Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Technik Masażysta Technik Usług Kosmetycznych opinie top 10 szkół czy to warto?

Polecane posty

Gość gość

zastanawiam się nad trzema kierunkami w szkole policealnej technik masażysta, technik usług kosmetycznych ( kosmetyczka) i jeszcze może asystentka stomatologiczna. Szukam najlepszej szkoły czytałem o GoWork.pl i jeszcze paru innych szkołach - możecie coś o tym powiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta - w ciemno. Bez problemu z pracą w zakładach masarskich. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Omegi i mogę polecić :) akurat z tego co wiem to Technik Usług Kosmetycznych mają za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ucze się w szkole masażu jestem w technikum jestem w drugiej klasie szkoła tak szczerze łatwa nie jest dużo anatomii cieżko to ogarnąć wzf wzk i tym podobne łatwe nie są również ale sam masaż jest prosty łatwo się tego uczyć i powiec ci daje to satyswakcje mi się podoba sądze że dobry zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zawsze uczyć się i dziennie i zaocznie w policealnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam dobre opinie o Omedze :) a też szukam jakiejs policealki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olon
dużo tutaj gości, przypadek? niesądze... Powiem wam szczerze, że nie wiem za bardzo jak czytać te komentarze, powiem co ja wiem. Chodziłem do rocznej do GoWork.pl teraz po skończeniu otworzyłem swój mały biznes i mimo ciężkiego początku jakoś daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik usług kosmetycznych mega przyszłościowy kierunek, zapisałam się właśnie do Delty w Bytomiu, bo za darmo, 2 lata trwa, ale tylko w weekendy, życia mi to nie zabierze, a da na pewno ciekawą i przyjemną pracę. Kumpela pracuje i bardzo sobie chwali. Za free może korzystać z dobroci gabinetu, w którym pracuje, a zarabia całkiem całkiem niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×