Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sądy rodzinne w Polsce nie sądziłam,że takie dno

Polecane posty

Gość gość

Szwagier mieszka za granica z żoną, bardzo dobrze zarabiają,co roku wycieczki,wczasy,maja drugie wlasne mieszkanie w Polsce ktore wynajmuja. Szwagier ma dziecko w Polsce, na ktore placi alimenty ok piecset, szescset zl, ostatnio matka tego dziecka wniosla o podwyzszenie alimentow. Sedzia powiedzial,ze w tym kraju nigdy facet nie bedzie mial zasadzonych alimentow ok 1000zl bo tutaj takie kwoty nie wchodza w gre. Dla mnie to totalna żenada, matka malo zarabia,ojciec duzo ale zaluje na dziecko a Sady mimo tego nie chca zasadzac takich alimentow. Tatus zadowolony,bo wiecej nie musi placic. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialam ten tekst specjalnie pogorszyc bo mi uznali za spam kompletnie nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze sądy dają 1000 alimentów. Ile dziecko ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenty nie polegaja na oddawaniu polowy wyplaty, tylko na pokrywaniu polowy kosztow wychowania dziecka... wiec jesli szanowna mamusia chce tysiac, to musi udowodnic w sadzie ze wydaje na dziecko 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"alimenty nie polegaja na oddawaniu polowy wyplaty, tylko na pokrywaniu polowy kosztow wychowania dziecka.."- niestety tak właśnie jest. Niestety, bo tą samą zasadę stosuje się nawet kiedy dziecko jest pod wyłączną opieką matki, a to już jakiś absurd- jej opieka nad dzieckiem nie jest w żaden sposób wyceniana, ojciec dziecka dołoży połowę na buty, leki, książki czy wycieczkę szkolną, matka dokłada tyle samo plus wozi dziecko do przedszkola/szkoły, na zajęcia dodatkowe, do lekarza, na wycieczki, siedzi z nim odrabiając lekcje, czuwa nocami przy chorym dziecku, znosi fochy nastolatka... Uważam że dopóki opieka rodziców nie jest w takim samym stopniu, ojciec olewający tą opiekę powinien dokładać zdecydowanie więcej- dla matki dziecka która siłą rzeczy musi za mamę i tatę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie uwierzę że tak sędzia powiedział ! A co do alimentów - uzależnione są od wielu czynników . Moja mama na brata dostawała wiećej niz 1000 zł :P więc sędzia bardzo sie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat placi 800 zl mieszkając za granica,jego byla chciala 1200 ale sad ja wyśmiał i nie podwyzyl ani o zlotowke. Twoja siostra tez moze wyjechac za granice i dobrze zarabiać nikt jej nie kaze pracowac w Polsce za marny grosz,ale przecież lepiej wyciągać lapy po wyższe alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety sedzia tak powiedziala,wiem na 100% i jest to bardzo niesprawiedliwe bo to matka poswieca swoj caly czas dziecku ktory wogole nie jest brany pod uwage, ojciec zaplaci i ma swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to sobie chyba zrobila to dziecko bo je chciala i chce spedzac z nim czas... nie kumam dlaczego uwazacie ze powinni jej za to placic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie dziecko zrobiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie mąż zgodził się płacić na dzieci po 600 zł, to sędzina powiedziała, że za dużo i przyznała po 400, ale i tak jestem zadowolona z takiej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zloz apelacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Swoją droga jakim trzeba byc dnem zeby zulic na własne dziecko . " Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzieś ty taką sędzinę trafiła, sama znam takie osoby które mają po 1600 alimentów a nawet 2,5 tysiąca. Limitu kwotowego nie ma. Odwołuj się, bo źle umotywowałaś wniosek. Trzeba było wnieść o pokrywanie przez ojca 80% kosztów utrzymania dziecka ze względu na brak osobistych starań w wychowanie i opiekę. I przedstawić realne, szczegółowe zestawienie kosztów utrzymania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Pl obowiązuje zasada równej stopy życiowej (chodzi nie mniej, nie więcej o to, że jeżeli jedno z rodziców jest bogate, to dziecko też ma prawo do życia na bogato) Co do zasady sędziowie respektują tą zasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie sady to dno. Rodzinne tez. W polsce jest tak ze predzej uczciwego zamkna, niz prawdziwego zlodzieja zlapia. Szambo na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Bo to prawda sam zostałem oszukany w sprawie o dziecko gdzie biegła sądowa napisała że dziecko ochoczo szło w kierunku matki alkocholiczki a w żeczywistośći na jej widok uciekało z gabinetu gdzie do badania nie doszło. Sprawa trafiła do prokuratury z zarzutem 231kk a mimo tego tydzien pozniej biegła wnosi na pismie ze matka alkocholiczka ( gdzie goniła dziecko po pijaku z nozem co jest w aktach z interwencji policji ) moze zaczac kontaktowac sie z dzieckiem( mimo iz ja nie stawilem sie z dzieckiem na jej kolejne badanie poza tym sprawa byla juz w prokuraturze w toku) ktore na jej widok ucieka placze i chowa sie za mnie. Tragedia Częstochowskiego wymiaru tzw: sprawiedliwośći jest to iż mój advokat nie mógł wyłączyć biegłego psychologa sadowego 3 krotnie. Mało tego po przyjśćiu na badania z dzieckiem w gabinecie zastałem tylko matke dziecka po jakiś 10min przyszla biegla w kurtce( tłumaczyła to tym że była w sądzie na przesłuchaniu i dlatego zostawiła matke alkocholiczke sama w gabinecie bo ta nie miała podanej godziny na wezwaniu dramat)Jest to smutna prawda że bandyctwo PO trwa w najlepsze. A najwiekszym absurdem jest to ze sprawa trwa juz rok za ktora placicie wy podatnicy i biegla z zarzutami dostala 240zl mimo ze ma zarzuty w prokuraturze dalej zarabia wydajac opinie :) na co jest swiadek. Czestochowa sie wyludnia wiec trzeba skubac tych ktorzy jeszcze zostali. POLSKA MUSI UPAŚĆ BO NIBY RZĄD ŚIE ZMIENIŁ ALE NIC PO ZA TYM SMUTNA PRAWDA OKŁAMYWANIA NARODU i łupania żywcem obywateli polskich żeby uciekali z tego pięknego aczkolwiek zniszczonego przez oszustów i bandytów kraju. Smutne i przykre jacy potrafia byc polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no niestety sedzia tak powiedziala,wiem na 100% i jest to bardzo niesprawiedliwe bo to matka poswieca swoj caly czas dziecku ktory wogole nie jest brany pod uwage, ojciec zaplaci i ma swiety spokoj " Masz racje i taki ojciec jest całkowicie wolny czasowo, matka będzie wolna tylko jak sobie opiekunke załatwi, płatną! Prawo powinno sie zmienić, ktoś powinien sie za to wziąć, bo chyba zapomnieli o podstawowej nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
A co powiecie na fakt ze dostalem wezwanie celem ograniczenia mi wladzy rodzicielskiej po przez kuratora sadowego bo z polskiej zawisci babka dziecka napisala ze smutne brudne itp. A najlepsze jest to ze kuratora sadowego juz mam( jak przyznaja dziecko ojcu to tak jest z automatu jak matce alkocholiczce to nie trzeba po co) i ze skladanych raportow wynikalo ze jestem wzorowym ojcem co wyszlo na ABSURDALNEJ rozprawie ktora sie odbyla mimo ze mam juz ograniczenie aladzy poprzez kuratora sadowego to sprawa o ograniczenie wladzy mi nad dzieckiem i nadanie mi kuratora odbyla sie 2 razy to samo ale to nic. Absurdem Czestochowskich Zwirek i Wigorek jest to iz bylem w tej sprawie nawet u prezesa sadu mowiac o zaistnialym absurdzie ktory odp bardziej absurdalnie ( patrzac na wniosek babki ale wie pan tu sa na pismie podstawy pomijajac fakt bierzacych raportow kuratora mowiac kurator nie moze byc swiadkiem:) ) pan Tomasz.P. Prezes sadu pobil rekord glupoty i absurdu a wiec napisalem do przewodniczacej sadu o fakcie pewnego absurdu sprawy o to co juz mam ale sprawa odbyla sie na ktorej sedzina przeczytala raporty kuratora i powiedziala ze nie ma faktycznie podstaw ciagnac tego dalej dramat bo advokat musial byc i co koszt rozprawy pokryl skarb panstwa :) juz nie wspominajac ze te sprawy prowadzi znana juz wszystkim Urszula.T u ktorej jej bieglego sadowego nie da sie wylaczyc gdzie obywatel ma do tego prawo ( niby ) po 3 dniach po absurdalnej rosprawie dostalem pismo w ktorym prosilem ( ze wzgledu na fakt zaistnialego absurdu ) o wylaczenie bieglej juz czwarty raz i w efekcie wylaczenie rowniez stronniczej Urszuli.T. dostalem odp skopiowana do 2 roznych spraw tylko zmieniono na nich sygnature ( tak wysilila sie przewodniczaca Zwirek i Wigurek ze nie moge nikogo wylaczyc poniewaz sedzia ma niezawislosc :) i sprawy nie sa absurdalnie prowadzone mimo iz po uznaniu ze sprawa nie powinna miec miejsca ale oczywiscie dopiero na rosprawie ( trzeba doic ludzi ) a mimo to dostaje liscik z sadu ze ta sprawa ktora zamknela sedzina w piatek nie jest absurdalna i odbedzie sie podpisaly 3 sedziny sie pod tym ktore robia co chca na Czestochowskich zwirkach i wigurach masakra ludzie. Ale nie odbylo sie bez kolejnego rozczarowania mianowicie listu od pana prezesa sadu ktory jest tez sedziom na Dąbrowskiego ktory napisal ze bez podania art i paragrafów on nie morze mi pomoc bo sedziowie maja nie zawislaosc a to ze mam prawo do zmiany bieglego to nic co go to obchodzi wiec sprawa trafila do prokuratury tak biegla sadowa chachmecila o czym juz napisalem w innej odp. Wstydu nie maja takich pism wysylac do domu udalem sie w tej sprawie do senatora PIS o pomoc i napisze wam jak to sie skonczylo. Smutna prawda o bezprawiu wymiarow "sprawiedliwosci" przyczyniajacej sie do wyjazdu kobiet z kraju i rodzeniu dzieci wszedzie byle by nie w Polsce co jest zrozumiale dla mnie i smutne jednoczesnie ze nic sie tu nie zmienia sa tylko slodkie klamstwa i obietnice ktore nie moga sie urzeczywistnic. Dlatego nikt do nas poza PL nie ma szacunku bo jak swoj swojego nie uszanuje to obcy tym bardziej. Pozdrawiam wszystkich nie poddawajcie sie w dazeniu do celu i prawdy ja robie wszystko co moge bo nie poddam sie żałosnej bandzie antypolakow ktorzy dzielili dziela nas po to by bylo jak jest a nawet jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ojcem i caly czas poswiecalem swoj czas bo matka mojego dziecka pila 7lat ma marskosc watroby zoltaczke i teraz przypomnialo sie jej ze ma syna. A ty mi napiszesz bo jestes kobieta swoje 3 grosze nie zawsze jest tak samo ludzie sa rozni ja z powodu mojej sytuacji nie stawiam wszystkich pod jedna sciane. A faktem jest ze kobiety maja wieksze prawa niz meszczyzni a tez swiete nie sa ( sytuacje i ludzie sa rozni ) i tez nie zrozumialym jest dlaczego w sadzie rodzinnym wszystklie sedziny to kobiety oddajace dziec***ijaczkom ale tak niestety jest coz Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Ale jak to kiedys powiedzial Otto von Bismarck daj polakowi rzadzic a sam sie wykonczy tyle lat temu to bylo i aktualne do dzis. Jak nasz dzielny wódz w Unii Europejskiej i jego unijna szarża nic dodać nic ujać. Widać te romantyczną Francje stolice chrzescijaństwa Włochy i pobliskie kraje biorąc pod uwage wojnę na ulicach w Grecji. Ale tak to jest udaje swietego diablem będąc u nas odkąd weszliśmy do UE jest coraz gorzej dlatego prawo nie istnieje brak a ze jest nas dużo za granicą i poznali nas jacy jesteśmy to odbieraja 100 dzieci rocznie w Niemczech i 100 w UK Polakom a była przecież sytuacje gdzie niemiecki urzednik odebral rodzicom polskim dziecko i dal pedofilowi bylo molestowane i ok to rodzice porwali dziecko i uciekli do Polski. Rzbraja śie celowo Europejczyków zmienia się prawo napadniety katolik ma wyciagnać dłoń przed śiebie odsuwać się i czekać na pomoc :) ( smutny przykład zamach w Paryżu gdzie jednostka antyterrorystyczna GIGN wpada po 2h :) ) wyćiągaj ręke bo w UK zakaz uzywania nawet gazu nic do obrony jak kobieta ma sie obronic wyciagajac reke i czekac 3h bo jak jednostka anty terror przyjezdza za 2h to police za 3h nie. Tym bardziej ze wiekszosc polakow pisze o swoich rodakach ( pewnie patologia, alkocholicy,menele,patole itp ) ale jak dzieje sie to u muzelmanow tam dopiero jest ideologia wychowywania dzieci ( po zamachu w belgi dzieci w szkolach klaskaly w naszej goscinnej Europie i sa zwollennicy no tak swojego kopnac w d**e obcemu do d**y bez mydelka fa ) i nic. Bo jak by im probowali odebrac dzieci to byłby taka jazda bez trzymanki jakiej EU i jej ułanie nie widzieli. Dlatego podbijaja swiat bo sa jednoscia tam jeden za drugim a u nas wiadomo za 1zl kosa dlatego tez tak mamy takie sądy takie prawo poznali nas nie sznujemy sie sami wiec obcy widzac to jaki ma miec stosunek. Można z nimi zrobić wszystko to co robia u nas robia z nami tam tyle ze latwiej bylo tam zyc póki Europa nie zamienila sie w ............ tak niestety sie dzieje bo w calej EUROPIE ludzie sie podzielili. Rozdarty Naród to naród skazany na zagładę oznaka słabości i bezsilności. Dlatego pozostała walka tylko na forach w których i tak nawzajem się krytykują swoja słabość nienawiść i zawiść pokazują więc obcy to tylko wykorzystują swoją siłą wiarą nakazując poprawność polityczną wykorzystując. Polak Myślący :) Jan.D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no złodziejski jaki mabyc jak nad nimi nikt nie stoi wiec jebia ludzi ile wlezie wkoncu rodacy jak to powiedzial otto von bismarck i kiedy to bylo do samego konca. a taki twor jak polska normalna niezniewolona skonczyla sie wraz z iii rzesza taka prawda ze stalin z churchillem i rooseveltem przepili polske :) dwano temu a teraz to jest czyste niewolnictwo i handel niewolnikami zaczyna ich na eksport brakowac to dajmy 500zl moze zaczna plodzic w kraju:) parodyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stalin z churchillem i rooseveltem przepili polske :) daja wam 500zl robcie dzieci bo brakuje rak do pracy na zasilki dla biednych emigrantow nie ma kto robic bo wiecej ich jak nas :) taka syrja wielka jest:) tak tak otto von bismarck kiedy to powiedzial za okupanta byli ludzie mniej zniewoleni fakt jest roznica kiedys na roboty brali przymusowo a teraz sami wyjezdzaja jak to sie zmienilo.........:) nic dziwnego ze jebia was ile wlezie :) po co likwidowac umowy zlecenia i dac zarabiac robic dzieci i wyp........... polish pride to to nie jest nie ma to tamto jest gorzej w tej wolnej rzeczy pospolitej ale czyja ta rzecz nie nasza juz od 1945 r. pisanie pozostaje nic wiecej ale czasy czip w lape i sterowany bo godzimy sie juz na wszystko ale najgorsze jest to ze to rodacy nam to zrobili i robia maaassssaaakkkkrrrrraaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy wy macie obłożnie chore, wymagajace specjalistycznej opieki lekarskiej dzieci???!!!!! gdzie alimenty na 1000zł;/ to ma byc połowa kwoty wydawanej na dziecko przez rodzica miesiecznie kto wydaje 2 tys zła na jedno dziecko? co wy na obóz co miesiac je wysyłacie? troche przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połow kosztow tylko przy naprzemiennej opiece nad dzieckiem Jesli np jeden rodzic nie chce na zmiane brac zwolnienia na dzieck,niebierze wolnego aby zawiesc na dodatkowe zajecia czy lekarza to niech płaci wiecej.Bo drugi rodzic sam musi rezygnowac z nadgodzin,jest mniej dyspozycyjny,ma wiecej obowiązkow Jego mozliwosci są ograniczone,ten ktory niechce lub nie moze poswiecac sie dla dziecka niech dokłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpina nie ma jak Tomczykowa na zwirki i wigory nie ma jak dziecka rodzicowi zabrac rzuca bezpodstawne pomowienia ze dziecko rodzic zastrasza kiedy razem upomnimy sie o polske skazujac takich zwyrodnialcow bydlakow. To jest szok sad w polsce tylko z tad uciekac bo nic sie nie zmieni wykonczyc bo rodzica najprosciej o to chodzi :) zniszczyc Polske i rodziny to Polska pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią nas w chuja jak chca skazuja niewinne osoby zabieraja dzieci poprzez falszywe opinie psychologow co to kurwa jest ze robi sie z rodziny przestepcow porazka nas jako narodu gdzie indziej była by już rewolucja a tu czekamy końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak końca aż ostatni Polak stad ucieknie :) dziki zachód tylko broni brak bo już by był koniec tej propagandy gdzie zabiera się dzieci bez ich zgody czyniąc celowom patologie tak tak przegranemu nie pasuje a wygrany się smieje to cała Polska kiedyś za zdrade ojczyzny kula w łeb a teraz stołek w UE i nagroda za stworzenie w Polsce emigracji zarobkowej. Kiedyś przywozili niewolnikow teraz sami przyjezdzaja co za absurd jak zbydlencili ten kraj że ludzie uciekaja sami przed tymi rzadami sadami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Dokładnie dziki zachód tyle że nami rzadzi rzad izraela i dali sędziom immunited i robią co chcą bo polak polaka zaj***e podzielili naród po to żebyśmy sami siebie wykończyli i to działa. A teraz ograniczenia broni kinetycznej gazowej bo idą biedni młodzi uchodzcy w wieku poborowym każdy z ifonem ale jaja red alert live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
jak muwil amolen w kabarecie o konstytucjii pisalem sam dyktowalo wielu:) ale ten narod glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×