Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość00007

płukanie zatok

Polecane posty

Gość gość00007

hej czy po zabiegu płukania zatok powinno sie zostac w domu przez kilka dni, czy moge normalnie funkcjonowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie i jak płukałaś zatoki? i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, nawet seks możesz uprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazzzzio
Podobno bardzo fajna sprawa z tym płukaniem.... A w Warszawie może był robiony ten zabieg? Szukam Warszawskiego specjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno takie zabiegi wykonują w centrum w klinice leczenia zatok bodajże mml się nazywają. Brat strasznie chwalił lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klinika MML zajmuje się tego typu zabiegami :) oraz wieloma innymi, warto tam udać się po pomoc, ponieważ zostanie się dobrze zdiagnozowanym oraz są w stanie bardzo szybko zaradzić problemom z zatokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płukanie jest dobre jeśli masz zatoki zatkane, ale czasem problem leży głębiej i trzeba go rozwiązać chirurgicznie, a tak jak krzysmo pisze klinika MML jest najlepsza i warto się udać na konsultację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to udać się do lekarze specjalisty, który sam przepowadzi tego typu zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłanie domowe sposoby nie zawsze przynoszą zamierzone efekty, a więc warto udać się do specjalisty, który podpowie nam co będzie dla nas najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat walczyłam z chorymi zatokami, lekarze, badania, szpital i decyzja lekarska - tu tylko operacja może pomóc. I niespodziewana porada babci mojej koleżanki - inhalacja z cebuli. Zrobiłam i robię zawsze kiedy dopada mnie katar, ból gardła. Od 8 lat nie mam problemów z zatokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O inhalacji z cebuli przeczytałam kiedyś w kafeterii. Zastosowałam i stosuję tę metodę, już po pierwszej inhalacji jest ulga. A metoda prosta - 2 starkowane cebule wrzucone do słoiczka, szczelnie zakryte folią, zrobiona w folii dziura a w niej nos... I wdychanie... ulga już po pierwszym razie. Jak mnie dopada katar, robię sobie inhalację z cebuli, gól gardła -inhalacja z cebuli, tak 3 razy dziennie przez 1-2 dni. Powinno się dłużej, ale jak nic nie dokucza, nie ma motywacji.:D O chorych zatokach zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czystaek i inchalacje z chrzan korzenia startego tylko nie za mocno sie zaciagajcie grozi wymiotami taki jest silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×