Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SRC

Nie ma już fajnych wolnych dziewczyn. Wszystkie pozajmowane.

Polecane posty

Gość SRC

4 lata zmarnowane. Cała Polska zjechana wzdłuż i wszerz. Portale randkowe, poznawanie w klubach, na imprezach, dyskotekach, przez znajomych - zero efektu. Cóż, chyba nie jest mi pisana żadna i będę żył samotnie. Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też, ale ... mam już pierwszą randkę na Walentynki- może coś będzie z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle jaki facet fajnej kobiety nigdy nie zdobędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla was świetną radę- skoro nie radzicie sobie z kobietami, to jedźcie sobie na BACHA BAZI do Afganistanu lub Pakistanu (w obu krajach się szerzy ta tradycja wprost stworzona dla mizoginów i wykolejeńców :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jaka to jest fajna dziewczyna wg ciebie, bo jak szukasz np. spokojnej i bez nalogow, to w klubach raczej nie znajdziesz chocbys zjezdzil cala Europe ;p oczywiscie biorac pod uwage, ze w ogole zagadywales do kobiet zamiast popisywac sie i czekac az cie zauwaza i najlepiej poderwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli był i żadna go nigdy nie poderwała to znaczy że sam nie jest fajny, przynajmniej z wyglądu i powiniem zmiejszyć wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, najpierw uganiacie się za pięknymi cycatymi laskami a jak was taka jedna zdrugą puści kantem to świat wam się wali. A rozejrzyj się chłopie wokół siebie - ile jest fajnych mądrych dziewczyn, tylko niestety takich, które nie zwracają uwagi swoim wyglądem. Szkoda, bo nie szukacie fajnych tylko ładnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetow tez jest malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja trafic na konkretnego goscia graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet jest znacznie wiecej niz facetow, wiec kazden facet nie powinien miec najmniejszego problemu w znalezieniu wolnej dziewczyny, ale jak wszysscy faceci skupiaja sie tylko na 1/3 najladniejszych kobiet to niz dziwnego, ze juz sa zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy brzydal i kazda oferma szuka fajna, czyli bardzo ladna - nic dziwnego, ze bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, spójrz na dane demograficzne i skończ się kompromitować powtarzanym banałem bez pokrycia w faktach! Fakty są takie, że do 45. roku życia to facetów jest więcej! A że szybciej umierają, to w wieku 60 lat jest już znacznie więcej kobiet niż facetów i to staruszki nadrabiają tę przewagę kobiet. Więc powodzenia w szukaniu wśród seniorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam nikogo i przecież się nie powiesze:). Ale trafiam jak i Ty autorze, jak kulą w płot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet został stworzony genetycznie do bycia zaradnym zdobywcą, a nieudacznicy walczą z tą oczywistą prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie poznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna kobieta jest dla innych.brzydka dla meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo :( Wszystkie fajne zajete niestety. 10 lat zmarnowane na poszukiwania i zonk.Zawsze jakies ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaradny ale brzydki
bedzie tylkk bankomatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebys wiedzial Albo czlowiek plaster na rane a potem s*********lbo czlowiek bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSW
Z doświadczenia wam powiem że nie ma sensu w desperacji przerzucać się na te brzydsze. Takie też wybrzydzają, dają kosza a i inteligencją czy dobrym charakterem również nie mogą się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No to musisz być faktycznie nudny, bez pracy i mieszkać z rodzicami po 30 że nawet takie cię olewają. Nawet nie licz że nawet ostatni paszczur sie toba zainteresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ostatnio stwierdzilem spoko nie jestem super piekny ale mam spoko zarobki i nie ma co wybrzydzac takie nawet ponizej przecietnej z nadwaga tez moga i byc. I jaki efekt? Spotykalem sie z jedna i to byl istny pokaz zyczen co ona chce i jak nalezy jej nadskakiwac by byla zadowolona. Oczywiscie trzeba ja po restauracjach prowadzac bo w koncu usiwadomila mi ze faceci musza sie starac o kobiete. W koncu stwierdzilem ze nie tak to sobie wyobrazalem i ze jak mam z siebie robic niewolnika dla jakiegos wieloryba to juz wole byc sam. Jak komus sie wydaje ze oprocz urody kobiety cokolwiek innego moga zaoferowac to jest skonczonym idio...t..a. Jak znajde jakas ladna kobiete to spoko nie to nie przynajmniej nie bede musial tyrac  na osobe ktora  jest nijaka i do mojego zycia wnosi tylko wiecej obowiazkow zupelnie nic nie dajac w zamian. Sam mam dwoch kumpli tkwiacych w zwiazkach wlasnie z takimi ponizej przecietnej i obaj sa terroryzowani ciagle w pracy robia nadgodziny by zadowolic malzonke i dzieciaki. Wracaja do domu 12 h w pracy do swoich pasztetow obiad gotuja sprzataja i jak to ma byc szczescie to juz jednak wole byc sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 13.02.2015 o 18:01, Gość gość napisał:

No tak, najpierw uganiacie się za pięknymi cycatymi laskami a jak was taka jedna zdrugą puści kantem to świat wam się wali. A rozejrzyj się chłopie wokół siebie - ile jest fajnych mądrych dziewczyn, tylko niestety takich, które nie zwracają uwagi swoim wyglądem. Szkoda, bo nie szukacie fajnych tylko ładnych.

Szukam fajnych, niekoniecznie ładnych, ale one szukają przystojnych i takich jak my olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 13.02.2015 o 18:23, Gość gość napisał:

kobiet jest znacznie wiecej niz facetow, wiec kazden facet nie powinien miec najmniejszego problemu w znalezieniu wolnej dziewczyny, ale jak wszysscy faceci skupiaja sie tylko na 1/3 najladniejszych kobiet to niz dziwnego, ze juz sa zajete.

To kobiety skupiają się na najprzystojniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia ‎13‎.‎02‎.‎2015 o 15:43, Gość SRC napisał:

Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?

Takiej nigdy nie znajdziesz. Przestań wybrzydzać i weź podobną do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadasaa

Kobiety zachowują sie tak jakby miały jakiś duży wybór. Nie wiem skąd to się u nich bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×