Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Durczok, co jeśli to on jest ofiarą?

Polecane posty

Gość król królów
za moich czasów nie było gimnazjów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie od dziś wiadomo, że ludzie mają skłonność do przypisywania innym swoich, nieakceptowanych cech." Nijak ma się to do tego co napisałam, ale nie od dziś wiadomo, że ludzie tłumacząc innych tłumaczą siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi zwyrolami to akurat fakt u każdego psychola/gwałciciela etc. zawsze "coś" znajdą i zgodzę się z gościem wyżej - nawet jeśli kamilek jest niewinny to obrywa słusznie, tak jak każdy lewak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne, ze osoby powyżej reprezentują społeczeństwo, w którym i ja żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zgodzę się z gościem wyżej - nawet jeśli kamilek jest niewinny to obrywa słusznie, tak jak każdy lewak x zgadzając się z szanownym przedmówcą, który zgodził się z moimi, wyżej napisanymi słowami, zgadzam się ze samym sobą i o to chodzi, by żyć w zgodzie ze sobą :classic_cool: bo każdy lewak to wrzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latkowski taki do przodu, a i na niego pewnie przyjdzie pora ;) kto pod kim dołki kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fajnym państwie przyszło nam żyć ;) i wy, pokolenie PRLu sami takie państwo młodym stworzyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latkowski, jest cwaniakiem, któremu pozwolono poszczekać i poszarpać, wskazane osoby. I na niego przyjdzie kres, chyba że, podwiesi się bardzo skutecznie i wysoko, jak Urban kiedyś, ale wątpię, nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durczok innym to potrafił wymyślać najgorsze świństwa i cóż "nosił wilk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w czyim imieniu szczeka Wprost. Bo ktoś tu wyraźnie szczuje swojego wiernego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętacie wystąpienia zacnych osób psychologów, dziennikarzy w sprawach niejakiego Samsona i Waśniewskiej teraz ta sama śpiewka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w czyim imieniu szczeka Wprost. Bo ktoś tu wyraźnie szczuje swojego wiernego psa. x To jest bardzo ciekawe, szczególnie od afery tzw. taśmowej (piszę tak zwanej w odniesieniu do taśm, bo kto dziś nagrywa na taśmach? nie do afery, bo ona była i jest rzeczywista). Ale nie ma bata, ktoś musi być ponad Latkowskim. Takich rzeczy nie robi się w takim kraju jak Polska, bez wsparcia osoby, osób możnych. x Waśniewska, to szczegół, bo była dla tych ludzi nikim, ale Samson, to był ktoś, kogo upadek był wstrząsem i budził skrajne emocje. Jedna uwaga, Samson nie był w stanie się podnieść, bo za to nie jest możliwe przebaczenie, ale Durczok za 5 lat, jeszcze może na tym zarobić, gdy wyzna, że był seksoholikiem, albo został zniszczony, bo coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ewidentnie komus sie narazil, i ktos chce go zalatwic, Szkoda mi go. NIe jest nikim tak bardzo waznym jak jakis polityk, a zrobiona z niego jakiegos zwyrola szkodliwego dla ludzi. Z jakiej racji? Oczyw, jesli on molestowal to sprawa dla prokuratora, ale jego zycie intymne i prywatne? co komu o tego, moze lubi ostry sex, protytutki> NIech rzuca kamieniem (ci z show biznesu) ktorzy nie maja nic na sumieniu. Ale oczerniac kogos a taki spsosob. Filmy zoofislkie? nie wierze, sorry . A ze w show bizie wszyscy cpaja to przeciez wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi go nie żal, tak jak nie żal mi nikogo z tego kręgu. Żal mi było Piesiewicza, bo ten człowiek coś przyzwoitego w życiu robił, natomiast Durczok, to pyszałek, który służy układowi kłamców i złodziei. Jego upadek niczego nie zmieni, ale nie będę go żałował. Było mi też obojętne, czy się wyleczy, czy nie. Pytanie, tylko komu służy ten spektakl? Z całą pewnością, establishment, szczególnie taki szemrany, jaki mamy w IIIRP, chętnie rzuci kogoś od czasu, do czasu na pożarcie ludowi, żeby ten lud, miał zajęte głowy i wrażenie, że sprawiedliwość dosięga wszystkich :D Tak, czy inaczej, bez względu na to, czy on jest winny, czy nie, to jest spektakl, dla ludu, który jest sfrustrowany i zły, więc trzeba mu rzucić tłustego pyskacza na pożarcie. Będą go kąsać przez kilka miesięcy. Może wtedy, bokiem przepchnie się coś istotnego, coś co zaważy na losie ludu. Takie spektakle są właśnie do tego wykorzystywane. Establishment, albo jest tworzy według potrzeby, albo wyczekuje jakiegoś skandalu, by potem używać go jako parawanu. Nie raz już to opisywano, ten sposób, metodę, mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durczok to seksohoik ,dlczego nick nie patrzy na ta sprawe..sprwe molestowania seksualnego wmiejscu pracy poprzez pryzmat seksoholizmu???? wiem bo Durczok mnie zaczepial i proponowal pewne rzeczy ale go wysmialam.Durczok mnie molestowal i to 15 lat temu to chory zboczony czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarzuty zaczynają odpadać
"Kamil Durczok nie zażywał narkotyków znalezionych w apartamencie jednego z biznesmenów? Tygodnik "Wprost" dotarł do ekspertyz, z których wynika, że na próbkach amfetaminy i kokainy policja odkryła ślady kobiecego DNA"http://www.fakt.pl/polityka/kamil-durczok-nie-bral-narkotykow-,artykuly,525637.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jego sprawie czytam w sumie tylko na pudelku. https://www.youtube.com/watch?v=Lc2q9IQtsG0 jednak dziwnym trafem to wszystko wyszlo na jaw (dobrze zauwazyli niektorzy, ze wiekszosc rzeczy nie dosc, ze nie trzyma sie kupy, to nie ma zwiazku z molestowaniem!) zaraz po tym wywiadzie, kiedy to ladnie pojechal zarowno premierowej, jak i calej partii. obejrzyjcie jesli nie widzieliscie, nie sadzicie, ze cos tu nie gra? po prostu koles za bardzo sie wychylil, niestety z oplakanym dla siebie skutkiem. nigdy za nim nie przepadalam, ale to nie ma nic do rzeczy, ktos chcial go zniszczyc. i niestety - niszcza go media na naszych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBEJRZYJCIE TEN WYWIAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.02.20 i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×