Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Spanie na nago?

Polecane posty

Gość gość
Akurat mieszkam sama i nie wyobrażam sobie spania inaczej niż nago. Dla mnie to komfort. Zresztą wieczorem po kąpieli i tak już się nie ubieram.

Ja uwielbiam tak spać. Nie lubię jak mi piżamka krępuje ruchy bądź majtki się skręcą i jest nie za wygodnie, coś uciska i inne tego typu problemy.  Zawsze w domu to niezbyt bo jak rodzice mnie przyłapali to była draka ze sie przeziębień itd. Odkąd się wyprowadziłem spalem tak niemal zawsze. Gdy się ożeniłem balem się czy małżonka będzie to tolerować ale się okazało że ona też lubi tak spać więc nie ma problemu. 

Dnia 20.02.2015 o 14:21, Gość gość napisał:

Nie da rady spać nago, wacek wtedy stoi na baczności i jest problem z zaśnięciem dodam że jestem 25 letnim prawiczkiem :

Nie możesz zasnąć bo walisz konia  przyznaj się 😊

• Sad 1

uwielbiamy wspolnie z mezem w malzenskim lozku pod jedna koldra  kiedy jego poranna erekcja dotyka mojego ciala przechodza mnie dreszcze nie mozna sie powstrzymac od sexu.

• Like 1
  • Haha 1

38 minut temu, ebk napisał:

uwielbiamy wspolnie z mezem w malzenskim lozku pod jedna koldra  kiedy jego poranna erekcja dotyka mojego ciala przechodza mnie dreszcze nie mozna sie powstrzymac od sexu.

Mamy właśnie podobnie 😁

Dnia 23.02.2015 o 16:38, Gość gość napisał:

'' Przeważnie wtedy kiedy przed snem uprawiamy seks, a na zakończenie wtulamy się "na łyżeczkę" z członkiem wsuniętym do pochwy, i w takiej pozycji zapadamy w sen.'' xxx jakie to urocze 😮 Też tak chcę! Zazdroszczę ...

Ja tak często robię z moim, jest to przyjemne i odczuwam wtedy taką większą bliskość, a co do głównego tematu to bez różnicy

• Like 1

Najlepiej śpi się nago jest najwygodniej zresztą teraz też tak leżę 😉😉

• Haha 1

fajnie jest spać nago jako zwykły, codzienny standard. W naturalny sposób umacnia bliskość i bezpośredniość relacji partnerów. Po niewielkim wysiłku (sprawdzone) można to ułożyć jak się ma dzieciaki. Po prostu przy łóżku jakiś szlafroczek, ale używany bez jakiś specjalnych nerwowych ruchów. Od najmniejszego dobrze jest dzieci uczyć akceptacji własnego ciała, a to w naturalny sposób można robić własnym przykładem. Z wyraźnym zaznaczeniem, że nagie przytulanie to jest przyjemność dorosłych ludzi, kobiety i mężczyzny (trzymając się jednak zasad głównych, nie wyjątków).

U nas nie ma wyjątków nawet jak ktoś się u nas zatrzymuje to najważniejsze jest żebyśmy czuli się jak u siebie w domu - dla dzieci również istotne pokazanie że robimy coś naturalnego a nie nagannego czego trzeba by się wstydzić.

• Like 1

Dnia 20 lutego 2015 o 13:28, Gość gość napisał:

Ja jestem zwolenniczką spania bez bielizny, natomiast mój mężczyzna nie umie spać bez majteczek, bo mówi, że mu jajka latają i on tak nie umie. A Wasi mężczyźni? Umieją spać bez stabilizatorów w postaci majtek?

Spanie nago?! Barbarzyństwo! Ja sypiam tylko we fraku. 

Czasem w sukniach wieczorowych.  

Uwielbiam spać nago . To jest najpiękniejsze co może być w życiu, jakoś od 5 lat tak śpię i nie żałuję . Polecam każdemu 

Spanie nago jest najzdrowsze, ale też nie często mogę to robić bo córka w domu

Według mnie to super sprawa bo można się dobrać do partnerki nad ranem jak i również w nocy 🙂  
ja to wolę spać w krótkich spodniach i koszulce a partnerka woli without clothes xd 

Dnia 10.04.2021 o 06:46, RoksanaHot napisał:

Spanie nago jest najzdrowsze, ale też nie często mogę to robić bo córka w domu

to niech córka też zapyla nago co się wstydzić jak jesteście tej samej płci 🙂 rozumiem jak by ojciec itd patrzył no to trochę nie za bardzo 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się