Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Do przyszłej Zony Wilka...

Polecane posty

@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=AIihJFwFMsU&;spfreload=10 Oczekiwania wobec Zony Wilka Najwazniejsze sa te 3 Funkcje: 1. Kochanka 2. Kaplanka domowego ogniska potrafiaca stworzyc Dom pelen Milosci 3. Madra i czula Matka Z nich wynika cala reszta te 3 funkcje maja być dla Ciebie zawsze daleko przed praca zawodowa i wszystkim innym jeśli będziesz chciala pracowac. Dla Wilka najlepiej jakbys skupila się tylko na nich ale nie chce cie ograniczac jeśli masz taka potrzebe. Ale możesz pracowac o tyle o ile nie zaburza to wykonywania tych 3 najwazniejszych Funkcji dla Wilka. Ja stworze ci taki komfort finansowy ze luksusów nie bedzie ale nie musisz pracowac i nikt w domu glodny ani obdarty nie będzie chodzil. Funkcje Zony Wilka kazda rownie wazna. 1. Kochanka Masz byc namietna kochanka dla Wilka każdego dnia dawac mi odczuc ze mnie pozadasz i tylko mnie jak to zrobisz pozostawiam Twojej inwencji. Moje libido to 48 orgazmow na 28 dni. Wymagam pelnego zaspokojenia moich potrzeb i oferuje to samo. Chciałbym ze by Twoje libido nie było nisze niż 16 orgazmow na 28 dni wtedy będzie się nam najłatwiej dogadac. Wiez erotyczna jest dla mnie super wazna bez niej nie czuje się kochany i nie warto zaczynac bo i tak się nie uda. 2. Kaplanka Domowego Ogniska Masz stworzyc Dom pelen Miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic. 3. Matka Masz być madra i czula Matka ale Synowie od 7 roku zycia przechodza pod moja opieke bo to Ja jestem odpowiedzialny za wychowanie ich na Odważnych Honorowych Gorali Dodatkowe wymmagania: Wiek ( liczy się ukończony nie rocznikowy) ; od 23 do 38 Gdyby nie twarde prawa biologi wpisałbym od 38 do 43 Ale jak jestes starsza masz możliwości i czujesz się na silach urodzic 3 l dzieci to możemy rozmawiac zrobimy oboje badania i zobaczymy jak jest. Sytuacja prywatna ; jasno uregulowana nie mieszkasz od 3 miesiecy ze swoim byłym facetem i naprawde zero mysli o powrocie do niego to ma być raz na zawsze zamkniety temat. Sam się rozwodziłem wiec wiem jak takie sprawy się ciagna wiec wystarczy zlozony WNIOSEK rozwodowy zreszta sobie wspolnie poradzimy. Dzieciaki ; możesz mieć z pierwszego małżeństwa czy zwiazku będę traktowal jak wlasne nigdy nie zrobie roznicy pomiedzy naszymi a nimi. Im dzieci w domu wiecej tym weselej. Ja chciałbym miec 3 synow probojemy do 3 razy co Bog da to przyjmiemy z Miłością:) To dla Wilka bardzo wazne ale jak w momencie jak się zwiążemy badania wykarza ze oboje możemy mieć dzieci a pozniej nie wyjdzie nigdy cie nie zostawie z tego powodu widocznie tak mialo być najwazniejsza będzie Milosc miedzy nami:) Twój majatek czy zdolność do zarabiania pieniędzy: Kochanie to dla Wilka nie ma zadnego znaczenia możesz przyjść boso i w jednej koszuli kompletnie bez znaczenia:) Troche o Wilku:) Ja skonczylem niedawno 43 lata 2 dzieci z pierwszego malzenstwa ktorez zakonczylo sie dobre kilka lat temu. Corki jedna nastolatka nie dlugo bedzie juz dorosla druga ma okolo 10 lat. Prywatnie powiem dokladnie Sciezka do Serca Wilka:) 1. Piszesz do mnie na maila od razu przechodzimy na rozmowe telefoniczna mozesz pytac o wszystko pelna szczerosc z obu strom. Po tej rozmowie zdecydujesz sie czy spotykasz sie ze mna juz w realu. 2. Spotkanie na kawe to skrot myslowy Rezerwujesz dla mnie caly dzien i noc do rana to nie chodzi o seks na pierwszej randce tylko zeby jesli bedzie sie nam dobrze rozmawialo zebysmy mielismy mozliwosc przegadac wsystko nawet do rana:) Widze to tak jeśli jestes z Wroclawia to po prostu spotykamy się na kawe i jak zaiskrzy decydujemy na dalsze kroki jesli mieszkasz gdzies dalej po prostu przyjade na jeden dzien z noclegiem zeby spotkac się z Toba na kawe. Po kawie decydujesz czy chcesz ze mna pojechac na 3 dniowy wyjazd do pensjonatu lub do takiej Bacowki kluczowy jest w niej kominek i piekne otoczenie dlatego wolalbym Bacowke w takim stylu:) Wlasnie taka http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwaters-camp-residence-dan-joseph-architects/ Ty musisz Sobie na wszelki wypadek zarezerowowac ten dzien tylko dla mnie. 3, Wyjazd do Bacowki na 3 dni Dostaniesz osobna sypialnie Ja i tak spie przy kominku:) Chodzi o to ze mozna chodzic miesiacami na randki i nic się nie wie o sobie a spedzenie 3 dni razem 24 godziny na dobe i wiesz naprawdę wiele o drugim czlowieku to efekt nie do uzyskania w trakcie normalnych randek które mnie notabene nudza są dobre dla nastolatkow a nie jak czlowiek jest dorosly:) Dla mnie wazna jest u kobiety umiejetnosc jasnej zdecydowanej inicjatywy erotycznej. W trakcie tych 3 dni musi ona nastapic z Twojej strony inaczej kolejna tygodniowa Bacowka jest nie mozliwa. Jasli w ciagu tych 3 dni nie zdecydowalas sie taka jasna inicjatywa erotyczna konczymy znajomosc milo bez zalu. Jesli pojawila sie miedzy nami namietnosc i seks decydujemy czy umawiamy sie na tygodniowy wyjazd do Bacowki. 3 . Tydzien w Bacowce Tam juz poznajemy sie we wszystkich wymiarach od samego poczatku rowniez erotycznym bo dla Mnie to podstawa bez tego nie wejde w zaden zwiazek juz raz w takim bylem w 1 malzenstwie i mam dosyc na cale zycie wiec z tego to wynika. Ale po prostu zyjemy razem jaka para przez tydzien rozmawiamy o wspolnej przyszlosci czy nasze wizje pasuja patrzymy jakimi ludzmi jestesmy. Naprawde poznajemy sie we wszystkich wymiarach to nie chodzi o tygodniowy seks bez zobowiazan tylko zobaczenie czy naprawde do siebie pasujemy. Na konie decydujesz 6 dnia Bacowki tej tygodniowej Bacowki decydujesz czy chcesz spedzic ze mna kolejne 3 miesiace juz w normalnym zwiazku 5. Trzy miesiace normalnego zwiazku jak przyjezdzam do Ciebie mieszkamy albo u mnie albo u Ciebie jak wolisz. Wynajmuje w Twoim miescie mieszkanie bede tam od 2 do 4 dni w tygodniu tak sie bede staral nie zawsze wyjdzie ale na pewno 2. Zostawie ci klucze do tego mieszkania zawsze jak przyjade zyjemy razem jak normalne malzenstwo albo u Ciebie albo u mnie. Na 2 tygodnie przed zakonczeniem tego okresu jasna decyzja albo slub i od razu staramy sie o dziecko albo sie rozstajemy bez zalu do Siebie po prostu nie pasujemy do siebie. Pisze to wszystko w skrocie w rozmowie telefonicznej wszystko wyjasnie szczegolowo:) Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi jako jego Tworca tu nie podzielnie 2. Odnosimy sie do Siebie nawzajem z szacunkiem 3. Jest wymog posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. 4. Cel Tematu taki jak w tytule xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwa kobieta którą wilk zapłodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gosc19;29 Jak jestes kobieta to nie czaruj dziewczyno publicznie tylko pisz na maila masz w profilu zdzwaniamy sie i zobaczymy co jest miedzy nami mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSilku nie masz gdzie oglaszać takie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P***b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gosc 20:52 To po co wchodzisz na temat ktory nie jest skierowany do Ciebie i komentujesz??? Znajdz taki ktory ci odpowiada nie ma takiego zaloz wlasny:) Proste:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... http://www.tekstowo.pl/piosenka,cristina_branco,l_8217_invitation_au_voyage.html Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dobrą poradnię psychiatryczną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie na wszystkich twoich tematach piszesz/wklejasz juz tylko ty. Tak,dobrze ktos Ci mowi:poradnia psychiatryczna to wlasciwy wybor i kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zebys swoje zdjecie wstawil lysa palo idealny chwyt marketingowy z opisem i wszystkie leca a okaze sie potem ze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tu ubezwłasnowolnienie o ile ma się kto tym zająć, bądź pokój bez klamek w najlepszym wypadku, co za świr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś , gość dziś gość dziś gość dziś , gość wczoraj To po co wchodzisz na temat nie przeznaczony dla Ciebie i głupio komentujesz??? Sytuacja miedzy nami wyglada tak Swiete Prawo na wszystkich Forach w necie mowi tak na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca!!! A Tworca tego tematu jest WILK_1946!!!! On ustala cele zasady klimat kto jest a kto nie mile widziany. Ja je jestem u Siebie a TY jestes zwyklym Chamskim Trollem zaburzajacymi moj Temat debilnymi wpisami. Ja nie jestem zainteresowany tym co masz do powiedzenia nudzi mnie to:) Wiec wypad z Tematu nie chce cie tutaj!!! Znajdz taki Temat ktory ci odpowiada a jak takiego nie ma zaloz wlasny jak potrafisz??? Mam nadzieje ze zrozumialas ten prosty Goralski przekaz do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ujawniłeś oj ujawniłeś nie będę wymieniać nicków, bo mi wisi udowadnianie ci czegokolwiek jesteś chorym mizoginem, kłamcą, frustratem i nie zrównoważonym emocjonalnie psychopatą kłamstwo jest wpisane w każde Twoje słowo od kiedy pojawiłeś się na ero nie wiem jakim cudem ludzie tak długo poznawali się na Tobie na szczęście wszyscy juz wiedzą a Ci którzy niewiedzą to się dowiedzą bo im pomogę jeśli nie przestaniesz apel do wszystkich kobiet, które to przeczytają - to jest chory człowiek, macie chcęć się z nim spokać proszę bardzo ale nie podawajcie mu nic o osbie bo wykorzysta to w najmniej spodziewanym momencie ode mnie tylko jedno wal się palancie usmiech.gif gość dziś tabasko najadła się wstydu ta,,,,, wiecie na czym polega fenomen tego gościa ? on wierzy w te paranoiczne wymysły swojego umysłu jest skłócony dosłownie z kazdym nickiem na ero kazdego nieomal wyzwal, oplul, straszyl prokuratura, policja i kolega adwokatem tak sięzapedził, że wzbudzal salwy smiechu swoimi tyradami az się ludziom przejadło lazdy cyrk sie kiedys w koncu opatrzy usmiech.gif i dlatego pozakładał tematy na wiekszosci działów i dalej szuka naiwnych taki sprytny usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale psychol ile już tych tematów założyłeś? bo chyba więcej niż 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koło górala nawet nie stał, ma z******ty typowy toporek i nóż góralski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Poniewaz pojawily sie pisane z goscia przez kobiete prawdopodobnie Tabasko zarzuty ze ujawnilem cokolwiek osobistego z wymian mailowych. Co jest oczywiscie klamstwem!!! To prosze bardzo niech ta osoba poda konkretne Nicki tych osob ktorych mialoby to dotyczyc wtedy zainteresowane osoby beda mogly zapytac ich bezposrednio czy potwierdzaja te zarzuty. Proponowalem takie rozwiazanie juz wczoraj ale ta osoba ktora rzuca takie pomowienia kryjac sie za pomaranczowym gosciem poniewaz wie ze klamie nie chciala podac konkretnych osob. Mysle ze to wyjasnia wszystko i jasno dowodzi ze klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 wklejek psychopatycznego desperata na 21 głosów. Zaje.......sty temat. Hahahaha...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamie nie kłamie, tak czy inaczej każda normalna kobieta po tym co napisałeś wie że jesteś niezrównoważonym psychopatą, może weź coś z tych innych co tu piszą (oprócz Ciebie) i zastanów się nad poważnym leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=W9X8_gycTUY Ps. Zainteresowanie na dzialach Kafe na ktorych zamiescilem list do Ciebie jest na tyle duze ze nie moge byc na wszystkich jednoczesnie wiec jesli przed kontaktem mailowym chcialabys porozmawiac ze mna na publicznym forum jestem dostepny na swoim podstawowym Temacie na dziale Erotycznym zazwyczaj rano i po 22:00: Wspolnota Polska Nocy Kupały Tutaj bedzie tylko miejsce zlapania pierwszego kontaktu zebys mogla dowiedziec sie ze istnieje i spokojnie czekam na Ciebie. Nie bedzie to natomiast Temat ktory bede normalnie prowadzil. Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzcie na Ero i przeczytajcie dzisiejsze (wiecz.)posty.To Was ustrzeze przed kontaktem z Wilkiem tu,lub na mailu.Nie piszcie do niego!!!!!!!!ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Twierdze ze ta Kobieta ktora wczoraj z goscia publicznie mnie osarzala klamie. Podala fikcyjny numer telefonu do kontaktow z Kobietami ktore sa mna zainteresowane mam zupelnie odsobny numer telefonu i ten ktory podala nie jest ani moim prywatnym ani tym drugim. Zreszta kazdy mogl sie o tym wczoraj przekonac kupujac karte i dzwoniac na numer telefonu ktory podala. To teraz niech ta Kobieta ktora twierdzi ze Wilk ja tak bardzo skrzywdzil i podala moj nieprawdziwy numer telefonu napisze na jakim etapie byla nasza znajomosc. 1. Czy pisalismy ze soba tylko na maila? 2. Czy rozmawialismy telefonicznie? 3. Czy spotkalismy sie w realu i rozmawialismy tylko na kawie i do niczego wiecej nie doszlo? 4. Czy uprawialismy razem seks i czyja to byla inicjatywa ten pierwszy seks i czy byl dobrowolny z jej strony bo opowiada jakies bzdury ze do czegos kogos zmuszalem? Ale odpowiedzi maja byc konkretne bez lania wody!!! To pokaze ze klamie:) Odpowiedzi na te wszystkie pytania w zaden sposob nie pozbawiaja jej anonimowosci. Jak bedzie unikac konkretnych odpowiedzi bedziecie mieli jasny dowod ze klamie. Kazdy moze o kazdym z was napisac dowolna bzdure na ERO i jest niemozliwe bez jasnych odpowiedzi zajecie stanowiska wobec tego. Ona pluje pomowieniami ogolnikami nie pisze nic konkretnego na jakim etapie byla nasza znajomosc? Pytania ktore zadalem pozwalaja wam jasno to ocenic. Sami widzicie ze moje pytania sa na tyle ogolne ze spokojnie moze na nie odpowiedziec nie tracac anonimowosci chodzi tylko o ustalenie na jakim poziomie byla ta znajomosc o ktorej Ja twierdze ze nie bylo jej ona twierdzi ze byla sugerujac ze to byla bardzo bliska znajomosc. Mialem wczoraj kontakt ze wszystkimi z ktorymi takie bliskie znajomosci utrzymywalem i to nie jest zadna z nich ze wszystkimi mam bardzo dobre relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed nim i radzę uważną lekturę tematu z poniższego linka od mniej więcej tej strony. Manipulant, kłamca, szantażysta (groził ujawnieniem prywatnych danych z poufnych rozmów między innymi). Odradzam jakikolwiek kontakt, a już na pewno nie radzę podawać jakichkolwiek prywatnych informacji. http://f.kafeteria.pl/temat/f8/wspolnota-pols ka-nocy-kupaly-p_6157081/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wreszcie przestan sie ponizac:O wstyd tylko sobie przynosisz :((.......MM:)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest pisać do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Martus Ja nie prowadze normalnie tego tematu to tylko miejsce w ktorym moja przyszla Zona moze sie dowiedziec z e istnieje i ze spokojnie czekam na nia. Zreszta widzisz ze nawet wtych muzycznych przypomnieniach przekierowuje na Wspolnota Polska Nocy Kupały. Wiec tam zapraszam wczoraj wstawilem ci filmiki z Treningiem dla Ramzesa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i spokojnie sobie czekasz, ale nie łudź się że się doczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Realna Bacowka nad Jeziorem Sosnowka http://zapodaj.net/8231fd173b8c6.jpg.html Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco https://www.youtube.com/watch?v=W9X8_gycTUY Ps. Zainteresowanie na dzialach Kafe na ktorych zamiescilem list do Ciebie jest na tyle duze ze nie moge byc na wszystkich jednoczesnie wiec jesli przed kontaktem mailowym chcialabys porozmawiac ze mna na publicznym forum jestem dostepny na swoim podstawowym Temacie na dziale Erotycznym zazwyczaj rano i po 22:00: Wspolnota Polska Nocy Kupały Tutaj bedzie tylko miejsce zlapania pierwszego kontaktu zebys mogla dowiedziec sie ze istnieje i spokojnie czekam na Ciebie. Nie bedzie to natomiast Temat ktory bede normalnie prowadzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×