Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warszawa gdzie tanio zjeść w centrum

Polecane posty

Gość gość

Tylko nie w centrum handlowym :) Będe w okolicach krakowskiego przedmieścia, pałacu kultury Mój budżet to 15 zł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tanio to studentko dziewico nigdzie, kup sobie bułkę w spożywczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kajzerki i kefir w spożywczym , ok 4 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie jadam TANIO ale jakbys chcial/a tanio zmyc makijarz to pododynka zapowiadala kapusniaczek na 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atelier Amaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś bar mleczny ? :) Albo pizzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama widzisz w Polsce a szczególnie w Warszawce siedza same buraki i nowobogaccy więc ja Ci doradzam studia za granicą w Anglii lub Danii. Uciekaj z tego chorego kraju póki możesz. A co do jedzenia, w barach mlecznych jest np zupa pomidorowa po 2 zł ! Frytki cos ok 3 zł Do 15 zl mozna kupic coś smacznego,nie trzeba wcale wydawac 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że w Centrum już nie ma barów mlecznych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Saskiej Kępie można zjeść bardzo dobrą pizze w http://chicagospizza.pl/ nie żałują składników, które rewelacyjnie się ze sobą komponują. Ostanio nawet się śmiałam, że chyba się od niej uzależniłam, taka jest pyszna. Można też stworzyć swoją wersję z dowolnych skladników, ja uwielbiam z kurczakiem i serem feta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam pizzę w http://chicagospizza.pl/ . Normalnie niebo w gębie, że się tak wyrażę. Na pewno zmieścisz się w swoim budżecie. Mają mega tanio i pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz mi gdzie jest tam pizza za 15 pln w tym chicago pizza reklamujesz ta kupe i myslisz ze idiotow z nas zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze idz na kebaba sredni kebab ok 11 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesc kebaba z budy to trzeba miec brak kompletnego szacunku dla swojego zdrowia i ciala bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciala do 15 zl to na kebaba jej starczy w centrum nie zje obiadu za 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo autorskich rozwiązań dla faktycznych smakoszy prezentuje restauracja waniliowa.pl na Bielanach. Wystarczy spojrzeć na Zomato. Mnóstwo pozytywnych recenzji od osób faktycznie doświadczonych w świecie kulinarnym. Po pierwszym wejściu miłe zaskoczenie, bo wystrój jest niezwykle odprężający, z przewagą właśnie waniliowych motywów :) Spodobała mi się autorska kuchnia. Jadłam udo gęsie, kaczkę, kilka dań międzynarodowej klasy od szefa kuchni. Praktycznie codziennie coś nowego się pojawia. Wiem, bo akurat po sąsiedzku mieszkam i całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaw
hm idealnym miejscem może być Pianka. Jedzenie wyśmienite. Wystrój daje przyjemne wrażenie. Do tego lokalizacja, po szamie można wybrać się na spacer po ciekawej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych knajpach byłem na sushi. Praktycznie wszędzie gumowata ryba z jednym wyjątkiem, a mianowicie Tokyo Sushi w Galerii Mokotów. Polecam w ciemno, bo na 100% dbają o świeżość produktów. Już się przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubicie ryby to wybierzcie się do Funky Fish :) Ale w sumie nie tylko ryby, bo różne dania tam maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Tokyo Sushi, bo nigdy nie miałem u nich problemów ze świeżością potraw. Była dziewczyna mnie zaraziła jedzeniem sushi. Na początku proponuję ci tatar z łososia. Dla mnie to często alternatywa dla zwykłego obiadu. Wiem z dobrego źródła, że dbają mocno o jakość dostaw ryb. Jak będziesz na zakupach w Blue City to możesz do nich przy okazji wpaść. Bardzo długo otwarty lokal, więc to też na plus, bo w niestandardowych godzinach zajrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar Warszawa Centrum
Bubbles to bar w Warszawie, który wyróżnia niepowtarzalny klimat. To u nas znajdziecie Państwo satysfakcję i zadowolenie, to do nas zechcą Państwo wracać przy każdej okazji. Zachęcamy, byście przekroczyli próg naszej restauracji i osobiście przekonali się na czym opiera się wyjątkowość naszego lokalu. Zapraszamy do nas! http://bubbles.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarze z lososia jebnij sie
Na kampusie uni na krakowskim przedmiesciu - przy bramie z obozna jest stolowka uniwersytecka. Za 15 zł objesz się tam bo zupa kosztuje chyba 4 zł, kotlet koło 7? Do 16 czynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Mistoń
Polecam Bubbles Bar w centrum Warszawy, jest naprawdę świetny. Uwielbiam jeść tam wołowinę po burgundzku. Warto spróbować, bo smak jest niezapomniany na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka5667
Może nie aż tak tanio, ale bardzo dobrze można zjeść w nowym miejscu na Burakowskiej - Laiberica. Jedzenie hiszpańskie więc bardzo smaczne i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tokyo Sushi masz średnie ceny, natomiast jakość zgodna z lokalami premium. Sprawdzałam dosłownie wszystko w Wawie. Lubię różne lokale, nie powiem, ale do Blue City wracam regularnie i apkę lojalnościową zapełniam punktami ;) Można się wkręcić. Najlepiej to z kimś pójść, bo koszty fajnie się równoważą i dalej się najadasz zestawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina91
Polecam Bar Bubbles przy placu Piłsudskiego - ceny są bardzo atrakcyjne, a jakość wysoka. Jedzenie jest przepyszne, szczególnie polecam Wam ich tatara z pomidora! Warto tam się przejść, ale lepiej zarezerwować stolik, bo mają coraz więcej klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bistro Wiejska ma fajną, codzienną ofertą lunchową, w której mamy pierwsze i drugie danie. Nie dość, że smacznie to tanio. Ostatnio jadłam kurczaka w pomidorach z mozarellą - rozpływał mi się w ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecilabym menu lunchowe codziennie inne w Restauracji Klimczok, mozna sie najesc za niewielkie pieniadze i przynajmniej zdrowo , a nie jakis kebab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalieee33

w Mango Vegan - mięsa tam nie dostaniecie ale za to przepyszne wege jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×