Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinkasss1992

Młody zielony jęczmień a odchudzanie??

Polecane posty

Gość Ania k12
Ja połączyłam zielony jęczmień z piperyną. Zaczęłam drugi m-c i zastanowiłam sie dwa dni nad otworzeniem drugiego opakowania, bo okazało sie, że musze patrzeć na wagę. Od samego początku zaczęłam brać po 2 kapsułki dziennie po południu, żeby wypełnić żołądek po przyjściu do domu. Uniknęłam efektu napychania sie. W trzecim tygodniu twarz schudła, piersi poleciały i waga ruszyła po mnie w dół. Teraz są święta, odpoczywam i jeszcze biorę. Polecam produkt, który na sobie sprawdziłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowotka
Wiecie co, mi się wydaje, że młody jęczmień na odchudzanie może być, ale nie jako magiczne rozwiązanie, tylko jako dodatek. Nawet jeżeli on BEZPOŚREDNIO nie przyczyni się do utraty wagi, to ma tyle prozdrowotnych właściwości, że aż w głowie się nie mieści. http://naturalnemetody.pl/mlody-zielony-jeczmien/ - tutaj całkiem niezły wpis o zastosowaniach, działaniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej skorzystać z ułożenia profesjonalnej diety. Na nowy rok zupełnie za darmo: Darmowa profesjonalna dieta: http://dieta-personalna.eu/A1/09e8423021/ Ja stosuję 3 tygodnie i już widać niezłe efekty a nie ma głodzenia się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka876
Nie słyszałam o czymś takim .. nie szukam też sposobów odchudzania na siłe. Na internecie znalazłam opinię na temat therm line fast i to z tymi tabletkami zdecydowałam się odchudzać. Narazie skończyłam pierwsze opakowanie i schudłam 3,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam młody zielony jęczmień. Fajnie wspomaga odchudzanie. Oczywiście bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie bo nie ma cudów ale jęczmień ma dużo witamin, błonnika...wspomaga metabolizm. Można go spożywać w formie soku ale mi niezbyt odpowiada smak więc ja stosuję w formie tabletek Green Barley Slim, zawierają naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotynę i cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Dołączam się do osób, które polecają młody zielony jęczmień. Odkąd regularnie stosuje (biorę tabletki. green barley slim) zauważyłam dużo plusów. Po pierwsze poprawił się mój metabolizm a jako, że się odchudzam jest to dla mnie istotne, mam więcej energii, lepsze samopoczucie, poprawiła mi się cera, włosy, paznokcie..w ogóle lepiej się czuję..jakoś tak zdrowiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na wczasach odchudzajacy tutaj www.nawzgorzu.com.pl i musze przyznac, ze nic wczesniej tak dobrze na mnie nie podzialalo jak to co tam przezylam, polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna800
Jestem bardzo zadowolona z kuracji zielonym jęczmieniem. Nie tylko pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów ale również nie odczuwam już potrzeby podjadania. Jęczmień, czystek i gojnik zamawiam ze strony sklep-zdrowia eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaww
Stosowałam kiedyś zielony jęczmień ale nie schudłam. Koleżanka powiedziała mi o diecie Sandruni , wprowadziłam w życie i przez miesiąc schudłam 7kg :) wiecej informacji na temat tej diety znajdziecie w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten młody jęczmień ma lepsze właściwości, gdy jest wyprodukowany z soku, a nie z suszonej trawy jęczmiennej. Niestety jest wtedy sporo droższy. Jeśli zależy Wam nie tylko na odchudzaniu ale też na zdrowiu, to lepiej kupcie ten produkowany z soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaśka
Młody jęczmień to moim zdaniem Hit ostatnich lat - i jest zdecydowanie wart uwagi. Sama stosuje zawsze podczas dietki młody jęczmień premium od olimpu, pomaga mi utrzymać dobrą formę i szybciej zrzucić zbędne kg :) Po odchudzaniu pomaga też nie wpakować się w tzw efekt "jojo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należę do osób, które takze bardzo polecają młody zielony jęczmień jako wspomagacz odchudzania. Ja stosowałam wspomniane tu juz wcześniej tabletki green barley slim i razem z dietą i ćwiczeniami, które dołączył do produktu producent, udało mi się zrzucić juz 7 kg :) W ogole samopoczucie mam znaczenie lepsze odkąd biorę ten jęczmień, chudnę jakby łatwiej i szybciej a wcześniej szło mi to bardzo ciężko nawet stosując dietę i cwczenia. Myślę, że to dlatego, że jęczmień świetnie działa na metabolizm a jak wiadomo to podstawa w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwalę takie tabletki z zielonym jęczmieniem www.greenshape.pl , bardzo dobrze się po nich czuje, a ze mają chrom w składzie to też nie mam ochoty tak sięgać po słodkie :) pomaga to w odchudzaniu, łatwiej wytrwać a 5 kilo już za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad sie biora ludzie, ktorzy wierza, ze jedzenie czegokolwiek moze odchudzic???? Przeciez gdyby cos takiego istnialo, to wszyscy bysmy to jedni, wszyscy o tym mowili, a wlasciciel bybly miliarderem, najbogatszym na swiecie! NIKYT nie chce byc gruby, ani nawet okragly, ale tylko niejedzenie pomaga to osiagnac. Nic wiecej. Nie badzcie naiwne, nie ma niczego co sie wlozy do paszczy i schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że coś ma magicznie odchudzić ale wspomóc odchudzanie. Czyli wspomóc naszą dietę i ćwiczenia. Ja osobiście jestem fanką zielonego jęczmienia. Fakt - nie odchudza, ale ma tyle dobroczynnych składników odżywczych, że odchudzanie naprawdę fajnie wspomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabka82
Ja jakoś nie jestem przekonana do tego typu specyfików dlatego postanowiłam się odchudzać jedynie z pomocą badania genetic lab dzięki,któremu wiem jak się odżywiać oraz ćwiczyć.Zajrzyjcie sobie na geneticlab.com bo naprawdę wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlara
Moje doświadczenia z zielonym jęczmieniem premium od polskiej formy olimp labs są bardzo dobre. Po zbadaniu tematu wiem, że to najlepsza możliwa suplementacja jeśli planuje się wzmożony trening, albo przechodzimy na dietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela1985
Polecam Wam dziewxzyny zamawiać tylko ten oryginalny od healthways distribution. Ja z przyjaciolkami zamawiamy zawsze tutaj www.greenmagma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby sa glupie. Mysla ze coz połkną i ze od tego schudną. NIKT nie schudl od jedzenia ani od picia jeczmienia czy czegokoliwek.. Chudnie sie z glodu albo z duzego wysilku (mozna ćwiczyć albo pracować). To wszystko. Oklamujecie same siebie. Od "cudownych" środków to PORTFEL WAM SCHUDNIE, ale nie tylek. Jasne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaGra
Śmiało zamawiajcie stąd www.twoje-piekno.pl My z kolezankami z pracy zawsze od nich bierzemy. Wcześniej dla zbicia wagi, teraz na poprawę witalnosci i kondycje wlosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINKI161
Uwzajcie z tyn zielonym jeczmieniem. Bardzo oddzialowywuje na progesteron co u niektórych kobiet moze sie skonczyc zaburzeniami miesiaczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam i piłam ;) Polepszyły mi się wyniki krwi bo miałam anemię ;) Ważne jest tylko, żeby nie kupować chińszczyzny, tylko nasze ekologiczne produkty. Polecam jakiś sprawdzony sklep. Ja kupuje w Tobio- http://www.tobio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna88
Młody jęczmień premium świetnie wspomaga proces odchudzania - czyli musimy pamiętać o Diecie i ćwiczeniach. Tylko w taki sposób uzyskamy dobre rezultaty, w miesiąc można spokojnie 5 kg zgubić, ale trzeba się trzymać diety i ćwiczeń (suplementacja młodym jęczmieniem tutaj się świetnie sprawdza) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiulka764
Oczywiście stosowałam zielony jęczmień lecz działanie jego nie było tak skuteczne jak przy używaniu suplementu które dołączyłam do diety m.in. afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl. Jestem 2 miesiąc na diecie nie jakiejś drastycznej tylko regularne posiłki;) Tak więc 2 miesiące 15 kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep internetowy upieczchleb.pl Młody jęczmień mielony zielony w bardzo dobrej cenie kupuje i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia_321
Zielony jęczmień nie pomógł mi schudnąć. Jak zastosowałam dietę Sandruni to dopiero schudłam 10 kg. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze, polubiłam ryby i warzywa. Więcej zaczęłam się ruszać i efekty widoczne gołym okiem :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję w formie herbaty, zamawiam na laventi.pl. Jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×