Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość gość
gratulujemy bebineczko, twój sukces działa motywująco aż chce się odchudzać, tym bardziej że lato już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można kupić te tabletki na odchudzanie ? tylko na figurena.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno kupisz na tej stronie ja tam zamówiłam i doszły na drugi dzień. Poszukaj może też na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betticzka
Myślę że to jeden z lepszych suplementów tej kategorii na rynku. Kupowałam na stronie figurena.pl 3 opakowania i nie żałuję ani zlotówki wydanej na ten suplement, patrząc w stecz ile wydałam pieniędzy na jakieś śmieszne diety, herbatki czy inne cuda to tylko żałuję że wcześniej nie trafiłam na figurena slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem jedna z tych które dały się nabrać na vita slim. Dobrze że koleżanka dała mi jedno opakowanie figureny bo po mojej przygodzie z vitaslim sama bym tego nie kupiła. Na szczęście mam taka dobrą koleżankę i jakie było moje zdziwienie kiedy na wadze zobaczyłam po pierwszym tygodniu 2,5 kg mniej... naprawdę specjaliści figureny wykonali kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie powinno się stosować takich preparatów. Lepiej pomyśleć o bardziej naturalnych środkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figurena to naturalny środek wystarczy wejść na stronę produktowa figurena.pl i poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstyś
Da się kupić przez allegro nigdy nie kupowałam niczego na stronie producenta i trochę nie wiem co i jak:) internetowych zakupów dokonuje tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 naturalnych składników, wytłumaczyłam mi mój dietetyk jak to wspomaga odchudzania ie kupiłam, czekam teraz na przesyłkę i jestem bardzo ciekawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat figurena stosuję od 5 tygodni.Zmniejszyło mi się łaknienie. Nie ma nocnego podjadania co wcześniej mi się zdarzało. Jem zdecydowanie mniej. Również zmniejszyło mi się łaknienie na słodycze. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu przy stosowaniu tabletek Linea. W dalszym ciagu mam zamiar stosować owy preparat. Na razie mam -7kg i myślę że będzie jeszcze lepiej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figurena można w aptece kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to na pewno można kupić na stronie figurena.pl , w nie każdej aptece jest ten preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem co to za różnica czy z apteki dostaniesz czy kupiony w internecie. W internecie uważam że nawet wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wlasnie wczoraj zaczęłam stosować figurena ,jak na razie się nie moge za duzo wypowiedziec lecz nie chce mi sie jesc po nich . Cwicze praktycznie codziennie oczywiscie jak dzieci pozwalaja ale jesli to co tu piszecie ze sie po nich dosc dobrze chudnie to fajnie by bylo , ;) za nie dlugo tu zagladne i powiem o efektach czy zadzialaly ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Figurena :) Jeśli chodzi o moj przypadek to nie ma za dobrze, walcze z waga po ciąży juz 3 lata na poczatku udalo mi sie schudnac ponad 20 kg powodem byly spacery z mala cwiczenia i dieta. Potem byl powrot do pracy brak czasu na cwiczenia i waga wrocila o 10 kg. Od 4 dni stosuje figurene i jestem na diecie tzn. Jem bardzo duzo warzyw na parze dwa razy w tygodniu nie pozwalam sobie nawet na jogurt bo nawet ten naturalny powoduje u mnie wzrost. Jesli chodzi o mieso to tez okolo 2 razy w tyg i tylko gotowane. Osiagniecia po 4 dniach mam 1,5 kg mniej..... figurena pomogla mi z glodem miedzy posilkami nie mam ochoty na slodycze ale za to pije dwa razy wiecej. Dodam ze chodze na basen 3 razy w tygodniu i na razie nic wiecej jak tylko zobacze mniejszy spadek zaczne cwiczyc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że jak jestem na diecie oxy to jak włączę do niej figurena to przyśpiesze efekt zrzucania wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno figurena pozytywnie wpłynie na przyśpieszenie twojej utraty wagi, ja nie byłam na żadnej konkretnej diecie ale uważałam co jadłam i jak włączyłam figurene to zauważyłam przyśpieszone spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po jednej kuracji można stosować jeszcze raz figurena bo chciałam jeszcze z 5 kg zrzucić a stosowałam wcześniej przez 3 miesiące i odchudziałam się 11 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOSOWAŁAM PRZEZ 2 KURACJE - czyli 6 miesięcy nieprzerwanie, schudłam 25 kg i nie miałam żadnych efektów ubocznych, efektu joja też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam na imię Kasia i mam 28 lat. Jeszcze rok temu ważyłam ponad 90 kilo przy wzroście 170. Tak wiem byłam grubasem Smile Jednak wyjechałam do Anglii i tam poznałam fajnego faceta ale wstydziłam się z nim iść do łóżka choć on chciał. Spotykaliśmy się już dość długo i on cały czas naciskał a ja cały czas zwlekałam. Chciałam szybko schudnąć. Poprosiłam koleżankę o pomoc. Poleciła Mi African Mango. Naturalny Suplement diety który wtedy robił furorę w Anglii. W dwa tygodnie schudłam 5 kilo. NIby nic ale przy mojej wadze zawsze coś Smile Po 3 miesiącach byłam o ponad 15 kilo szczuplejsza i dużo bardziej szczęśliwsza gdyż nie tylko nie wstydziłam się iść do łóżka z facetem ale jeszcze mogłam mieć prawie każdego. Każdej dziewczynie polecam African Mango. Zresztą Same Sprawdźcie Smile http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w końcu udało się schudnąć teraz jestem pewna że trwale.Minęły już cztery miesiące i żaden kilogram nie wrócił. Dzięki Figurena Slim nie tylko schudłam ale nauczyłam się inaczej jeść to znaczy zdrowiej i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figurena to jest jedyny preparat na odchudzanie do którego wróciłam, reszta nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję figurene tydzień czasu.... codziennie ćwiczę. biegam, kijki, brzuszki itp....(nie liczę weekendów) ja po użyciu tabletek nie mam żadnych ubocznych objawów.... pracuję od 10-18 więc obiado-kolację jem jak wracam do domu a potem trening..... ogólnie weszłam dziś na wagę i 2,5kg mniej....zawsze ważę się rano przed śniadaniem.....zobaczymy dalsze efekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już stosowałam wiele suplementów diety i jedyny, który mi pomógł to ostatnio popularny dość młody zielony jęczmień. Długo szukałam tylko odpowiedniego preparatu bo sok jak dla mnie smakuję okropnie i znalazłam tabletki, które zawierają naturalny ekstrakt z jęczmienia (dla zainteresowanych: Green Barley Slim) I dopiero ten suplement plus dieta i ćwiczenia sprawdziły się świetnie, póki co 4 kg mniej w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielony jęczmień ? to taka sama ściema jak z zielona kawą, wolę zaufać już w działanie tego preparatu figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figurena slim u mnie nie sprawdziła się za dobrze. Może to kwestia organizmu ale efektów u mnie nie było zadowalających. Koleżanka poleciła mi Slimette. I super się czuje, nie dośc że zrzuciłam pare kg to jeszcze dobre samopoczucie. kupiłam tutaj http://nplink.net/dZiA8hQI to nie żaden spam. ja byłam sceptycznie nastawiona ale było warto zaryzykować, naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądze, że zielony jęczmień to ściema :) Ja się wspomagam już od miesiące, obowiązkowo oczywiście dieta i ćwiczenia. Na razie 4 kg mniej :) no i mam znacznie więcej energii i ładniejszą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziś rozpoczęłam kurację z FIGURENA . Ważę 77 kg , zjadłam porządne śniadanie , a nie kromkę chleba z serem i sałatą . Tabletkę wzięłam po posiłku i popiłam wodą z butelki tak pół litra mi zeszło ;P I jest ok .. odczucie ? Planuję jeść 5 posiłków dziennie: porzędne śniadania i resztę posiłków lekkich i małokalorycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exix
powodzenia wszystkim stosującym figurene, mi zleciało już 5 kg po miesiącu więc jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×