Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafię znaleźć pracy :(

Polecane posty

Gość gość
albo spróbuj gdzieś wyjechać polecam Norwegię pracę tam możesz znaleźć przez portal pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trzeba się doszkolić? Poszukaj kursów, sama niedawno robiłam kurs z księgowości (robiłam na go work), chociaż studia skończyłam zupełnie inne to dostałam propozycję pracy ale wymagane były podstawy księgowości, później można się było doszkolić jeszcze, pracę dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie potrafisz działać to spróbuj zapisać się na szkolenia i np. otworzyć własną działalność. Może paraliżuje Cię strach przed ludźmi, przed tym, że sobie nie poradzisz i lepiej Ci pójdą samodzielne rządy? Ja byłam na szkoleniu Biznes Camp http://biznescampwarszawa.evenea.pl/ i od tamtej pory działam sama :) Mam własną agencję, która przynosi mi dość spore zyski także polecam i zachęcam do działań i rozwijania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinemesabe2
Poszukaj moze w jakimś sklepie odzieżowym jak np. zaraz na forum gowork.pl/opinie_czytaj,41717 masz wiele informacji jak zaaplikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wybierz się na jakiś kurs,żeby podnieść swoje kwalifikacje? Ja bym postawiła na branżę budowlaną,bo niezależnie od czasów,zawsze będzie coś do zbudowania. W szkole www.kursal.pl nie brakuje kursów przydatnych na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kursach calkiem niezle sie zarabia :D ale je organizujac a prawda jest taka ze mozesz zrobic 100 kursow i 2 podyplomowki i nic ci to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może skończyć jakąś szkołę. Ze swojej strony mogę polecić Ci http://cku1.edu.pl/. Sama tam ukończyłam niedawno naukę i znalazłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też miałam spory problem ze znalezieniem pracy. W końcu trafiłam na firmę www.beetsma.pl, która Mio w tym pomogła. Jeżeli chcecie szybko znaleźć pracę to skontaktujcie się z nimi. Na pewno coś dla was znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×