Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patka8565

Ogrzewanie domu gazem płynnym

Polecane posty

No tak, ogrzewanie gazem płynnym na pewno jest dobrym wyborem, kiedy nie ma innych mozliwości grzewczych i na pewno gaz plynny bardziej się opłaca niż gaz ziemny. Ma przede wszystkim wyższą wartość opałową, więc mniej go się zużyje, aby ogrzać dom. Mój brat ma w domu ten typ ogrzewania od http://www.baltykgaz.pl/ i nie narzeka szczególnie na rachunki, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Mój mąż jest budowlańcem i z racji tego interesują go wszelkie nowinki i ciekawostki. Ostatnio mi pokazał stronę http://purmosfera.pl/2015/04/wodne-ogrzewanie-scienne-energooszczedne-rozwiazanie-dla-twojego-domu/ Stwierdził, że jak by miał się budować, to to rozwiązanie ogrzewania domu by to rozwiązanie by zastosował, raz że jest ekonomiczne, a dwa, że zyskuje się na przestrzeni i nie ma grzejników. No i co nie banalne, to samo urządzenie w okresie letnim schładza nam dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc - pierwszy raz słyszę ;) Wśród moich sąsiadów dużym powodzeniem cieszy się ekologiczne ogrzewanie, ale za pomocą systemów solarnych. http://www.dedietrich-solary.pl/systemy_solarne/ -coś na temat. Mogę śmiało powiedzieć, że większość ma solary na dachach, ale wiadomo, że musieli się na to zdecydować już przy budowie - tak samo jak ja. Bo nieprzystosowany dom nie będzie dawał efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa-art.pl/firma.html zajmuje się instalacją zbiorników na gaz. Firma wykonuje projekty, dostarcza zbiorniki gazu dla domu, przemysłu, rolnictwa. Montuje instalacje, pomaga w odbiorach inwestycji. Wykonuje opracowania projektowe dla wodociągów, kanalizacji, elektroenergetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to dobre rozwiązanie. Wiadomo, że wtedy trochę mało opłacalne jest ogrzewanie butlami (takie to lepiej do gotowania na przykład), więc warto znaleźć jakiegoś solidnego dostawcę z dzierżawą zbiornika, np AmeriGas. Tak na własną rękę trochę ciężko może być to wszystko zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie tak, nam w amerigasie wszystko doradzali odnosnie papierologi, dzieki temu zaoszczedzilismy sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AmeriGas też serwisuje i kontroluje swój sprzęt, bo ty tylko dzierżawisz. Fajny układ, bo w sumie to dalej ich zbiornik, więc chcą, żeby działało, a ty nie musisz się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dzierżawę zbiornika LPG. Ceny są bardzo dobre ostatnimi czasy, oferty też. Można płacić wg zużycia, a nie prognoz, a instalacja też niewiele kosztuje. Myśmy mieli od AmeriGas i koszt instalacji to był 1 zł. Nie da się zaprzeczyć, że tanio wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarek
Sam korzystam z ich usług i jestem zadowolonym klientem. Tym bardziej, że jeszcze rok temu mielismy piec węglowy - to było dopiero uciążliwe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zbiornik LPG od AmeriGas - 2700 litrów, oferta relax. Bardzo korzystnie wychodzi to w stosunku to węgla i drewna, jak kiedyś mieliśmy, a do tego mniej zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co porownywac grzania gazem amerigas do grzania weglem, jesli chodzi o komfot i obsługę, bo przy gazie jest to wlasciwie znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z tym zbiornikiem ? To jest bezpieczne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarek
Wiadomo trzeba brać pod uwagę kwestie bezpieczeństwa, ale jesli wszystko odbywa się tak jak powinno, bez kombinowana to problemu nie ma. Tym bardziej, że podczas każdej dostawy gazu w Amerigasie jest tak, że sprawdzają zbiornik a dokładnie zawór bezpieczeństwa, plomby, szczelność, uziemienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatakrista
Co sądzicie o kotłach kondensacyjnych? Mój mąż chce się na taki zdecydować i próbuję się co nieco dowiedzieć. Przeglądaliśmy te: http://baxi.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarek
Moim zdaniem zbiornik z Amerigasu jest ok rozwiązaniem. Gaz jest bezpieczny, ekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wydajny. Chyba jest tak, że ludzie boją się mieć taki zbiornik obok domu, ale u nas raz, że instalacja jest naprawdę solidna, zbiornik dobrze zabezpieczony, to AmeriGas regularnie go kontroluje i sprawdza, więc mam pewność, że jestem bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejjow
Ja wam z doświadczenia powiem, że najlepiej to sie bezpośrednio kontaktować z Amerigasem, wtedy ma się aktualne info i na 100% sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zdecydujecie się na ogrzewanie domu gazem płynnym to musicie się rozejrzeć za sprawdzoną firmą, która będzie wam ten gaz dostarczała. Od siebie mogę wam polecić http://gazgrod.eu/ Dostawy od nich zawsze przychodzą w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazmen

Amerigas to oszuści za wszystko kasują a jak co do czego to nie można z nimi umowy zerwać bo brak kontaktu z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazmen

Jak już to tylko swój zbiornik kupić i gaz tanio kupować. Amerigas ma gaz dwa trzy razy droższy po roku promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenard

Ogrzewanie gazowe ma obecnie największy sens, węgiel to przeżytek, trzeba mysleć o ekologii. My używamy od kilku lat gazu i kupujemy go niedrogo w  www.gal-gaz.pl/ spod Łodzi. to dobry dostawca, ma najlepsze ceny w okolicy i dobra obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że gaz to też jest przejściowe rozwiązanie, bo przecież w tej całej neutralności klimatycznej do 2050 roku, gaz ma być również wyeliminowany 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×