Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamamisiaka

katar, zapalenie oskrzeli u niemowlaka

Polecane posty

Gość Mamamisiaka

Witam Was kochane Mamuśki:) Mój synuś miał gęsty katar, potem lekkie szmery na oskrzelach - kaszel minął, katar minął - od dwóch dni nic nie było a dzisiaj znów katar ale taki wodnisty strasznie. Myślicie, że choróbsko wraca czy raczej jeszcze coś tam było w nosku i teraz się usuwa? Nadal stosujemy inhalacje, wodę morską do noska + nasivin soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier lepiej pytac na forum niz ruszyc dupsko do lekarza czekaj wyleczymy wirtualnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamisiaaa
Lekarka była u nas 5 dni temu a nie będę biegać z byle pierdołą do przychodni, bo tam złapie tylko coś jeszcze Mały. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej się w ogóle nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martann

Nie wiem jakich urządzeń do tej pory próbowaliście, ale ja mimo, że miałem wiele inhalatorów jest mocno zaskoczony tym jak działa ten cały Clip za 7 euro z Niemiec. Taki mini inhalator a takie działanie – dla mnie to coś rzeczywiście niespotykanego. Warto sprawdzić i spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 9.09.2019 o 15:08, Gość martann napisał:

Nie wiem jakich urządzeń do tej pory próbowaliście, ale ja mimo, że miałem wiele inhalatorów jest mocno zaskoczony tym jak działa ten cały Clip za 7 euro z Niemiec. Taki mini inhalator a takie działanie – dla mnie to coś rzeczywiście niespotykanego. Warto sprawdzić i spróbować.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta

Nie znam się na tym, ale wiem, że sporo osób zaczyna korzystać z mini inhalatora Clip, który właśnie tą swoją małą formą ma zachęcać do zakupu. Nie korzystałem z niego, w sumie dość dziwnie wygląda, ale podobno dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×