Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podryw na ulicy, zagadywanie nieznajomych dziewczyn

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny jakbyście chciały być zagadywane podrywane przez nieznajomego, który przypadł wam do gustu na pierwszy rzut oka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pytanie.. leje, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam odpowiedz na rozterki
Jeśli faktycznie trafisz na Kobiete której sie spodobasz i ona aktualnie nie ma faceta to raczej nie bedzie wazne co dokladnie powiesz, ważne, zeby kulturalnie. Problem jest w tym, ze wiekszosc Kobiet jest zajęta. W tym cala rzecz, zeby umieć to wyczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość zajęta, a dodatkowo z pozostałej reszty większość niezainteresowana, także szukanie igły w stogu siana moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam odpowiedz na rozterki
Ogólnie trzeba się chyba nastawić na ilość, tzn. zagadywać dziennie po pracy conajmniej 10 kobiet. Troszke zwiekszysz swoje szanse zwracajac uwage, ktore na Ciebie zerkają np. w autobusie... Mimo wszytsko niesamowicie trudna sprawa. Jeśli kogos szukasz to polecam tanczenie na imprezie. Nie musisz wtedy nic robic, czasem same podbijaja i juz masz "coś", czasem rozmowe, czasem pocalunek, seks... czasem nic, ale bez wysilku dajesz sobie szanse. Bardzo duzo zalezy tez od twojej atrakcyjnosci, wzrostu, sposobu bycia.. nie oszukujmy sie. Ale jak pokazuje praktyka najslynniejsi podrywacze sie ponizej przecietnej z wygladu i odnosza sukcesy, wiec wszystko w twoich rekach. Nawet to zagadywanie na ulicy musi przyniesc sukces, jesli zagadasz np. 10 000 kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najslynniejsi podrywacze sa ponizej przecietnego wygladu :D Dobre dawno sie tak nie usmialem. Dziewczynie moze sie spodobac 1) wyglad 2)kasa. Jak twierdzisz cos innego to zyjesz w swojej bajce. Oczywiscie zdarzaja sie czasem roznego rodzaju patologie wynikajace z jakis traum i niedowartosciowania ale zwyczajnego wrodzonego debilizmu (po prostu jest glupia)ze ladna dziewczyna ma paskudnego faceta. Ale to sa wyjatki jeden na kilka tysiecy. Ogolnie to 99% dziewczyn patrzy na wyglad po pierwsze pozniej kase. Wiec ten ponizej przecietnej tylko kasa moze nadrabiac. Jak ktos wierzy w jakies bzdury o dobrej gadce to widac podrywa idiotki albo nastolatki. A zagadywanie na ulicy nieznajome to juz szczyt desperacji kazda normalna dziewczyna wezmie cie za jaiegos taniego podrywacza no chyba ze masz wyglad modela. Ale wtedyto mozesz nawet podejsc i cos belkotac i beda i tak staly z jezykiem do pepka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kase wlasciwie malo kto leci,nie wiem coscie sie faceci uczepili tej kasy nie znam zadnej kobiety ktora leci na kase a ja sama tez tego nie robie na wyglad juz predzej ale tez bez przesady,jak facet ladny ale durny i podly to co mi z takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×