Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znajdź swoją miłość przez facebook

Polecane posty

Gość gość
swietnie moja milosc ma sie dooskonale wlasna :P stopka: uczycie juz amerykanow mowic brzeczyszczykiewicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dla ciebie radę... Nie wchodź między wódkę a zakąskę bo dostaniesz manto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza juz sympatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSawery
TJ. jakieś G. a ja już się napaliłem bo laska do mnie na sympatii zagadała - a tu okazuje się że reklamuje ten beznadziejny portal. Myślałem że można się zalogować przez facebook (ale to raczej nie część facebboka tylko ktoś chce zarobić) a tu trzeba smsa wysyłać (nie wiadomo jaki jest koszt takiego SMSa bo nie podano - podejrzane tj.). Ciekawe czy tj. legalne czy powinienem tematem zainteresować odpowiednie władze hmm.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindiris
Cześć, do mnie też zagadała dziewczyna na sympati i krętą drogą ale by z nią pisać dalej muszę wejść i zalogować się na fblove, a to jak przeczuwałem ściema i znów naciąganie na kasę. Na dole strony napisany jest drobnym, a może znów nie tak drobnym drukiem napisane: "Serwis facetools.pl/twojamilosc/ jest stroną typu landing page (będącą częścią usługi HotAwards.pl), która umożliwia zdobycie określonej ilości punktów oraz odblokowanie przydzielonych jej nagród szczegółowo określonych w zakładce "Zbieraj punkty" na stronie w/w usługi. Niniejszy landing page jest usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS wynosi 25,00 zł (30,75 zł brutto). Użytkownik wysyłając SMS pod podany na stronie numer oświadcza, że akceptuje Regulamin naszej usługi dostępny pod tym adresem i zdaje sobie sprawę z tego, że niniejsza strona ma charakter wyłącznie rozrywkowy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt pod adres emailowy: kontakt@hotawards.pl. Życzymy przyjemnego korzystania ze strony i wielu zdobytych nagród!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekZ
To wielkie G. przy logowaniu musisz wysłać SMS na 92552 czy cos podobnego i akceptować regulamin mi udało sie go sprawdzić (musisz kliknąć centralnie w wyraz "regulamin" bo inaczej nie wejdziesz-kolejny chwyt aby nie sprawdzić regulaminu) SPRAWDZAM a tam koszt takiego SMS-a to 25zł tak ze H.. Wam W D.. nygusy z FB LOVE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie też napisała laska, że chętnie ze mną popisze bo je się podobam, ale nie na sympatii tylko na fb randkowym. Czy ktoś wie o co w tym portalu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __adam__
Piękna dziewczyna do mnie też napisała na sympatii i poprosiła o zalogowanie na facebook.love, a ja naiwniak dałem się naciąć na 30,75zł , bo chciałem się zalogować na ten portalu. Czytałem tam regulamin niby wygląda ok, strona dobrze zrobiona, tylko brak okienka do kolejnych logowań , po rejestracji. Ludzie piszą ,,piękna ściema i nabijanie ludzi w butelkę...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __adam__
człowiek uczy się na swoich błędach i własnej łatwowierności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielka ściema! Głupota boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×