Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak oduczyć koty spania na routerze od internetu, bez użycia siły?

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę już, mam dwa koty i z miliona innych miejsc do spania ubzdurały sobie router do internetu, przez co nie mam prawie sygnału. Odganiam je stamtąd i daję lekkie klapsy, ale nie chcę ich bić mocno, bo mi ich szkoda, zresztą to i tak nie działa nie działa. Co ja mam zrobić? Jak tylko idę z tego pomieszczenia gdzie jest router to od razu znowu się tam kładą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczucie humoru maja te koty:)a nie mozesz routera gdzies przestawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw dla zmyłki drugi, nieczynny router. Ale te skubańce do ciepła lezą, wiec nie wiem, czy dadzą się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie spia na routerze ale ciagle biegajac po mieszkaniu psuja mi kabel i musze ciagle nowy kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połóż tam coś szeleszczącego/niemiłego w dotyku: folia aluminiowa (paski oczywiście, żeby router mógł "oddychać"), jakaś kolczasta gałąź, pasek z ćwiekami/kolcami... Choć najprościej byłoby wsunąć router na półkę tak, żeby po prostu nie mogły się położyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha: sztuczne odstraszacze na tak małej powierzchni jak mieszkanie się nie sprawdzają, bo kot je czuje w całym mieszkaniu, a nie tylko w tym konkretynym miejscu. Jedyne czego można spróbować to skórki z cytrusów - niektóre koty nie lubią ich zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bzdura, że nie masz sygnału? mój śpi na ruterze, bo ciepły i sygnał jak ta lala. UPC. nie przeganiam, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taśmę klejącą lepkim do góry. Oj, nie lubią tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×