Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Spanie na nago?

Polecane posty

Gość gość

Ja jestem zwolenniczką spania bez bielizny, natomiast mój mężczyzna nie umie spać bez majteczek, bo mówi, że mu jajka latają i on tak nie umie. A Wasi mężczyźni? Umieją spać bez stabilizatorów w postaci majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak u nas było na odwrót, to ja musiałam polubić sanie na golasa i teraz zawsze tak śpimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mój mąż śpi bez majtek to jego cycor wisi mu na bok, jest taki zmarszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie, że to kwestia przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno że kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy uda mi się przekonać go do spania bez majtek... Bardzo bym tego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku marzysz,twojej sznurówki w kroku cały harem by nie postawił.Hahahaha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też bym chętnie robiła lodzika mojemu mężczyźnie, gdybym się rano budziła, a tu taki drągal obok stojący... Mega podniecające... Ale on nawet jak się położy do łóżka bez majtek to długo nie wytrzymuje i zakłada z powrotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da rady spać nago, wacek wtedy stoi na baczności i jest problem z zaśnięciem dodam że jestem 25 letnim prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie p*****l, 25 lat i jeszcze nie zamoczyłeś? żal.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś No coz pozostalo ci tylko jedno rozwiazanie:) Rozstac sie ze swoim facetem i zostac Zona Wilka bo w lozku na pewno sie dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 13.16 :) Nie zostawię mojego faceta :D Spróbuję jednak pójść z nim na kompromis i może chociaż w weekendy się uda. Mam nadzieję... Czasem mam wrażenie, że jestem seksoholiczką (mój facet niestety nie), ale to inna sprawa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK wypad z tego tematu !!!!!!!!!!!!do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest. W "opakowaniu" bardziej się potrafię wyspać, niż nago. :D Serio. Po imprezach padam jak kawka w łoże i śpię jak niemowlak, który zapomniał się zesrać w pieluchy. Gdy tylko prysznic, kąpiele i na waleta wskakuję, pachnący jak fiołek w wózek, kręcę się, wiercę się, no jest mi za dobrze :( Wstyd się przyznać, ale spanie nago to nie dla mnie. :( Budzę się wtedy zły i nie wypoczęty. :O Co ponosi za sobą pewne konsekwencje, o których nie będę się tu rozpisywał.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze się wypowie? Szczególnie z Panów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pierwszego postu - w majtkach nie znoszę spać, właśnie dlatego że są zbyt przylegające. Wolę w nocy mieć luz, więc kupuję pidżamy z luźnymi gatkami. A przeciętnie co trzecią noc śpię w samej "górze" od pidżamy. Przeważnie wtedy kiedy przed snem uprawiamy seks, a na zakończenie wtulamy się "na łyżeczkę" z członkiem wsuniętym do pochwy, i w takiej pozycji zapadamy w sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' Przeważnie wtedy kiedy przed snem uprawiamy seks, a na zakończenie wtulamy się "na łyżeczkę" z członkiem wsuniętym do pochwy, i w takiej pozycji zapadamy w sen.'' xxx jakie to urocze :O Też tak chcę! Zazdroszczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartollo
U mnie niestety na odwrót na śpię bez bokserek a kobieta zawszew jakim odzieniu jak ja nago sztywny i chętny to ona nie i co zrobisz za to za dnia demon nie kobieta No wszędzie lubi tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spanie nago mnei wkurza bo sie straszne poce... nei wiem dlaczego w podkoszulce ok, ale bez momentalnie jestem mokry i jakos taki dyskomfort jest jak sobie z tym radzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej porze roku się nie pocę :P Mamy zwykle uchylone okno w sypialni i w związku z tym szczelnie okrywam się kołdrą, a gdyby było za ciepło, to się po prostu poodkrywam. Natomiast przy upałach, zamiast kołdry okrywamy się prześcieradłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja nie jestem przyzwyczajony, jak okno otwarte momentalnie mi zimno, i nie komfortowo jak jestem gdzies lekko odkryty nawet jak jest +35 nie lubie spac nago, jerst mi nie komfortowo, wole bokserki i obowiazkowo jakas bokserke szkdoa, fajnei by bylo spac nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze kobieta łatwiej jest spać nago jak factom ja jak śpię nago to jakiś podniecony jestem zraz muszę sobie z walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze śpie nago w przeciwieństwie do mojej żony (ona tylko po sexie )nie potrafię spać nawet w bokserkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
Ja uwielbiam spać nago i czuć jak moje ciało otula chłodna kołdra. Mój ukochany czasem sypia nago czasem w bieliźnie ale dla mnie to nie przeszkoda by dpbrać się do niego w nocy lub zrobić mu milutką pobudeczke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
W domu sypiam nago, natomiast jak nocuje w hotelu to w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli moja żona idzie do łóżka w bieliźnie to tylko erotycznej i nie po to żeby spać a tak zawsze kiedy możo śpi nago i golutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też śpimy nago, lubię tak ewentualnie góra w okresie zimowym, pomysłodawcą był mój mąż:-)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nago jest zawsze ochota na seks:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×