Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heloiza999

O bezdzietności: zasadniczo chodzi mi o to, ze w byciu rodzicem jest cos tak abs

Polecane posty

Gość gość
cześć Allium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wstanie uwierzyć, że to nie ona pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze ona :) w topiku z życzeniami noworocznymi nawet przyznała się, że to ona. zresztą nie zdziwiło mnie to wcale. o przybylskiej pisała w podobnym tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piertolisz że kobiety to manipulantki, a sama ciągle manipulujesz słowem i definicjami - wszystko na swoją korzyść xxx ja jebię, przeczytaj jeszcze raz o tej manipulacji, bo znów coś przeinaczasz allium, ty mnie tez, bo sie dowiaduję, ze gdzieś tam o mnie dobrze mówisz. nigdy tego nie słyszałam, wiec za moimi plecami tez funkcjonujesz, poza tym mnie wkurwiłas, a ja tego nie dusz w sobie ach ta dojrxałość, tak, najlepiej pouczać innych a jak kobieta 60letnia woła syna, by ją gdzies wiózł mimo, że ma w domu żonę w połogu, bo ona musi zamanifestować, ze jest królową matką, a nie pojmuje, ze się własnie dopełnił cel jej wychowywania, to jest zajebiście dojrzałe najpierw takimi babami sie zajmij, potem mnie sie czepiaj bo to akurat znam z zycia, nie z kafe żona sama z dzieckiem została małym, gdzie na pewno chciała przezywać w rodzinie te pierwsze dni razem, a maż zdecydował sie do mamy jechać do katowic 800km wieźć, ja pierdolę...a ona oburzona została mnie takie historie nie oburzają, tylko OBRAŻAJĄ. Taki facet nigdy nie miałby mnie całej, zresztą po co się martwię. Nigdy bym nie wyszła za takiego. nawet do kina bym z takim nnie poszła, ba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest totalnie p*****lnięta. Ostatnio widziałam jak pisała, że lubi kukulską czy tam steczkowską (nie pamiętam którą z tych dokładnie) ale nie kupi jej płyty, bo boi się, że może ona kochać dzieci bardziej - hahahahaha. Przecież to jest kompletnie chore. Do psychiatry marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium - kto o Tobie mówi, ten mówi. Helo - było napisane dlaczego pojechał? Dzisiaj wyskoczyłaś na mnie sugerując, że mój chłopak za dużo rozmawia z rodzicami. 800km w jedną i druga stronę można zrobić w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie heloizo ,ze zostaniesz pozbawiona komfortu takiego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloiza o mnie mówi a mnie uczono ,zeby w obecności osób trzecich nie szeptać za ich plecami na ich temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego wyboru? ludzie, toż wy jesteście pogmatwani totalnie, załamałam się!!!!!!! jesu, rpzeraziłam sie normalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było napisane, bo to od siostry znajomej ktoś był i pojechał, by mamę do koleżanki zawiesc historia prawdziwa. i mnie to nie oburza, tylko obraża. że kobieta rości sobie prawa do chłopakal którego wychowała teraz własnie dla tej drugiej młodej kobiety i nie ma kompromisu w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są pierdoły helo - to twoje własne wypowiedzi . masz pretensje do ludzi ,ze pamiętają co wypisujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz kompromis jak pożyjesz w rodzinie , jak staniesz isę matką takiego chłopaka ... oj , sory , nie staniesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a jak kobieta 60letnia woła syna, by ją gdzies wiózł mimo, że ma w domu żonę w połogu, bo ona musi zamanifestować, ze jest królową matką, a nie pojmuje, ze się własnie dopełnił cel jej wychowywania, to jest zaj**iście dojrzałe" i to właśnie pokazuje jaką jesteś hipokrytką :D jakby kobieta nie pozwoliła mężowi gdzieś wyjść z powodu dziecka to byłaby tą "złą", ale akurat wyjazdu do matki ma prawo mu zabronić, ba! to on jest tym "złym" bo chciał wyjechać do mamy na 2 dni czy tam na kilka ale jakby chciał odwiedzić np. przyjaciela czy brata to pewnie już byłoby ok :D co za relatywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor, ja odchodze z kafe, ja sie załamałam. ludzie róbcie co chcecie, ale dajcie mis pokój, zapomnijcie o mnie, mnie tu nie było, jezu....chyba żartujecie sobie, co wyście porobili, co to są za print screeny, jesteście podli! raz kiedyś coś w gniewie napisałam, ktoś podchwycił i wypisuej pierdoły tak, by na mnie było, ktoś robi zdjęcia i co, masturbujesz sie nad tym?????? Luzie, ja jestem załamana, przegięliście. ja nie tak i nie w ten sposób, ależ z kafe trzeba uciekać, to jest gangsterksie miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno sie starałaś ,zeby takie własnie się stało - nie szanując rozmówców , ciągle gadając jedno i to samo , a twój język ....i teraz do innych masz pretensje ? ciebie w tym nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to właśnie pokazuje jaką jesteś hipokrytką smiech.gif jakby kobieta nie pozwoliła mężowi gdzieś wyjść z powodu dziecka to byłaby tą "złą xxx co ty sobie dopowiadasz wogóle?? nigdy nie byłaby tą zła, bo ma prawo oczekiwac pomocy od partnera, a nie zrobił i sobie idzie. Allium- i widzisz, jak ja mam o tobie nie gadac? znów to robisz....ty sobie hodowlę robisz....każesz mi czekac az będe matką takiego chłopaka i co sugerujesz? ze wtedy się mysli, ze ci się nalezy tak? Że masz go dla siebie?i tu jests edno moich poglądów, serce matki to jej sprawa w takich chwilach, nie miała i nie ma dla siebie, ja j***e, załamałas mnie!!!! kiedyś juz coś takiego zasugerowałas i robisz to znowu w tej chwili. Nie ma znaczenia, ze ktos jets matka takiego chłopaka. wbrew sobie nalezy akcetpować, ze dla syna najwazniejsza powinna byc rodzina, nikt nie mówił, ze będzie łatwo, jezu....niedopuszczalne, załamałaś mnie i utwioerdziłaś w poglądach, taka jestes. ty chcesz miec dzieci na właśnosć, oczywiście, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nowy rok kilka tego topów założyłaś. nawet poronienia matkom życzyłaś i pisałaś, że masz nadzieję na to, że będzie więcej waśniewskich i nawet nie zaprzeczaj. i to nie jeden top o tym założyłaś wtedy. pamiętamy to doskonale, nawet się nie wykręcaj ani nie zasłaniaj podszywami, bo to żałosne, zawsze tak robisz jak ci głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci zawsze będą moimi dziećmi . a to implikuje miłość i troskę wzajemną , prawa i obowiązki . to że ty masz takie a nie inne układy z rodzicami to nie znaczy , że wszyskie dorosłe dzieci tak żyją . już się nie wij jak węgorz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoszę odpowiedzialność za to co piszę - dlatego nigdy nie zapowietrzam sie na tyle ,żeby pisać w gniewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wypieprzaj stąd. i bedziemy wklejać te skriny żeby reszta wiedziała z jaką psycholką ma do czynienia, mimo ze i tak spora czesc na kafe wie ze jesteś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, jak możesz każdy obrzydliwy post identyfikować ze mną? teraz każdy może napisac cokolwiek i wyjdzie na to, ze to ja. Mój styl jest rozpoznawalny, więc ludzie robią co chca, a ty i tak we wsyztsko uwierzysz. Boże, i wy mi zarzucacie, że ja życia nie mam? Ja jak nienormana zdjeć na kafe nie robię ani nie pamietam kto co na nowy rok pisał. Ja jebię....ok, dokonało sie, amen. ostatni raz mnie widzieliscie, wnoszę o usunięcie konta. nie ma sensu, nie wiem czy sie ,smiac czy płakac, allium0 żenua. i nie pisz o komrpomisie w rodzinie, kompromis to jest w małżeństwie,a dorosłe dzieci i rodzice to osobni ludzie nie muszący chodzic na ząden kompromisy ze sobą. I każdys woim życiem powinien się zajac, tj małżeństwem,.a nie stara niedojrząła baba zabiera męża młodej żonie, żeby sama ze swoim mężulkiem i synulkiem gdzieś jechać, a tamta sama. dobra, nie ma sensu. good bye, moor kiedy sie pozdrowię może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, jak możesz każdy obrzydliwy post identyfikować ze mną?=sama na to zarobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo i tak wszyscy wiedzą , że i tka będzizesz zakładać te chore tematy :) bądź dorosła i nie kryj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , paskudne nie jest to ,ze helo tak sie zachowywała i to pisała tylko ,że .... ktoś śmiał to utrwalić :D moralność kalego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×