilacja laserowa Wroclaw

Polecane posty

Witam serdecznie! Planuje zrobic depilacje laserowa. Moje pytanie, co polecacie? Zastanawiam sie nad: Laser DeLux a Epilira Czytakam juz wiele opini. DeLux mial dobre opinie i 3 poparzone klientki A Epilira nie ma zadnych. Chyba, ze ktos ma juz sprawdzony salonik? Zaznacze interesuje mnie tylko Laser LIGHTSHEER DUET

Szczerze polecam salon laser Deluxe. Byłam na zabiegu już dwa razy i efekty są znakomite. Jeśli chodzi o poparzenia to na pewno jest to wynikiem nieodpowiedniego przygotowania skóry. Niektóre osoby zapominają ze przed zabiegiem rezygnujemy z kremów do depilacji. Ja po moim pierwszym zabiegu na łydki również myślałam że są poparzone, ale to tylko zwykłe zaczerwienienie. Oczywiście tam gdzie skóra jest delikatniejsza ( np. pachwiny w okolicy bikini) można zauważyć większe zaczerwienienie. U mnie wystąpiło nawet czasowe ściemnienie skóry, które ustąpiło po kilku dniach. Pani która wykonuje zabieg dobiera moc lasera do rodzaju skóry. Także bez obaw ;) Według mnie laser w salonach Deluxe jest bezpieczny, chociaż sam zabieg jest bardzo nieprzyjemny . Szczerze polecam. Gdybyś chciała skorzystać ze zniżki 20% na pierwszy zabieg to proszę o kontakt na email : agatka2521@wp.pl

Gość gość
HEJ ja też polecam Wszystkim lasery Light Sheer Duet - salony De LUX maja dobre ceny, działają w wielu miastach w Polsce (Bielsko-Biała Gdańsk Kalisz Kielce Kraków Łódź Opole Poznań Sosnowiec Toruń Warszawa, Wrocław). Z efektów jest bardzo ale to bardzo zadowolona, ponadto można otrzymać zniżkę 20% na pierwszy zabieg, a co lepsze, jak potem Wy znajdziecie kogoś komu polecicie którykolwiek z salonów DE LUX macie na jeden zabieg 50% taniej, opłaca się jak nic zainteresowanych proszę o kontakt bm5@o2.pl W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą

Gość gość
Polecam Salony Laser Delux Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Efekt super. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Gość gość
polecam Anti Aging Clinic, oni tam robią depilację light sheer, ja byłam zadowolona.

Gość gość
AW-DERMA.Sprawdzony, konkretny. Pani wykonująca zabiegi zna się na rzeczy i można jej zaufać.

Gość Migotka1313
Ja również korzystam z salonów Laser DeLux i z czystym sercem polecam. W większości salonów DeLux w kraju mają już ten laser duet. Z efektów jestem zadowolona. Każdy chyba musi przekonać się na własnej skórze. Jeśli ktoś jest zainteresowany tą siecią salonów, oferuję zniżke 20% z mojego polecenia na zabiegi na pierwszej wizycie. Kontakt do mnie migotka13@interia.pl

Gość poldi
Gorąco polecam salon Laser DeLux! Z chęcia podzielę się z którąś z Pań lub Panów zniżką w wysokości 20% na wybrany zabieg w salonie Laser DeLux w całej Polsce. Rabat działa na zasadzie - wykonujesz pierwszy zabieg i przy zapłacie mówisz, że jesteś z mojego polecenia i wtedy zapłacisz 20% mniej. Tym samym ja również dostanę zniżkę na kolejny zabieg. To działa jak łańcuszek, warto promować takie akcje. Kontakt: barti-92-92@o2.pl lub sms 508 177 531.

Gość gość
Ja korzystałam z oferty salonu Vectus Palomar przy ul. Piłsudskiego (www.laservectus.pl ) i jestem bardzo zadowolona z efektu. Zaskoczyło mnie to, że włoski zostały usunięte już po pierwszym zabiegu, skóra była idealnie gładka (depilowałam nogi). Śmiało mogę Ci polecić tę ofertę, bo wykorzystują najnowocześniejszy laser na świecie, co mówi samo za siebie.

Gość gość
Ja korzystałam tutajhttp://annapikura.com/kosmetologia_depilacjalaserowa.html to Klinika Anna Pikura. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miły personel. Ceny jak na Wrocław w porządku :) Miałam wykupiony pakiet kilku zabiegów i trafiłam na jakąś promocję, że zapłaciłam sporo taniej, niż gdybym kupowała pojedynczo... Ja polecam to miejsce

Gość gość
Gabinet epilira ma super opinie i bardzo dobre ceny! Wiele moich koleżanek i znajomych już skorzystało z ich oferty , więc ja też jestem " z polecenia".Jestem bardzo zadowolona z efektów depilacji laserowej i szczerze polecam ją dalej :)

Gość gość
bardzo chwalę sobie depilacją laserową w La Pella we Wrocku

Gość gość
We Wrocławiu najlepiej iść do Perfect Glamour. Koleżanka chwaliła, skusiłam się i tez poszłam i jestem zadowolona, duży plus za to że mają supernowoczesny laser http://www.perfect-glamour.pl/depilacja-laserowa.html Bardzo skuteczny, bezpieczny dla osób z ciemną karnacją.

Gość katryuu1
Miesiąc temu miałam depilację laserową robioną w http://klinikaestetica.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu - co najważniejsze sam zabieg bezbolesny a i cena w porządku moje Panie warto odwiedzić tą klinikę :)

Gość Anna Ka
Znajoma poleciła mi medilaser.pl i powiem szczerze, ze lepiej trafic nie mogłam ! Jak dla nas sa najlepsi <3

Gość natalyks26
Katryuu choć dawno to pisałaś to też jestem po depilacji laserowej w http://klinikaestetica.pl i jestem bardzo ustastysfakcjonowana u mnie skonczylo sie na 2 zabiegach bo juz byl pozadany efekt a bolu nie odczuwalam zadnego ;))

Gość gravo
2 zabiegi jak na depilacje laserowa to faktycznie nie duzo ostatni raz jak robilam ale nie powiem gdzie to okolo 4-5 musialo ich byc i troche bolalo... skoro Klinika Estetica jest taka dobra to chyba warto sie zapisac do nich wlasnie dziekuje za polecenie !!

Gość Kinga30

Zrobiłam sobie depilację laserową pach w salonie depilacji laserowej Laser Delux we Wrocławiu. Jestem zadowolona, faktycznie z każdym zabiegiem widziałam coraz lepsze efekty. Dla mnie super miejsce i personel. 6 zabiegów i skóra gładka, o to chodziło. Tutaj macie kontakt do nich jak ktoś jest z Wrocka https://www.laserdelux.pl/wroclaw

Gość Elżbieta

Polecam wizyty w Centrum Devora u Pani Pauliny (www.devora.pl). Oddaje się człowiek w fachowe ręce i wie, że nie marnuje czasu ani pieniędzy. Sam zabieg jak dla mnie niebolesny a efekty, szczególnie latem, będą nie do przecenienia. Wcześniej robiłam już pachy i jest to niesamowity komfort i wygoda. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Warto wypuścić się troszkę za miasto aby spotkać się z miłym i rzetelnym Fachowcem a potem cieszyć się efektami Jego pracy. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się