Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heloiza999

O bezdzietności: zasadniczo chodzi mi o to, ze w byciu rodzicem jest cos tak abs

Polecane posty

Gość gość
albo stwierdzisz, że jednak to nie dla Ciebie. Cudze dzieci to jednak nie to samo. W bliskiej rodzinie mojego chłopaka urodziło się dziecko i jakoś żadne z nas nie olśniło, że zmienianie pieluch to właśnie to co chcemy w życiu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rynsztok i nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska ...:D co ty piszesz heloizo ? będziesz testować na siostrze swój potencjalny instynkt macierzyński ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś między 165 i 170, ostatnio jak mnie u lekarza mierzyli to 67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moor, ale chodzi o to, że np. jak to dziecko się urodzi do mnie podobne, to wtedy jak mam poczuc, ze chcę mieć dziecko, to poczuję, bo to niezupełnie obce, cudze dziecko, prawda? to będzie wedlug mnie ostateczna próba, dowód, by zobaczyć, czy ja jednak będę chciała mieć dziecko, czy nie. nie uważasz? że mogłoby to tak podziałac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, myślę, że to tak nie działa. Znam kogoś kto swoje dziecko uwielbia, ale na widok cudzych ma minę jakby chciała się do niej przytulić wściekła tarantula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty gruba jestes jak wazysz 90 kilo przy wzroscie 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor, ale nawet przy siostrzeńcach? Acha...czyli nawet jak nic nie poczuję przy dzieckju siostry, to uważasz, że i tak kiedyś mogę chcieć mieć dziecko? O to Ci chodzi? Kurde, nie chcę. Chciałabym wiedzieć to juz teraz;-( I wtedy dziecko siostry byłoby takim testem i wtedy poznałabym swoje przeznaczenie,a tak będe w niepewności żyła;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałam program obejrzeć :P Kto waży 90kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pisał o wadze, tylko o biodrach, ej, moge wkleić ci jak zdławiłam allium? pokaze ci co mi napisała, patrz: jak czytam te twoje wywody to naprawdę mi cię żal . taka piękna młoda kobieta stworzona do miłości mężczyzny , do rodzenia zdrowych dzieci , do dawania siebie każdemu sercu potrzebującemu ... dlaczego tak siebie ograniczasz dziewczyno? Nie skomentuję twojej wypowiedzi bo na to nie zasługujesz . rynsztok jak inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz patrz, co jej odpisałam: och, cóż za uraz...ktoś taki jak heloiza...czyli jaki? uśmiecham sie do ludzi, którzy rozmawiaja ze mną normalnie, a Ty mnie zwyczajnie oszukałaś. Gdy przechodizłamz toba na rozmowy mailowe, to dlatego, że przedtsawiałaś sie na osobę, która mnie rozumie i popiera. Stopniowo pokazywałas swoją twarz, a ja pytałam, czy mnie okłamałas. zaprzeczałaś temu az do czasu, gdy wyjawiłas to na kafe. Spytałam, to po co ze mną pisałaś. A Ty na to: bo myslałam, ze jak na spokojnie coś tam coś tam. Po jakiego grzyba zabrałaś mi tyle czasu, skoro to była jakaś inkwizycyjna intryga z Twojej strony?? I Ty mi teraz będziesz pisała, ze ja nie zasługuję na Twoją odpowiedź, och, załamię sie... Dobrze, ze córek nie miałaś, że Ty programujesz osobę po co ona żyje. Żałuj samej siebie lub tych, co chcą mieć te zdrowe dzieci, a rodzą kalekie, bo aborcji na przykład nie moga miec. Tam jest dramat, a nie tu, gdzie osoba nie ma tego, czego mieć nie chce. Ale z tym, że kobieta stworzona jest dla meczyzny i odwrotnie, to trafiłaś. To akurat prawda, chciałabym kogoś.Reszta jest już czysto opcjonalna. I najpierw zastanów sie co tu sama robisz, potem rób analizę ludziom czemu oni tu sa. To oryginalna ja, nie żaden podszyw. nie widze ani jednego momentu,w którym jest w tym temacie rynsztok. Ale skoro zebrało sie tu towarzycho wierzące, choć nie widziało, to równie dobrze możliwe, że i widzące, czego nie ma. Taki sam poziom absurdu xxx fajnie, co nie??;-)) a co oglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ugryzę się w palce i nie skomentuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to jej na to napisałam: to ty siebie ograniczasz. dlaczego mnie postrzegas zpoprzez religie, kto ci na to pozwolił? nie jest to mój światopogląd, że ja jestem stworzona do tego i owego. Co masz do Misiowej? Ona jako jedna z nielicnzych sprawia, ze się uśmiecham z nadzieją. Większosc kobiet nie ma jej przywileju kochania, tak jak ona. Ja będe decydowala, do czego czuję sie stworzona i jest to dla mnie pokazanie swym życiem, że można być szczęśliwą bezdzietną osobą, dla miłości mężczyzny tak. I nawet dlatego, żeby dac jemu miłść Czemu słuzy moja obecnosć na kafe? A Twoja? Ja chcę sobie pogadać o tym co myślę i pokomentować. Ty tego nie robisz? Liczysz w głebi serca, że kogos tu nawrócisz, też opowiadasz o poglądach na wychowywanie, na religię. ja robię to samo. Tyle, że nie wymyslam ludziom, doc zego są stworzeni, co najwyżej opowiadam trochę o naturalnej chronologii rzeczy, to nie jest dictum, tylko gadka wstylu 2 plus 2. xxx bo u licha jak ona śmie? Ja chce by był gender w tym kraju, a nie kobieta patrzy na mnie jak na kawał mięcha, żebym ja jej nie powiedziała do czego jest stworzona. Co najmniej jakby z 5 dzieci urodziła. Wkuriw amnie takie nawiedzone gadanie, potem dziwią sie, ze feminizm jest coraz agresywniejszy. Nie moge rozmawiać z kimś, kogo myślenie jest aż tak mocno podszyte religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program o zombie :P Telewizja wysokich lotów i takie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepadam za alium ale ona przy Tobie Hawking przy grabarzu :P ma rację że Ty jakaś ograniczona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helo, każde przegięcie jest złe, tak religijne jak i polityczne. Nawet jako feministka nie popieram "agresywnego" feminizmu, a od ludzi inwazyjnie religijnych trzymam się jak najdalej. I to nieźle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? Czemu>????powiedz, please.... albo chociaż pwoiedz co oglądałaś, ale czego nie skomentujesz? Mnie czy jej, nie rozumiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę komentować urywku rozmowy z Allium której i tak tutaj nie ma. Wątpię, żeby ona akurat bardzo przejmowała się tym co ludzi na forum piszą, ale wolę się przymknąć i nie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiejesz się z czyjegoś fanatyzmu, a sama nie jesteś lepsza sama jesteś antydzietną fanatyczką i wszystkich oceniasz ze swojej ograniczonej perspektywy, wszystkich chcesz ustawiać podłóg siebie- a kto ci na to pozwolił? naprawdę dla kogoś kto stoi z boku prezentujesz ten sam poziom co fanatycy religijni i inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie popełniłam przegięcie? Allium została porównana do Hawkinga, chyba padnę na zawał!!! Hawking to jej przeciwieństwo, ateista i naukowiec. A ja, grabarz? Brzmi ciekawie, nie wiem czy chciałabym ludzi grzebać, ale inne rzeczy juz tak;-)) Ale to nie było Twoje porównanie Moor, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie było moje porównanie. Korci mnie czasem żeby się zalogować, ale dam spokój, chyba można w miarę bez problemu rozróżnić moje posty :P Z tym przegięciem to prawda jest taka, że często przeginasz...ale zrobienie z ciebie inkubatora mnie zniesmaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze, że na to wyszło, nie był to mój cel;-/ allium martwisz się za bardzo, faktycznie a mój fanatzym nie jest fanatyzmem, lecz punktem widzenia, i ostatnio wiele matek mnie nawet poparło, gdy porównanłam macierzyństwo do śmierci i zmartwychwstania jak się trafi na rozmówcę, to się i dogadać idzie, byś sie zdziwiła ile pochwał zebrałam na kafe, ale nie zawsze jesteśmy na tych samych tematach o tych samych porach, wię cnie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja mam chyba do wszystkiego za luźne podejście. Za każdym razem kiedy mam w życiu jakiś "duży krok" okazuje się, że spłynęło to po mnie jak po kaczce więc nie bardzo umiem się odnieść do kobiet które, w moim odczuciu, trochę histeryzują. Z drugiej strony nie mam dzieci to nie wiem jak to jest z tą śmiercią/reanimacją. Może właśnie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu się pode mnie podszywa, moor, nie to, bym była święta, ale i tak się podszywają wiesz...jak ktos jest na tyle religijny, to ciężko, by taka osoba chciała ze mną o macierzynstwie rozmawiać, więc dyskusję z nią uważam za niebyła, bo w sercu liczyła, ze znajdzie naiwną, którą nawróci, jak nie na religię, to chociaz na rodzenie, jezu... i radykalna feministką tez nie jestem, zeby nie było, akurat co do feminizmu zgodizłyśmy się kiedyś stuprocentowo i nie uważam buntu wobec tej jej wypowiedzi za nadto feministyczny psia mac, nie chodzi jej o żadne ideały, tylko o fakt, byle baba urodziła, skoro ma biodra i cipę, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadną alium ty jesteś tak żałosna, że brak słów piertolisz że kobiety to manipulantki, a sama ciągle manipulujesz słowem i definicjami - wszystko na swoją korzyść nie jesteś fanatyczką? nieee wcale, kilka lat pieprzenie o jednym i tym samym i walenie tych żałosnych elaboratów to faktycznie brak fanatyzmu, yhym :) skoro to nazywasz "punktem widzenia" to w takim razie fanatyk religijny też nie jest fanatykiem, tylko ma swój "punkt widzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty możesz sobie uważać za niebyłą ale na kafie zawsze ślad pozostaje i te wszystkie Twoje bluzgi też zostają . Cieszyłabym się gdyby o mnie ktoś tak dobrze myślał i pisał jak alium o Tobie . Baba i ma może zacięcie do religii ale nigdzie nie widziałam żeby zachowywała się jak Ty , mimo ,że wdawała się w ostre dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jesteś tym gościem co mu się pomyliły cm z kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona w prawie każdym temacie "przegina" i to mówiąc delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę i jeszcze obgadujesz mnie za plecami :D dojrzałość pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×