Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego w dzisiejszych czasach kobiety nadal łapią na dziecko lub wpadają

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego w dzisiejszych czasach kobiety nadal "wpadają" lub łapią faceta na dziecko? Nie mają dostępu do środków anty, nie mają na nie kasy, zapominają, czy też ta cała akcja jest organizowana z premedytacją ażeby gościa usidlić ( nieważne jak , ważne żeby tylko) ? Z autopsji jednak widzę, że mimo wszystko taka pani zawsze jednak będzie postrzegana dla faceta jako prymityw, nawet jeśli ten zgodzi się z nią zostać dla dobra dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz mi jak można złapać faceta na dziecko??? Co to oznacza-ze siła zaciągnęła go do łóżka?? Przywiązała i zgwałciła? A on biedulek nie miał wyjścia a pozniej jeszcze sama kupiła pierścionek i sama sobie ślubowała? Kurfa ludzie opanujcie sie! Jak ktoś ze sobą regularnie sypia, bawi sie w dom, miłe słówka itd to chyba wie na co sie pisze? Facet jest nieświadomy? Co to oznacza wpadka? Ludzie sa niedoedukowani w temacie seksu? To należy nadrobić zaległości z biologii. Nie wiem w jakim ty sie środowisku autorko obracasz ale chyba w nizinach skoro ludzie nie wiedza skąd sie biorą dzieci. Przykre ze nie obserwujesz lepszych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego łapią na dziecko - bo są idiotkami, tu innej odpowiedzi nie ma. Dlaczego wpadają - bo zapomniały wziąć pigułkę, bo antykoncepcja nie zadziałała [zdarza się], bo zjadły coś nieświeżego i zwymiotowały [pigułka poszła], bo "przecież to były dni niepłodne", bo wiele innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet glupi to się da zlapac taka prawda:) prawdziwy mądry facet wie z kim i kiedy iść do lóżka.mężczyźni myślą żemomogą bezkarnie ****** się jak króliczki i tu jest blad.może kobiety które tak usidlaja mężczyzn dadza w końcu do zrozumienia wszystkim facetom ze trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje r/u/c/h/a/n/i/e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak złapanie na dziecko :D chyba że kobieta zgwałciła kolesia to co innego.Skoro mężczyzna decyduje się na seks dobrowolnie to niech nie skwierczy ze wpadł z kobietą bo przecież każdy wie skąd się biorą dzieci.. no chyba że to facet upośledzony to można jeszczego wytłumaczyć.Chciałeś podupczyć-licz się z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszy mnie takie gadanie że ktoś kogoś złapał na dziecko, jestem mężatką i nie planowałam drugiego dziecka, stosowałam tabletki anty, i co znalazłam się w w tym 0, 01 procencie co zachodzą w ciążę, przez 5 lat zdawały egzamin, nie wiadomo dlaczego zaszłam w ciążę stosowałam je codziennie o tej samej godzinie , żadnych problemów żołądkowych czy antybiotyku, teraz przerzuciłam się na spiralę * gumka bo 3 ciąży nie chce nie ma 100% metody jedne pary są bardziej płodne od innych i stąd te wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie rozumiem dlaczego od wczoraj!!!! nic z tym nie zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja wyjaśnie , bo jak widzę , nie wszystkie panie wiedzą co to znaczy złapać faceta na dziecko. Otóż Złapać faceta na dziecko to znaczy robić wszystko aby zajść w ciążę z tym konkretnym facetem tzn. sypiać w dni płodne a mówić że są niepłodne, twierdzić że bierze się tabletki a potem ściemniać, że nie zadziałały, m owić, żeby facet nie zakładał prezerwatywy no bo i po co skoro ona "bierze " :) rzekomo tabletki. Moja bratowa takim właśnie sposobem złapała faceta na dziecko. . Małżeństwo to jednak szczęśliwe nie było, brat ją zdradzał notorycznie ( nawet jak byłą w ciąży. Na szczęście dziś już nie są razem, więc dziecko jak widać nie jest cudownym sposobem na miłość męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka mojego szefa , który jest żonaty zaszła z nim w ciążę. Czy to znaczy , ze ona nie chciała złapać go na dziecko bo oboje są dorośli i wiedza skąd się biorą dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo kuzwa dorosly facet ubirea gumke jak nie chce miec dziecka.Co to jakies bezwolne matoly ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam kilka dziewczyn ktore daly sobie zrobic dziecko a pozniej zegnaj kotku..... bo byly ustawione zawodowo chcialy dziecko i wiedzialy ze daja sobie rade same.Facec***ilnujcie sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam małżeństwo, ktore autentycznie wpadło 3 razy! Niedługo będą mieć czwarte dziecko. Oboje wykształceni, na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mialam tak ze byly gumki i tabletki - zawsze! i zaszlam jakos w ciaze. Nie- nie ominelam zadnej tabletki, nie - gumki nie "pękły". Wiec jak do tego doszlo?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cuda się dzieja ze przez takie zabezpieczenia sa dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×