Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,redondo_vocabulo.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,redondo_vocabulo.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,trago_fado_nos_sentidos.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Dzisiaj o 23:00 ci co maja ochote gadamy o tym jak szybko seks jak poznajacie kogos z kim widzicie szanse na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte:) Zasady znacie odstepstw nie bedzie:) Jak patrze na to z boku obserwujac kobiety i facetow to widze to tak: 1. Faceci chcieliby zaczac na pierwszej randce zeby sprawdzic jaka bedzie kochanka jak jest ok to wtedy zaczynamy rozmawiac o roznych waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby pojawila sie Goralska Milosc malzenstwo i cala reszta. 2. Kobiety dokladnie na odwrot najpierw gadamy tygodniami o roznych waznych zyciowo sprawach przeswietlicie nas jak FBA i KGB razem wziete jak jest ok bedzie seks:) Poglady Wilka: Nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma. Wiec najlepiej seks na pierwszej randce albo w trakcie 3 dniowego wyjazdu do Bacowki po pierwszej wspolnej kawie i to jeszcze z inicjatywy Kobiety zeby sie mogla wykazac ze nie ma problemu z jasnym i bardzo jednoznacznym inicjowaniem seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle nikt nie będzie uczestniczył w Twojej dyskusji,więc daj sobie spokój. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to p*****le Twoje zasady, więc nicku nie będzie po drugie, to uważam, że jesteś strasznie prymitywny, skoro dla ciebie najważniejszy jest seks. To akurat nie jest w życiu najważniejsze, ale skąd ty to możesz wiedzieć. Po trzecie nie neguję seksu na 1 randce , ale też się na niego nie nastawiam. I NIE zachowuję się jak agent FBI (zajmuje się sprawami przeważnie na terenie USA), czy KGB (pominąłeś m.in. MI6, CIA, Mossad, CBŚ i wiele innych "wywiadów"), bo to nie o to chodzi, żeby się wzajemnie przepytywać o różne sprawy. To i tak nie ma żadnego znaczenia, bo ludzie kłamią. Ale chodzi o to, by się POZNAWAĆ w różnych sytuacjach, a nie odhaczać kolejno punkty z listy. Po czwarte - żadna myśląca kobieta raczej nie pojedzie z napalonym i OBCYM facetem na 3 dni do lasu. Naprawdę w to wierzysz? Po piąte - stawiając tak sprawę - albo seks na 1 czy drugim spotkaniu albo "wypad", skreślasz w ten sposób wiele wartościowych i być może też namiętnych kobiet. Ale to twoja sprawa. ' Po szóste - traktujesz kobiety bardzo przedmiotowo, nieważne jakie są, co myślą, co sobą reprezentują, ważne jest tylko to, żeby rozkładały przed tobą nogi. To jest straszne. I naprawdę współczuję tym kobietom. Ciekawe jeszcze jak je oceniasz w łóżku po tym 1 razie. Dajesz jakieś punkty, zadania do wykonania, no co jest ważne, żeby "przeszła dalej"? Lubisz taki seks bez uczuć - twoja sprawa, ale nie kłam przynajmniej, że szukasz w ten sposób żony. Ty szukasz pustaka do ******** i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ? To jest psychol. Po co się tak produkujesz ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk mści się i niszczy tematy Koke i Kobiety z wachlarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podpisuję się obiema rękami. Sedno sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Jak sa jakies wpisy na temacie Koke czy Kobiety z Wachlarzem to nie sa moje tylko podszywa mozecie sprawdzic po historii nicka. Ja jako pierwszy temat ma Metode Naja a on Tu jest Sparta. Duzo jest tych wpisow Poszywa na ich tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pal głupa. Nikt tego nie ma ochoty sprawdzać. Poza tym, jeżeli chodzi o mnie to jak widzę awatar wilka to nie czytam postu, bez względu na to czy to podszyw czy oryginał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk!!!! wracaj na swój temat i tu kurfa siedź !!! Na Uczuciowym chcą twojego bana, tutaj juz zniszczyłeś co się dało. Tak jak napisał ci Agent, siedź u siebie, szukaj "zony" , pitol swoje frazesy u siebie. Zniknij z innych tematów , do cholery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) to się nazywa rozpięciojenie jaźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku co z twoim elitarnym tematem ? Chętnych brak, że łazisz nieproszony do innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz rozmawiac z Wilkiem znasz zasady odstepstw nie bedzie:) Opisywalem wielokrotnie mechanizm ktory powoduje ze wszystkie fajne i wartosciowe osoby ktore pojawiaja sie na moim temacie po pewnym czasie chamsko wyzywane z pomaranczy rezygnuja z uczestnictwa w nim i przechodza ze mna na kontakt prywatny. Po prostu przestancie sie tutaj pojawiac nie piszcie nie komentujcie a Ja sobie poradze:) Wystarczy 6 miesiecy zupelnego spokoju i zawiaze sie tutaj elitarna grupa od 6 do 12 osob ktora fajnie bedzie miedzy soba gadac a co najwazniejsze spotykac sie ze soba w realu co jakis czas a a ERO telefony czy skype beda sluzyly tylko do podtrzymywania wiezi pomiedzy tymi spotkaniami. Chamskie Pomarancze bo sa i fajne osoby z pomaranczy juz wielokrotnie deklarowaly ze opuszcza moj Temat i beda mnie toalnie ignorowac na ERO:)_ Zawsze wytrzymujecie kilka dni a pozniej znowu wlazice na moj temat. Po co??? Nie lubicice Wilka nie szanujecie obowiazujacych tu zasad nie interesuje was tematyka tu poruszana:) To jakis masochizm z waszej strony ze ciagle tu wlazicie:) A wy caly czas swoja obecnoscia zaburzacie mi temat o i odstraszacie fajne i wartosciowe osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty odstraszasz fajne i wartościowe kobiety EROTUMANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wszyscy Zamykam ten temat aktualny Wspolnota Polska Nocy Kupały ( z Avatarem przy Nicku) Moja historia z profilu zewbyscie mogli latwo odroznic od wszystkich podszywow:) Wszystko: 26 Tematy: 4 Posty: 22 Recenzje: 0 Przepisy: 0 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały.. 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wszyscy Zamykam ten temat aktualny Wspolnota Polska Nocy Kupały ( z Avatarem przy Nicku) Moja historia z profilu zewbyscie mogli latwo odroznic od wszystkich podszywow:) Wszystko: 26 Tematy: 4 Posty: 22 Recenzje: 0 Przepisy: 0 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident... 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały.. 21.02.2015 WILK_1946 dodał/a temat: AgentOrange1496 to Tchorz i Konfident..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co podbijasz jego tematy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj wilczy ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka nalezy izolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×