Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witaminy Mama DHA Premium. Łyka ktoś?

Polecane posty

Gość nikka

 

Ja na początku brałam sam kwas foliowy i magnez. Potem lekarka zaleciła mi branie właśnie mama dha premium+, to co dziewczyny wspominają wyżej. Słyszałam dobre opinie i u mnie jest wszytsko ok a jestem już w 7 miesiącu, nie mam żadnych niedoborów, ale do tego staram się jak najlepiej odżywiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucrat

Łykam od wielu miesięcy mama dha premium i nie miałam nigdy problemów z ich połknięciem. A może popijaj je i wtedy będzie ci łatwiej? no bo nie bez powodu lekarz powiedział, żebyś je brała. są po prostu dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa87

Ja tez zdecydowałam się na te tabletki, właśnie dlatego bo maja taki dobry skład, ale wybrałam wersje z plusem bo wtedy maja naprawdę cały pakiet witamin w jednej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja biorę je od jakich trzech miesięcy i nie mialam problemu żeby je połknąć \, plus mam po nich naprawdę super wyniki badan wiec to dla mnie dodatkowa motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feraaa

mi koleżanka dała listek, bo skończya karmić piersią a wie że my od niedawna się staramy, myślicie że już teraz mogę te witaminki brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ja miałam po nich wysypkę i bóle brzucha, więc pomysł nad innymi witaminami, lepiej przebadanymi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulio

Ja mam od nich okropne mdłości, myślałam że to objaw ciążowy, ale dni kiedy zapomniałam je wziąć mdłości nie było. Teraz od tygodnia ich nie biorę i się świetnie czuję. Biorę folik i jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

A bierzecie jedną czy dwie tabletki dziennie. W ulotce mam, że 2 x dziennie i sama nie wiem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimsia

Skąd sugestia że są źle przebadane? Biorę je od wielu miesięcy i nie widzę żadnych tego typu objawów, to że jeden dostani uczulenia przez truskawki to znacyz że inni majją nie jeść? Dla mnie najważniejszy był skład a tutaj nie mozna nic zarzucić. Ja biorę 2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkia

Jesteś w takim razie pierwszym przypadkiem który słyszałam że ma takie problemy. Brałam te witaminki przy dwóch ciażach, wyniki mialam wzorowe, jak przerzuciłam sie na witamny z żelazem to miałam mega zaparcia dlatgo szybko wróciłam do mamadha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Rzygałam po nich dalej niż widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Ja nie mialam tego problemu z tym suplementem, ale też łagodnie przeszłam całą ciażę. Tabletki mama dha  plus brałam wspomagały uzupełnic niedobory w moim organizmie i dbały o rozwój maluszka. No ale każda z nas przechodzi ciżąże inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich awariach z różnymi suplementami skonsultowałam się z moim lekarzem, który przy staraniach o dziecko bez wahania polecił mi mama dha premium +, który nie dość, ze wesprze organizm, to jeszcze będzie bezpieczny dla płodu, jesli wszystko dobrze się potoczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di6767

dziewczyny bierzecie 1 czy 2 tabletki dziennie tych itaminek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkatko

Nie wiem o którą wersj pytasz, ja biorę mamadha premium i trzeba brać 2 tabletki dziennie, żeby nie zapomnieć to biorę rano i wieczore, położyłam obok puszki z herbatą to nie zapominam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milni

Ja już karmię dziecko piersią i wciąż łykam mama dha premium+. Dawka jest taka sama, jak w czasie ciąży, czyli dwie tabetlki każdego ranka. A łykając je w ciąży, to muszę powiedzieć, że poprawiły mi się wyniki magnezu. Zawsze to były raczej dolne granice, a teraz wskaźniki mam na środku ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Polecam bardzo branie Mama DHA Premium+, bo własnie ona zawiera wszystkie te składniki, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju płodu. Ponadto po sobie widze, ze suplement ten faktycznie nie działa, nie ma szkodzącej witaminy A i przede wszystkim nie ma żelaza- które powinno być branie tylko w prypadku niedokrwistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka

Ważny jest kwas foliowy, kwasy omega, witamina D, magnez,  te wszystkie składniki są w tabletce mama dha premium,  a do tego wystarczy już tylko odpowiednia dieta.  Dla mnie ten skład witamin najbardziej odpowiadał i nie miałam żadnych obaw, że mogę coś przedawkować.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawka

ja przy pierwszej ciąży łykałam na początku sam kwas foliowy, a dopiero gdzieś pod koniec pierwszego trymestru ginekolog poleciła mi mama dha premium, bo trochę brakowało mi magnezu. oczywiście przy drugiej ciąży to już od począku barałam mama dha premium i wszystko było OK.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja brałam te witaminy jak byłam w drugiej ciazy, o wiele lepiej brac dwie tabletki dziennie niż tak jak w poprzedniej ciazy kilka 3 razy dziennie. Ogólnie jestem z nich zadowolona i poleciłam nawet mojej koleżance 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali

ja też łykam mama dha premium+, polecił mi ten suplement mój lekarz i jak zobaczyłam skład tych tabletek to się zdecydowałam. Wszystkie niezbędne skłądniki potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka i mojego dobrego samopoczucia podczas ciąży znajdują się w jednej tabletce a nie w 5 różnych jak dotychczas brałam. Są bardzo przystępne cenowo i u mnie bardzo dobrze się przyswajają, poza tym przekonało mnie to, że tabletki nie zawierają żelaza, którego mam norme w organizmie a mają naturalne oleje dha i magnez, bo mnie strasznie łapały skurcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przed ciąża brałam kwas foliowy i prenatal. Są różne proponuje wejść na apteka doz.pl i wpisać prenatal. Wyniki mam super. Żadnych niedoborów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Ja biorę Naturell Folian bo ma 100 % aktywną formę kwasu a nie jakiś kombinowany skład. Opakowanie też na długo wystarcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama

Ale czy sam kwas foliowy to nie trochę za mało? Co chociażby z kwasami omega? Może kup też Naturell Omega-3 1000? No i może jesienią i zimą jakąś witaminę D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkottka
10 godzin temu, Gość hama napisał:

Ale czy sam kwas foliowy to nie trochę za mało? Co chociażby z kwasami omega? Może kup też Naturell Omega-3 1000? No i może jesienią i zimą jakąś witaminę D?

W składzie mama dha premium są kwasy DHA 🙂 Jest też nawet wit D , skład krótki ale te najważniejsze składniki są i dlatego ja też wybrałam te witaminki.  Po nich dobrze się czuję i nie martwię się, że mogę coś przedawkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia

No ale żeby było zgodnie z zaleceniami PTG, to trzeba przyjmować kwas foliowy, DHA, witaminę D, magnez i jod. To takie 5 najważniejszych składników, które w diecie cieżko dostarczyć, a w ciąży są konieczne. Mój lekarz właśnie mama DHA premium mi zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Jak byłam w ciazy to brałam te witaminy i wszytsko było w porządku. Dla mnie to było bardzo wygodne bo wystarczyły dwie tabletki dziennie i nic poza tym. W wyborze pomogła mi rekomendacja ptg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

produkt o bardzo dobrym składzie, wszystko zgodne z zaleceniami PTG. Nie zawiera żelaza, którego nadmiar może powodować cukrzycę ciążową ani też witaminy A. Ponad to po miesiącu brania ustały u mnie nocne skurcze w nogach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logona

Mama dha premium+ to kompleksowe witaminy, które mają rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dlatego sądzę, że można brać je spokojnie. Ale nie na własną rękę, tylko po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×