Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 18

Panowie, jakie tyłeczki wam się podobają? :)

Polecane posty

Gość gość 18

Panowie, od zawsze się mówi ze lubicie piękne tyleczki kobiet, ja jako ze jestem dziewczyną i nigdy nie zwracałam uwagi na pośladki swoje i innych kobiet nie wiem które to są ładne, brzydkie, w kształcie gruszki czy jabłuszka itp. A na forum jak na razie nie znalazłam takiego tematu Wiec czy moglibyście drodzy panowie dać przykład albo powiedzieć jakie pupy wam się podobają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Sekretarze od marzeń, oszuści i lichwiarzeUkryci zwolennicy gofrów z dżemem, hrabiowie z tatuażemSzwarccharaktery, kasanowy i James BondySupermeni z obrośniętą klatą, łysy, piegus, blondynKażdy z nich ma minę srogą i złą, Gdy kobieca pupa broni wstępu w magię swą. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O Nie p*****l jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
in spe ciebie zawsze d/u/p/a kręciła, może nawet męska, bo te twoje czerwone paznokcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobożne poznańskie mieszczki rzygające po tłustych golonkachDramatyczne aktorki jak deski w śnieżnobiałych koronkachŻony marynarzy słodkich wód, niewzruszone pajęczynyDemoniczne traktorzystki zrywające zaręczynyŚwieże, apetyczne, siedmiorękie druhnyDama z wibratorem w ustach, z biustem jak kapustyNadgorliwe aktywistki, oficerka pod krawatemZezowate feministki - dogadzające sobie batemKażda z nich ma coś do powiedzenia,ukrywa swe sekrety w szafie...swej pupy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie podoba się ty,łeczek mojej żony. Jest idealny i znam każdy zakamarek reakcje i kiedy lubi być pieszczony delikatnie akiedy lubi klapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×