Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki tablet dla dziecka jakie tablety mają wasze dzieci

Polecane posty

Gość gość
Mój syn ma Kiano Kid Pad Mini - dedykowany dla dzieci, z wgranymi juz grami z serii Duckie Deck, oczywiście można też wgrac własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla swojej pociechy kupowałam na shoplenovo.pl . Zależy jaki chcesz model i ile chcesz przeznaczyć, ale na stronie jest ogromny wybór zarówno pod wzgledem modeli jak i cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maly zuczek
a co kupujecie do szkoly dzieciakom? mój ma tablet i telefon, zastanawiam się nad powerbankiem (wiadomo, ze tel mu sie czesto rozladowuje)... znalazlam taką listę wyprawki - https://www.elektrostator.pl/blog/wyprawka-do-szkoly-2016/ jak myślicie? dyktafon sobie daruję na pewno ;) ale reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka133
Przed tym jak zdecydowałam się na konkretny tablet to zajrzałam na ten portal https://www.komputery360.pl/ gdzie jest duży spis sklepów jak i produktów za dobrą cenę. Myślę ,że pomoże Ci tak jak i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku tablet? A może komiksy puzzle książki klocki a nie tablet a potem uzależnione od internetu i oglądają dziadostwo moja córka ma 5 lat i nie dostanie ani telefonu ani tabletu baaardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lenovo za 300zl, jest naprawde super, mimo niskiej ceny. Ogladam filmy na nim, czytam ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu Kubusiowi kupiłam Samsunga Galaxy TAB i do tego jeszcze kupiłam aplikacje na http://tabletoweprzedszkole.pl, jest to edukacyjna aplikacja która uczy i bawi. Bardzo podoba się mojemu 4-letniemu Kubusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chce kupic tablet. Często jeżdżę w długie trasy pociągiem więc by mi się raczej przydał. Na electro.pl widziałam bardzo fajne modele. Jakie marki mają tablety co mają wytrzymałą baterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srablet a nie tablet dla dzieci . malowanki ,kredki i papier 3latkom kupcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy synowi iPada Air 2 we wrześniu, jak w iSpotach i działą bez zarzutu. Ważne, żeby kupić na niego szkło hartowane, dzieciom tablety często wypadają "przypadkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.macforce.pl są niezawodni jeśli chodzi o serwis sprzętu apple. Mój maż kiedyś kupił w promocji taki o kogoś, niestety mieliśmy pecha i mały coś w nim chyba uszkodził podczas używania, ten serwis naprawił wszystko to odkręcił i szybko był z powrotem sprawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna kupic dziecku tablet czy smartfon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet to dla dziecka to moim zdaniem dobry pomysł. Jak dziecko młodsze to kierowałabym się w stronę np planszówek. Ja mojemu bratankowi na urodziny kupiłam ostatnio klocki, zamawiałam mu na electro.pl bo fajny wybór mają. Szybko, w dobrej cenie i bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam thinkPad 10 na allegro można znaleźć za ok 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla dziecka to radzę wam dokupić na tablet jakiś "ochraniacz" , ja kupiłam szkło specjalne takie jak na telefony i po iluś upadkach faktycznie nic się nie zniszczyło sa też folie , zawsze to jakas ochrona dodatkowa - tu kupiłam bardzo dobre https://iscratch.pl/szklo-ochronne-na-tablet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian443
Na https://najlepszyranking.pl/ranking-tablety możesz znaleźć świetnie zrobiony ranking najlepszych na rynku tabletów wraz z ich opisami, parametrami technicznymi i cenami. Dzięki temu łatwo i sprawnie dokonasz wyboru takiego modelu, który będzie spełniał Twoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarianus
Moja czteroletnia wnusia,operuje laptopem jak dziesięciolatka.Tylko parę razy je pokazałem na myszce,lewy klawisz (prawego nie używa) i rolkę myszki.Póżniej zaznaczyłam na zakł.bajki i gry dla niej ,choć nie umie jeszcze czytać ,to poszuka wszystko i sobie włączy grę i zasuwa. Wyłączy też sama,nie mówiąc już o zalogowaniu na str.Google. Teraz dzieci są b.mądre...myślę kupić jej tablet,ale jeszcze nie wiem jaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się najlepiej np do media expert i tam zapytaj, pomogą Ci w wyborze. A jeszcze jak pozniej wypelnisz ankiete to mozesz wygrac 750zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolony jestem z tabletu XP Pen udało się fajnie zamówić w sklepie na https://mirapolnext.pl/ Szybka obsługa urządzenie porządnie zapakowane także dotarło bez jakiś uszkodzeń rysek itp. W zestawie niczego nie zabrakło, najbardziej jestem happy z usb do kompa przez co nie trzeba łączyć tableta z kabla a wystarczy bezprzewodowo. Model nazywa się Star05, dużym plusem jest tutaj też akumulator – spokojne kilkanaście godzin pracy na jednym pełnym ładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu rozglądałam się za tabletem dla syna i wpadł mi w oko tablet Alcatel TKEE MID Kids. Może ktoś z Was już sprezentował taki tablet swojemu dziecku i może się wypowiedzieć na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2021 o 19:57, rutka31oli napisał:

Jakiś czas temu rozglądałam się za tabletem dla syna i wpadł mi w oko tablet Alcatel TKEE MID Kids. Może ktoś z Was już sprezentował taki tablet swojemu dziecku i może się wypowiedzieć na jego temat?

Ja kupiłam córce i jestem zachwycona. Można go wziąć w t-mobile i wychodzi dość korzystanie. Ma czujnik zbliżenia buzi żeby dziecko nie przysuwało blisko ekranu i pokrowiec który zabezpiecza chyba od wszystkiego. Można go myć i dezynfekować. Jak dla mnie fajny zakup, którego nie żałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×