Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciuszki do szpitalaa

Polecane posty

Gość gość

witam , jaki komplet ciuszkow do szpitala bedzie najwygodniejszy i najlepszy ? body+pajacyk, kaftanik+śpioszki czy body+półśpiochy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co preferujesz. Mi kompletnie nie pasował zestaw kaftanik + śpiochy. Zakładałam córce same body lub body i półśpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda mam to przed sobą, ale mysle o tym zeby na okres pobytu w szpitalu ubierac syna jedynie w body i skarpetki, bo i tak bedzie w rozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie i dla Męża na początku tylko pajace były dobre, baliśmy się takie maleństwo ubierać w bodziaki wkładane przez głowę ;) a tak to kładziesz pajaca na przewijaku na to kładziesz maleństwo i tylko zapinasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dla noworodka kupuje się body kopertowe, rozpinane wzdłuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:16 żeby Cię położne nie ochrzaniły. Moja córka urodziła się w upały, a one mi ją ubierały w pajaca, owijały pieluchą i rożkiem. Jak ją rozwijałam to się darły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body kopertowe+ pajacyk (bo całe rozpinane, a noworodek ma przykurcze i trudno się go ubiera)+ skarpetki, cienka czapka na sam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noworodek jest zmarzluchem, ma słabo wykształcone krążenie, pewnie o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 19.25- w szpitalu gdzie zamierzam rodzic jest bardzo gorąco o kazdej porze roku, czytalam opinie dziewczyn i takie wlasnie rady byly, wiec myślę ze polozne nie mają zadnych z tym problemów, zresztą rodze w maju i nie bede dziecka gotowala bo ktos ma taki kaprys, wspolczuje wariatek na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
body kopertowe mi się nie podobały ;) ja rodziłam w maju, i uwierz mi, było w szpitalu zimno jak cholera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rodziłam w maju i tex się naczytalam ze noworodkom jest zimno a położne przychodziły i odkrywaly dzieci albo kazaly ubierać o jedną warstwę więcej niż siebie bo najgorsze co może być to przegrzac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w upale i tylko pierwszego dnia synek był opatulony, kolejnego leżał w body z krótkim rękawem przy otwartym oknie. P.S. W Niektórych szpitalach nie wolno mieć swoich rzeczy dla dziecka, ubierają w szpitalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim szpitalu dawali ubrania. Było to body i polspiochy. Rodziłam pod koniec grudnia, c na dworze mróz, a w szpitalu normalna temperatura. Dodatkowo rożek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuje body rozpinane po całośc****ajace oraz zwykłe body ;) półśpiochy też są wygodne, rozek stosowalam tylko na poczatku, a potem przestałam, bo niewygodnie mi się trzymało córeczkę, a tak miałam blizej siebie. Ciuszki dla Marysi kupiłam na www.bobociuszki.pl bo widziałam ich wcześniej na allegro, a na sklepie maja wiekszy wybór body niemowlęcego i mają kombinezony zimowe, ogrodniczki i sukienki na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×