Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Gość mine
to pisz poprostu na co masz ochotę i coś będziemy kombinować... wiadomo nie wszystko da się wkomponować w te biedne 1000 kcal ale próbować warto ;) z wyprowadzaniem to się postaram... ale ja jak zwiększałam kalorie to poprostu zaczęłam dodawać oliwę do potraw 1łyżka=56kcal, śmietanę 12%, więcej orzechów tak żeby nie zwiększać wielkości potraw i żołądka nie rozciągnąć, czy zwiększam ilość mięsa z 100 do 200g ;) to tak jakby kontakt w przszłości się urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
zmiana str znów przycięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
a co do tego sera to 1plasterek ok 100kcal, tyle co 100g tuńczyka, piersi, schabu... więc dość mocno zawyźony stosunek ilości do kalorii dlatego wybieram opcję bardziej objętościowo... ale jeśli masz ochotę to zamien nie ma prroblemu... kanapka to jedyny posiłek w którym zasady niełączenia nie obowiązują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
No wlasnie moglabys napisac co z czym sie piwinno laczyc? Gdzies czytalam ze wegli z bialkiem nie wolno np chleba z bialym serem. Zastanawialam sie dzis jak ja Ci sie odwdziecze za to jak mi pomagasz jak juz schudne☺ a Ty po sobie czujesz ze cos tam Ci spadlo? Chodzi mi o cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
No typowo białka z węglami nie czyli mięsa, ryby +warzywa, kasze, płatki, pieczywo+ warzywa. Z tym odwdzięczaniem się nie przesadzaj to ty odwalasz całą robotę :P. Ja po sobie pewnie że widzę... nogi jędrne, umięśnione, talia ładna pupka też, widzę i czuję różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Hm, czyli chleba nie powinnam laczyc z serem ani wedlinami najlepiej z pomidorem lub warzywami. Tak? Lubie mozzarele taka light kulke z pomidorkami i bazylia. Szkoda ze blizej mnie nie mieszkasz. Wczoraj tak mnie maz wkurzyl ciagle mi gada zebym nie cwiczyla i ze jakies bzdury gotuje i jem. Ze pelna lodowka warzyw i kefirow...nagadal sie poczym wzial pilota o zaczyna mecz ogladac. Ja mowie teraz telewizor jest moj robie plytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35kasia
Zrobilam swoje i obrazil sie na mnie. No coz ja robie to dla siebie to ja mam sie dobrze czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah tego jeszcze nie grali kobieta się odchudza a mąż się obraża :) Ja na śniadanko owsianka standard, na drugie jogurt naturalny z bananem, obiad makaron z papryka i kawałkami kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Ja tam ćwiczę z telefonem ;)... i zwykle albo mąż w pracy albo śpi po obiedzie i pracy :D. I zawsze tak w sam raz on zanim wstanie to ja siedzę już w kuchni i się chłodzę. Wiesz może on trochę zazdrosny... ludzi cieszą nasze niepowodzenia nawet najbliższych... a i w związku jeśli jest dobrze to po co w sumie zmieniać... albo poprostu boi się że będziesz zbyt atrakcyjna wiadomo... szczupłe ciało, młodszy wygląd w sumie nie wiem czemu ale kobieta im grubsza tym starsza się wydaje :/ nawet ja tak mam. U mnie mąż też początkowo gadał za dużo ćwiczę itp. Ale u niego to z zazdrości. On kiedys takii paker był a teraz brzuszek ;) chociaz klata i bary fajne. Kupil ławeczkę sprzęt nazwoził i ja korzystam a on nie ma chęci po tygodniu treningów fucha mu wpadła i na tym zakończył ;). Nie przejmuj się gadaniem tylko spróbuj zrozumieć intencje jeżeli są słuszne przemyśl jeśli nie rób dalej swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35kasia
Tak mysle ze jest zazdrosny. Wiesz waze 60kg ale urodzilam 5 dzieci. I on uwaza ze jest ok bo jak schudne to bede wygladala jak najstarsza corka ktora ma 14lat jest jyz wyzsza odemnie i wazy 50kg. Moj maz tez kiedys byl szczuply chodzil na silownie a od 8lat jak zaczal jezdzic jako kierowca to oklapl. I juz mu sie nie chce Z reguly ma 2 zmiane wiec nie widzi jak cwicze. Gorzej sobota i niedziela. Przejdzie mu bo on nie umie sie na mnie gniewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
ja tam z mojego to się smiałam jak się czepiał czy próbował zniechęcić mówiąc " zrób dzis przerwe ile mozna" to mu dogadywałam że zazdrosny że ja nie tylko gadam ale i robię a nie jak on ;) teraz juz nie komentuje... tylko znosi z pokorą moje narzekania ze muszę garderobę wymienic bo wszystko za luźne :D.... Pewnie że mu przejdzie w końcu gadanie gadaniem ale każdy chce żeby ukochana osoba była szczęśliwa nawet jeśli to okazuje w specyficzny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia08
zazdroszczę wam, że jesteście już mamami :)) przede mną jeszcze to wszystko wtedy to dopiero będę miała do zrzucania :) ja dzś odpuszczam ewke i też cwicze z telefonem dziś tylko na brzuch i spróbuje ten martwy ciąg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia zamiast martwego polecam skłony dzień dobry jakoś mocniej tylnia strona ud pracuje ;)... co do ciązy to przy pierwszej żadko która się rozrasta jak stodoła... zwykle to kolejne powodują nadwagę.. ( ja piszę że po pierwszej zyskalam nadwagę ale to była w sumie druga bo pierwszą poroniłam). Kasia na jutro 1śn 250g mł. kapusty, 100g papryki, cebula średnia, 1łyźka koncentratu ( wszystko razem dusić i przyprawić solą, pieprzem, czosnkiem, papryka) zjesz to z 2kromkami żytniego 2śn serek tutii owocowy, 20g orzechów obiad kefir, jabłko kolacja 200g rybki lub piersi, pomidor z serkiem tutti naturalnym( możesz dodac szczypiorku itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
O dzieki mine! Fajny jadlospis. Po skonczonych dzis cwiczeniach zabieram sie za gotowanie kapustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no mine z tą ciążą to zobaczymy moja mama do dziś wspomina że ze mną przytyła ponad 20 kg :P a z bratem tylko 6 (ja byłam pierwszym dzieckiem :) co prawda potem wróciła szybko do niskiej wagi ale zobaczymy wszystko przede mna :P Ja dziś z koleżanką wymyśliłam w pracy, że o każdej pełnej godzinie wstajemy i robimy po 20 przysiadów także jest śmiesznie :P strach tylko by do pokoju nikt nie wszedł jak ćwiczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
no i mi się z córką przytyło a z synkiem to tak standardowo... do dziś się śmieje że córka mi figurę zabrała bo ma taką samą budowę jak ja.. zarys brzuszka, okrągła pupa i te nieszczęsne bułki w wewnętrznej części ud ;). Dziś na obiad kapusta duszona bo się napatrzyłam na przepisy aż mi się zachciało... rodzince ugotowałam kapuśniaka :D. Dzis znowu killer do zrobienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrr kapuśniaczek pycha :) ja zjadłam na obiad ogórkową i na kolacje po ćwiczeniach zjem groszek :) Z koleżanką zaliczyłyśmy dziś 120 przysiadów :D ciekawe czy takie robie co godzinę po 20 da jakieś efekty :P 20 to trochę mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
20mało ale 120to już coś ;) ja w siłowym robię 45 zwykłych i 45 sumo w 3 seriach a efekty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej... dziś popłudnie poza domem. . latania co nie miara. Z racji tego że niespodziewany wypad to na kolacje kebab mały :( no i ćwiczen o mały włos nie odpuściłam ale ten fast food nie dawał mi spokoju i po 20 jak wróciłam to swoje odpokutowałam :). Więc częściowo rozgrzeszona jestem. Dzieciaki wykąpałam sama już też się ogarnęłam teraz będę czekać aż włoski wyschną a suszarki nie używam :/ cos mi się biedulki poprzesuszały po ostatnim farbowaniu ale już do formy wracaja. Następnym razem przyciemnie kolor bo szkoda mi je tak katowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej na jutro Kasia 1śn kalafior 250g, 50g kukurydzy, 70g serka tutti nat, 2kromki żytniego (surówkę robisz tak.. pokroić kalafiora na różyczki obgotowac 3min, po ostudzeniu pogroić jeszcze drobniej, dodac resztę skł i doprawić ... oczywiście jesz to z 2 kromkami chleba a nie go dodajesz do surówki ;) 2śn banan, serek tutti owocowy obiad serek wiejski, 20g żurawiny, 20g orzechów kolacja 200g ryby lub piersi, surówka z 200g kapusty, małej marchewki( kapustę młodą poszatkowac, marchewkę zetrzec na grubych oczkach) dodać 1łyżeczkę oliwy,1 łyżeczkę octu jabłkowego lub balsamicznego i doprawić pieprzem solą i koperku świeżego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Swietny jadlospis. Kaputka mi pyszna wyszly ale w pracy powiedzieli ze smierdzi. Ogolnie to wszystko im smierdzi nawet jajka zjesc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Tylko ich kebaby pachna!!!! A i tak sie zapchalam ta kapusta ze 1.5kromki zjadlam chleba. I spodnie sa luzniejsze. Nie wchodze na wage bo jestem przed okresem. Dzis turbo wyzwanie albo tabata zobacze bo maly chory i strasznie marudzi. Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
no niestety kapustka ma specyficzny zapach tak samo jak jajka ;) ale wartości odżywcze nieporównywalne do kebaba... mi mały już 3 tydzien kaszle... a od tygodnia katar... ale już się uspokaja. Wkurza mnie bo do lekarza z nim iść to się dowiem że śluzówka podrażniona i tak to jeszcze potrwa ehh... ale objawów nie ma typu gorączka itp więc antybiotykiem nie ma co truć. Zobaczę po weekendzie jak nie będzie poprawy to odwiedzę doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej... trochę brakuje mi czasu bo od środy w rozjazdach jestem... wczoraj z dieta było wzorowo. Mała dziś do szkoły nie idzie bo jak twierdzi zmęczona. Z małym dzis spróbuję do lekarza się umówić... noc w sumie przespał spokojnie za to wczoraj w samochodzie tak się rozkaszlał że uspokoić się nie mógł biedulek. Dziś też wyjazd nas czeka więc mam nadzieję że dam radę poćwiczyc chociaż :/ Kasia na jutro 1śn sałatka makaronowa (zrobisz podwójną porcję to będziesz miała na śn w niedziiele) makaron durum lub pełnziarnisty ( wybierz muszelki lub kokardki optycznie będzie więcej ;) 100g, brokuły 250g, 100g żółtej papryki, 100g cebuli. Makaron ugotowac i przelac zimną woda. Brokuły na róźyczki i tez ugotować al dente ( później można porrozkrajać na drobniejsze). W misce rozrobić 1łyżkę oliwy, 1łyzeczkę octu balsamicznego lub winnego i posiekaną natkę w to wrzuć makaron ugotowany żby nie posklejał się i wymieszaj. Dopiero teraz dodaj brokuł i pprykę z cebulą pokrojone w kostkę. Dopraw solą, pieprzem, chili. Zjadasz 1/2 jutro a reszta na następny dzień do lodówki 2śn serek tutti, jabłko, kiwi obiad 200g ryby lub piersi, mizerria z 1 ogórka i serrka tutti kolcja serek wiejski 200g, papryka 100g, seler naciowy na niedzielę 1śn 1/2 sałatki 2śn serek tutti, grejfrut lub gruszka lub banan obiad 200g ryby lub piersi, mieszanka chińska ( mrożonki z biedronki) 300g kolacja twaróg 200g, serek tutti ( możesz dodać szczypiorku, rrzodkiewki co tam chcesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Oj mine dziekuje za jadlospis. Zaraz po pracy odbieram dzieciaki i jade po zakupy. Cos nowego super. A i wszystko mi smakuje. Juz po nogach widze ze sa szczuplejsze. Ach uwielbiam ten stan. Tak sie wkrecilam ze w pracy nazywaja mnie wariatka bo latam na 4 pietro po schodach 5x w ciagu 7 godz. Dzis turbo spalanie i skakanka a jutro szok trening i orbitrek. Czekam na okres czuje ze puchne od wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35kasia
Mine a ile kcal ma taki makaron i ile wegl? Pytam na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
makaron durum 353kcal, 1,9g tłuszczu, 68g węgli, 17g białka. Więc kalorycznie podobnie do płatków owsianych. W 1 porcji ( bo sałatkę dzielisz na pól) to połowa tego wszystkiego z makaronu. A niech się śmieją że wariatka a ty się pośmiejesz jak osiągniiesz cel;) fajnie że już widzisz efekty. Ja killera już odpękałam ostatni w wyzwaniu czyli od pon zmiana treningów zastanawiamm się nad total fitnesem ewki ale już 3x w tygodniu bo starczy tych męczarni... a trening zabiera czas + kąpanie i wysychanie to w sumiie na 3godz mnie uziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wczoraj i dziś już też zaliczyłam 120 przysiadów zastanawiam się może tez dorzucenie jeszcze jak Kasia bieganie po schodach w sumie u mnie pracy jest 5 pięter :) Niestety ja od dziś znowu mam full roboty więc czeka mnie masakryczny weekend i następny tydzień więc może być mnie tu trchę mniej ale jakby co myślami jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
mi kobieta latająca po schodach kojarzy sie z ciężarnąc po terminie ( może dlatego że sama po terminie rodziłam oboje). Siostra się dziś mną zachwycała że taka szczupła jestem :D. No ale jakby nie było zawsze jakiś wysiłek. Marcia coś masz straszne zalataniie po zmianie pracy... trzymaj sie malenka oby lato ci nie uciekło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×