Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta tasiemcowa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Nie interesują mnie reklamy tutaj tej tabletki. Ani opinie typu:Idiotka,głupia itd... Pytanie moje czy ktoś jest po kuracji? Jak przebiegła? Niech się wypowiedzą osoby co tą dietę stosowały . Uważamże to bardzo ciekawy temat. Tym bardziej że ja rónież 10 dzień stosuję to dietę. Dlatego jestem ciekawa opini tych osób które stosowały ta dietę. Niech nie pisza osoby jak to brały i nastepnie skąd mamy kupić...NIE!!!..tylko te osoby które sytosowały bez reklamy... Ja czuję się dobrze-nawet bardzo-mam energię do życia-małe mdłosci- refluksję-waga stoi w miejscu...no i w nocy nie chce mi się spać:-( to jest mały dyskomfort...co dalej będzie zobaczymy? Piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak go potem wyjmiesz tego tasiemca jak urosnie do kilku metrow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sposobie odchudzania nie ma pojęcia "po diecie" bo nie można skutecznie pozbyć się pasożyta i jego larw,zostaje tu i ówdzie i niszczy zdrowie aż do śmierci włącznie Pouczać cię nie mam zamiaru, w tłumie są różni ludzie i nie uratuje się wszystkich, twój wybór, twoje życie, twoje zdrowie , twoja śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam za miar nikogo pouczać. ale trzeba być skończoną idiotką, aby zastosować taką "dietę". Polecam poszukać dobrego psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesteście tacy nie świadomi tego co piszecie:-) jak go wyjmę? sa odtrutki..wiele ludzi sie odchudza na tej diecie i żyją! tak moje życie...a że osoby które nie zyja dawkowały sobie tasiemca z Chin i nie wiadomo skąd? nie wiadomo ile był w organiźmie?..ja go sprowadziłam z USA i tam takie diety mozna kupić w sklepie zielarskim-to normalne u nas z pewnych rzeczy robi się wielkie łał:-) Tam to kosztuje pare dolarów u nas 1000 zł...trzeba wiedzieć.od kogo? jak? i kiedy? to podstawowe pytania a ja odpowiedx na nie znam:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś głupia, ale chociaz nie promuj tej głupoty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając w sobie tasiemca, stanowisz zagrożenie dla otoczenia. Możesz zarazić pasożytem wiele nieświadomych niebezpieczeństwa osób, przede wszystkim członków rodziny. ja bym ciebie omijał szerokim łukiem, bo jesteś źródłem zarazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 6:15 masz 100% rację. Tasiemiec jest zarazliwy. Do autorki. Po pierwsze to żadna dieta. Po drugie z Chin to nie wiadomo czy uzbrojony czy nie, z USA większą pewność że nieuzbrojony. To jedyna różnica. Bo oba są szkodliwe. Wow leki odrobaczajace są. No popatrz :-D. Gdyby to było takie proste to ludzie nie walczyliby z pasozytami kilka miesięcy. Do twojej wiadomości (tak poczam cię, sama się aż o to prosisz), jak masz jednego większego robala, to masz pewne, że sama zlapiesz lamblie, glisty i inne, już nie mówię o pięknym rozroscie candidy i zarazeniu całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dieta tasiemcowa" - strasznie mnie rozbawilo to sformulowanie. te tabletki nie sa badanie, niewiadomo czy bedzie to tasiemiec uzbrojony, czy nie, ile bedzie sztuk, jakie spusztoszenie zasieje w organizmie. diety maja sluzyc organizmowi - organicze sie zle skladniki, a je zrowo - tasiemiec 'wyzera' wszytsko i powoli organizm sie oslabia i niszczy. nawet jesli uda Ci sie pozbyc tego robaka odtruwaniem to mozesz miec inne nieodwracalne skutki uboczne tego goscia. poczytaj troche o tym jak czesto sie konczy zarazanie tasiemcem. albo filmy na youtube jak jest usuwany podczas kolanoskopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta tasiemcowa :O padłam co za debile chodzą po tym ziemskim padole....może zaraż się od kogoś hivem-też schudniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam diete tasiemcową, i to tasiemiec nieuzbrojony-zarazić, nie mozesz dlatego że dbasz o higienę, trzymasz go 2 miesiące potem wydalasz, robisz badania i dalej żyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica między dietą a pasożytem: - dieta pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową bez uszczerbku na zdrowiu - z zachowaniem mikro i makroelementów - a tasiemiec ? - pasożyt - żywiąc się tym co dla naszego organizmu ważne do jego funkcjonowania - osłabia i zabiera Twoje mikro i makroelementy pozostawiając - organizm NIEDOŻYWIONY i OSŁABIONY - nie zdziw się jak Ci będą włosy wypadały czy paznokcie się łamały a skóra zwiotczeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łatwo się pozbyć pasożytów... brrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada ze moj kuzyn ma tasiemca zle sie czul byl oslabiony chudl i zrobil badania wykryto tasiemca nie mozna sie go calkowocie pozbyc bedzie w jego ciele do konca zycia o bardziej debilnej diecie nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku ogarnij się twój kuzyn! ma tasiemca uzbrojonego! a to jest zagrożenie, a dieta tasiemcowa polega na tym iż sie ma tasiemca nieuzbrojonego. Od mojej znajomej mama wzieła tasiemca nieuzbrojonego 2 lata temu, schudła na tej dziecie ponad 50 kg, ważyła pponad 120 kg, odchudzała się całe życie, i zaznaczam ta otyłość oddzieczyła od rodziców, leczyła się u lekarzy i niestety nie przynosiło nic efektów, żle sie czuła, wątroba , nerki,serce chorób tyle że szkoda gadać.Straciła kase na tabletki, lekarzy. Aż lekarz jej doradził!oczywiście jest to nielegalne,ale p.Ala po 2 latach waży mniej czuje się rewelacyjnie. Przestańcie mówić o czymś? czego nie znacie, nie rozumiecie ,w polsce jest to niestety nielegalne, ludzie którzy tego potrzebuiją, tzn.z dużą nadwagą bo czasem nie moga uprawić sportu bo nie mają do tego predyspozycji, nadcisnienie itp. Nie oceniajcie kogoś kogo nie znacie. Słowa debil itd...to ten co daje takie wpisy jest debilem sam w sobie. Oczywiście się zgadzam z faktami iz modelka która wygląda jak wieszak chce byc cieniem i poddaje się takiej diecie to nie poważne, dziewczyny 15,16,17 itd.również nie powinni czegoś takiego brac. Ale ludzie z chorobą zwaną nadwagą!!!Tak bo wtedy czują się bardziej przystosowani do naszego chorego społęczeństwa którym jersteśmy MY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:20 tiaaaa matka znajomej czuje się rewelacyjnie, ha ha ha. Ona tylko tak myśli. Poczekaj na jej osteoporozę, brak koncentracji i kilka innych. Sama się ogarnij. To nie jest dieta! To jest świadome zarażenie się tasiemcem w celu utraty wagi. Czyli po to, aby wywołać dyskomfort w układzie trawiennym, czyli idąc dalej, aby ci było niedobrze i automatycznie nie dasz rady jeść, a jeśli cokolwiek dasz radę zjesz to oddajesz tasiemcowi. Wszystkie witaminy i minerały. Równie dobrze możesz brać leki wywołujące mdłości. Efekt podobny, ale nie zeżre ci mi minerałów z kości. Trzeba być debilem, aby się na to rzucić. 18:15 Oczywiście 2 miesiące i wyrzucasz. Hahahahaha. Chciałabyś. Nigdy nie wiesz, czy czasem nie trafisz na silniejszego osobnika od leków. Nie bądź taka pewna, że go nie masz. He he dalej żyjesz, raczej przez długi czas się regenerujesz ha ha. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupiłaś te tabletki? Masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę lub sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odchudzasz się 2 miesiące i wyrzucasz" czy ktoś przy zdrowych zmysłach naprawdę wierzy w to, że larwa tasiemca zamknięta w kapsułce żre tyle, że w dwa miesiące nosiciel straci zauważalnie na wadze? :D :D :D Tak, tasiemce "odchudzają" - takie, co w przewodzie pokarmowym żyją LATA i mają długość ponad 10 METRÓW. Nawet 10 tasiemców nie będzie tyle żarło, by schudnąć kilkanaście kilogramów w kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś zainteresowana to pisz na mojapoczta142@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej żreć? dobre...widać że mało wiesz o ludziach otyłych ale nie jedzących za wiele..ale to świadczy tylko o nie wiedzy:-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jest otyły, a "nie je za wiele" to jego otyłość jest spowodowana chorobą lub rozstrojem hormonalnym. A jeżeli ktoś z tego powodu sięga po "kurację" tasiemcem, to jego choroba najwyraźniej dotyczy też MÓZGU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heeeee..biedactwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki :) Zjadłaś tasiemca którego sprowadziłaś z USA ze sklepu zielarskiego :) W takim przypadku bardzo Ci współczuję bo to na pewno nie jest tasiemiec nieuzbrojony tylko nie wiadomo co :) W USA lekarz przepisuje larwy ludziom baaaardzo otyłym NA RECEPTĘ i kupujesz w aptece a nie w zielarskim. I popatrz jaka ty doinformowana... ha ha. Żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STUKNIJ SIE W LEB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta????? No nie bo jebne zaraz na zawal serca od smiechu ta debilka tasiemca nazywa dieta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noniezle
Nie wierzę w głupotę ludzką. Hodujecie w sobie tasiemca żeby schudnąć? Nie no, zaje****y pomysł, nie pomyślałyście, że z waszej winy ktoś inny nieświadomie może stać się nosicielem?! Gratuluję egoizmu do potęgi n-tej. Nie pisałabym gdyby nie istniało ryzyko, że szkodzicie tylko sobie, wręcz przeciwnie. Selekcja naturalna by sobie z wami poradziła - i poradzi. Nie słyszałyście chyba, że larwy tasiemca mogą zostać przeniesione z krwią do mózgu, i tam pasożyt się rozwinie, co zakończy się śmiercią. Jeszcze raz podkreślam - trzeba być skończonym EGOISTĄ, żeby pisać się na coś takiego, bo przez takiego zasranego EGOISTĘ ktoś inny może stracić zdrowie albo i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ten tasiemiec jest taki groźny Dlaczego poza granicami naszego kraju jest na wyciągnięcie ręki i nikt z tego powodu paniki nie sieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupiłaś tego tasiemca ? Możesz załatwić ? Jak się czujesz po kuracji ? Ile schudłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×