Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bruno Mars Fan

Mój chłopak ma dziecko z inna kobietą

Polecane posty

Gość Bruno Mars Fan

Płaci alimenty i regularnie odwiedza dziecko . co Wy sądzicie o wiązaniu się z mężczyzną, który ma dzieco z inną? Czy warto zmagac się z jego przeszłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci to szczescie stopka: dlaczego dorosli zawsze pytaja o rzeczy niewazne a dzieci o bardzo wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy zwiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując się na związek z kimś z balastem, druga strona bezwarunkowo musi zaakceptować przeszłość partnera - warunek konieczny. Przeszłość i wszelkie konsekwencje z tym związane - alimenty (traktować to należy jak Urząd Skarbowy..zło konieczne i nieodwracalne, jednak płacić trzeba i nie warto się zastanawiać co by było gdyby, po prostu trzeba to wkalkulować w domowy budżet i tyle), brak możliwości ślubu kościelnego, opinię koleżanek i całej reszty przyzwoitego społeczeństwa a także fakt, że tam gdzieś daleko Twój partner ma dziecko, któremu czasem poświęcić musi trochę czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze o nim swiadczy ze sie poczuwa do obowiazku jako ojciec a nie tylko dawca , ale jest pytanie do Ciebie czy Ty dasz rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyję z partnerem, z którym mam dziecko. On jest po rozwodzie, i ma już starszą córkę z poprzedniego małżeństwa. Dla mnie to koszmar. Nie potrafię zaakceptować tej małej, widzę w niej byłą żonę mojego partnera. Poza tym wyrzuty sumienia powodują u niego, że tą starszą córkę traktuje lepiej, a raczej pozwala jej na wszystko a nasze dziecko trzyma krótko, sytuacja mnie przerosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam faceta ktory ma dziecko z inna. Ale tutaj sytuacja jest zupelnie inna - on sie troszczy o dziecko i odwiedza co weekend ALE nie wspomina o swojej bylej. tzn rozmawiamy na te tematy ale on nie ma o czym mowic, mowi ze obchodzi go dziecko. i prawde mowiac wierze mu; od mi daje odczuc ze jestem numerem jeden razem z jego synem... tak tylko chcialam wspomniec ze kochani faceci tez istnieja... powodzenia w znalezieniu tego jedynego wszytkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z takim facetem! To jest do bani... Córeczka tatusia-NIE MA NIC GORSZEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 80 dni dookola swiata
z balastem powiadasz? :D go on baby startuj bez balastu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z mężczyzną który ma dziecko z inną kobietą i przestrzegam inne kobiety przed związkiem z tego typu mężczyzną. Dziecko (chciane czy niechciane) jest obowiązkiem na całe życie. Jest to problem który niszczy nawet bardzo silne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam z nim i jego bachorem, obecnie jest to dla mnie nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w takiej sytuacji i przez pol roku sie mordowalam, mowil ze chodzi do dziecka a sypial z nia w miedzy czasie, gdy tylko sie zorientowalam zakonczylam te znajomosc. teraz od roku jestem szczesliwa mezatka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, trafiłas na palanta niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu w nocy chyba sam ze sobą pisał:( Poza tym jest tu temat b.podobny,poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe to śmieci . Konkurencja, świry, jakieś zazdrosne kobiety i chyba odrzuceni amanci, bo trudno to tłumaczyć normalnymi ludźmi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz dziecko?Pewnie nie-wnioskuje z postow. Wiec wiej! Po co Ci ktos z zobowiazaniami?! Az tak zdesperowana jestes?Poszukaj wolnego,Twoje dziecko bedzie pierwsze i najwazniejsze. W takiej sytuacji czeka Cie jeszcze wiele nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×