Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ferie w domu co robia wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Moje w tym roku spedza ferie w domu, rodze niedlugo i nie bylo szans na wyjazd. Ja szukam im roznych atrakcji w miescie ale fajne rzeczy sa pozajmowane. Chodzimy na basen, w planie kino, jakies tam zajecia udalo sie zapisac A co porabiaja wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spia do 11 siedza przy kompie szlajaja sie po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy na tydzien pojechał na obóz a drugi tydzien bedzie siedział w domu sam. Młodszy chodzi do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ma lat, ze bedzie siedzial sam w domu? co bedzie robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na ogół pracują w tym czasie bo kto może sobie wziąć 2 tyg urlopu w zimie? Więc dzieci są w przedszkolu ewentualnie z babcią/nianią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia, niania ok ale samo w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzą do szkoły, ferie się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty zyjesz dzieckiem uczysz je by nue byc soba nie miec hobby jak ty 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był na obozie narciarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn chodzil codziennie na treningi, w pozostałym czasie siedział u babci i gral na komputerze. Drugi tydzien spędzilismy na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na mysli mowiac ze ucze je nie miec hobby? podsuwajac mu rozne pomyslyu na spedzenie wolnego czasu? lepiej zamknac je w domu i niech tu sobie szuka hpobby na komputerze lub w tv co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o obozach, a gdzie posyłacie dzieciaki na te obozy? Myślałam, żeby posłać dzieci gdzies w tym roku najpierw wakacje, a później w ferie bo jeszcze w sumie dzieciaki nie były nigdy na żadnym obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj ktoś u nas jest z dziećmi albo ja ich z dziećmi do kogoś kto ma dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i do tego szkoła organizuje różne wypady . na basen do kina do parku rozrywki do wojska do teatru ....itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez pierwszy tydzień chodzą na zajęcia do domu kultury, a w drugim tygodniu wyjeżdżamy do Krynicy Górskiej na nart, sanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś na feriach w Bukowinie i poleci jakieś miejsce na nocleg? Chciałbym zabrać dziewczynę na romantyczny weekend i fajnie byłoby gdybyście mogli mi coś polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjjja
No ale taka jest prawda, ze nie wszystkie dzieciaki nadają się od razu na jeżdżenie na obozy. Moja córka woli jeździć z nami, na razie nie czuje się jeszcze pewnie gdy zostaje sama – ma 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa79
My też jeździmy razem z dziećmi. Znajdujemy rózne tanie oferty na slonecznewakacje.com.pl i jeździmy całą rodziną. Jeśli dziecko będzie chciało jechać na obóz, oczywiście je poślemy , a na wycieczkę pojedziemy sami. Ale takie wspólne wyjazdy łączą nas jeszcze bardziej z dziećmi i uwielbiamy jeździć wsyzscy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina_
Ja byłam w Bukowinie w Willi Silene i bardzo mi się podobało, więc może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Ostatnie ferie spędziliśmy bardzo rodzinnie. Z mężem i synem  pojechaliśmy ze szkółką narciarską Dimbo do Austrii. Bardzo udany wyjazd. Adam miał towarzystwo dzieci i rodziców:)  Nikt się nie nudził a nawet udało mi się z mężem aktywnie odpocząć i pośmigać na nartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×