Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Objawy ciąży tydzień po zapłodnieniu

Polecane posty

Gość gość

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień po zaplodnieniu nie ma żadnych objawów ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam widoczne zyly na piersiach przechodzące przez sutki, nigdy wczesniej jak nie mialam czy ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i zyly widzialas ale z pewnoscia nie tydzien po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jzeli ma np 28 dniowe cykle to moze zauwazyc. Ja tydzien przed okresem na kawe patrzec nie moglam i papierosa zapalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy mialam pisac ze niekoniecznie 28 dniowe. Mi sie zylki tez zrobily bardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z 3dni przed okresem dostałam śluz jakby plodny i cycki mi urosły bardziej jak na okres i to wszystko. Dziś mam 5tydzien i 1dzien i tak od 17 głowa mnie boli i mi nie dobrze jak szybko się rusze, także chyba się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedziecie pisac,ze dzien po juz mialyscie oznaki ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien po to nie. goraczka pewnie nie jest oznaka zaplodnienia ale mialam jednodniowa przeszlo 38 w dniu w ktorym miglo dojsc do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze wiele tu hejterek a ja serio sie denerwuje czy nie jestem w ciazy, jakie mialyscie jeszcze objawy wczesnej ciazy?? btw mi nigdy nie rosly cycki na okres, tylko bolaly po bokach a teraz nie mieszcza sie w staniku a zyly mam na calych piersiach zwykle mialam jedna lub dwie widoczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim pierwszym objawem ciazy byly bolace sutki podczas delikatmego uszczypniecia. oczywiscie to normalne ze bola jak sie uszczypnie ale podczas ciazy czulam jakby mi mialo cos z nich wystrzelic. tak jakbym cos w srodku w sutkach miala. a pozniej piersi zaczely rosnac i pokazaly sie zyly, ale to okolo polowy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zyly na piersiach sa oznaka ciazy naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale serio? co jeszcze wskazuje na ciaze?? bardzo bym chciala miec dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzien przed @ nie ma zadnych oznak ciazy,bo zarodek dopiero zagniezdza sie w macicy. Co najwyzej moze wystapic plamienie implantacyjne. Wszystkie inne objawy to nakrecanie sie. Zylki na piersiach moga byc tez przed okresem. Tez mi kiedys wyskoczyly,a w ciazy nie bylam. Widoczne zmiany spowodowane ciaza pojawiaja sie duuuuuzo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja juz c***isalam,ze tydzien po nie ma szans na widoczne objawy. W 3tyg ciazy ja mialam zyly na piersiach i zabarwiona skore na brazowo(twarz i czesci intymne) pozniej doszly piersi.wymioty,zawroty glowy... W drugiej ciazy natomiast zadnego widocznego objawu nie bylo. Wstalam i wiedzialam,ze jestem.P prostu to czulam.Byl to 9tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak mialam ciaze to mnie bolaly piersi i jajniki od owulacji potem gdzies tydzien od zaplodnienia mialam taki szczegolny klujacy bol w macicy i od tego czasu bylo mi zimno wieczorami a jeszcze kilka dni przed okresem zrobilam sie wrazliwa na zapachy, no ale niestety poronilam w 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×