Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Markita

Jak odzyskać odszkodowanie?

Polecane posty

Gość Kamil Odlewski
Jeżeli nie chcą wypłacić odszkodowania to moim zdaniem wtedy warto korzystać z pomocy Kancelarii Odszkodowawczej, która w tym zakresie będzie w stanie to załatwić. Ja po wypadku w którym doznałem uszkodzeń ciała również miałem problem z odzyskaniem odszkodowania. Na szczęście Auxilia mi w typ bardzo pomogła i sprawa rozwiązała się szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derekk22
No to nie ma co walczyć "z wiatrakami". Jeżeli chcesz dochodzić swoich praw skutecznie to skorzystaj z pomocy specjalistów jak firma odszkodowawcza Auxilia.pl współpracują z najlepszych prawnikami, a do tego zabierają ogrom obowiązków z tym związanych. W moim przypadku byli bardzo skuteczni więc śmiało polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaa27
Żeby uzyskać wysokie odszkodowanie polecam kontakt z auxilia.pl. Pomogli mi i mojemu mężowi w walce o zadośćuczynienie wskutek wypadku komunikacyjnego. Dzięki nim udało się przez całą procedurę odszkodowawczą przejść i na szczescie nie była taka trudna, a zakończyła się oczywiscie naszą zdecydowaną wygraną. To uczciwa firma, pobrali od nas wynagrodzenie dopiero po wygraniu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanka
Faktycznie firma jest ok. U nas też się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym wyjściem będzie podanie ubezpieczalni do sądu. Od siebie mogę zaproponować kancelarię mecenasa Marka Seroczyńskiego, tutaj masz link do strony http://siedlce.seroczynski.com.pl/ . Jest skuteczny w kwestii ubezpieczeń i odszkodowań :) Działa na terenie całego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mogę polecić EuCO. Firma naprawdę sprawdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie właśnie nie oni odzyskali milionowe odszkodowania jakoś w zeszłym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANikaaaa2
Najlepiej zgłosić się do jakieś sprawdzonej firmy żeby to zrobiła. Przerabiałam kilka, bo się różne rzeczy w życiu działy. Ostatnio korzystałam z pomocy Europejskiego Centrum Odszkodowań i ich zdecydowanie mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odszkodowanie z OC sprawcy załatwiła w moim imieniu kancelaria Merces z Poznania (tu ich można znaleźć – merces-odszkodowania.pl). Moge ich polecić. Konkretny i rzeczowy kontakt, punkt po punkcie tłumaczą jak taki proces będzie wyglądał i potem faktycznie wszystko miało potwierdzenie już w konkretnym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Doprowadzili moją sprawę do końca w Bphc – sos-bphc.com. A początki były ciężkie w zasadzie miesiące mijały i postępy były delikatnie mówiąc słabe ale za to miałam stały kontakt więc człowiek tak nie stresował. Opłaciło się być cierpliwy bo rezultat mnie miło zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej. Sprawdź np. advoco.pl, zespół adwokatów z tej kancelarii bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Trzeba zgłosić się do firmy, która się na tym zna i odnosi na tym polu sukcesy. Ubezpieczyciele celowo zaniżają kwoty odszkodowań. Dla mnie bezkonkurencyjna jest firma Casus z Warszawy www.casus.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola

nie znam . znam euco , bo mam znajomego, ktory jest u nich agentem . siostra korzystała  z jego pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można taki los świadomie zgotowywac

Widziałam materiał Interwencji na Polsacie który okazał się kilka dni temu odnośnie praktyk Euco. Radzę obejrzeć jest wiele poszkodowanych rodzin. Materiał pt"firma wywalczyła odszkodowanie, pieniędzy niema".

Brat uczestniczył w groźnym wypadku komunikacyjnym. Po wypadku był wiele miesięcy w stanie śpiączki, przez cały czas od dnia wypadku zapewniana była przez przedstawiciela Euco pomoc w znalezieniu odpowiedniego ośrodka leczniczo rehabilitacyjnego aby brata stan sie poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu który ukazał się kilka dni temu(odnośnie Euco pt "wywalczyli odszkodowanie pieniędzy nie ma", radzę też obejrzeć materiał Uwagi Tvn o praktykach euco) Interwencji na Polsacie kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Że względu na blokowanie, usuwanie i ukrywanie komentarzy pokrzywdzeni klienci którzy nie dostali swojego odszkodowania zmuszeni są pisać na Facebooku swoje negatywne opinie, wystarczy wpisać w facebooku w wyszukiwarce"euco legnica" zjechać w dół i przeczytać kilka opini klientów którzy do 5ej pory nie otrzymali swoich  pieniędzy które są przetrzymywane przez Euco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×