Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przed rozwodem. grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość

Od dlugiego czasu praktycznie nie ma dnia, zebym nie myslala od odejsciu od meza. W malzenstwie jest mi bardzo zle i od lat nie widze szans ze jeszcze cos sie zmieni. Ale boje sie... Przeraza mnie wszystko. Choc nieszczesliwa, to nadal niegotowa pod kazdym wzgledem na rozwod. Jak pogodzic sie z mysla o rozstaniu. Chcialabym sobie tak ulozyc w glowie i w zyciu, zeby moje decyzje nie byly dyktowane strachem. Ma ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam meza jestem bardzo szczesliwa,i nie mamy zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem szanowaną żoną i matką i ni wiem w czym ty masz problem, znaj swoją wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jest skierowany do osób w podobnej sytuacji. Jak jesteście szczęśliwe i szanowne to super, ale Wypowiadajcie się w odpowiednich dla was wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym piszesz bo tak samo miałam przed rozwodem, parę lat temu. Choć byłam bardzo nieszczęśliwa, trudno mi było zrobić ten krok. Chciałam zasnąć i obudzić po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było nawet chwili bym żałowała. Jest mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie dzieci? My 3 letnia córkę i jak pomyślę jaka krzywdę wyrzadze jej rozwodem to mnie zimny pot oblewa. Mąż jest cudownym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się rozwiedliśmy nasza córka była pełnoletnia. Mój nie był cudownym ojcem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja mała, tatuś jest dla niej naprawdę idealny. Poza nami nie ma za bardzo nikogo, mieszkamy za granicą, jesteśmy samotni, żadnych znajomych a rodzina od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze jest trudna decyzja. Tym bardziej musisz mieć dużo wątpliwości skoro jest dobrym ojcem, a chcesz dla dziecka jak najlepiej. Może skorzystaj z pomocy psychologa - to pomoże ci uporządkować myśli i rozważyć wszystkie za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam na tyle języka żebym mogła o takich problemach wyczerpujaco opowiedzieć. Ale znalazłam dziś panią psycholog o polsko brzmiacym nazwisku. Jutro zadzwonię i zapytam czy mówi po polsku. Dobro córki jest dla mnie najważniejsze. A ona mając nas razem ma najlepiej. Póki co ma taką idealną rodzinę, ale może jak będzie starsza zauważy że coś nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że trafisz na dobrego psychologa, dzięki któremu łatwiej ci będzie podjąć decyzję. Może moglibyście podjąć wraz z mężem terapię rodzinną i rozwód nie byłby konieczny? U mnie niestety nie wchodziło to w grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy poważne problemy, myślę że już nie ma szans na normalne życie. Choćby to, że od prawie 4 lat nie ma seksu, to decyzja męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego u was musiało dojść do rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc psychiczna i emocjonalna. Bardzo długo nie zdawałam sobie z tego sprawy, dlatego moje małżeństwo trwało tyle lat, czułam się coraz gorzej psychicznie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę ci pomóc inaczej niż tylko dobrym słowem. Serdecznie życzę ci abyś znalazła w sobie mądrość, która pozwoli ci wybrać najlepiej jak to możliwe w twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w podobnej sytuacji. Maz takze nie chce seksu, bardzo mnie to doluje, nie zdradza, ale coz mi po jego fizycznej wiernosci. Sam sie zadowala. Moje potrzeby go nie obchodza, nie moge sie przytulic, nie ma pocalunkow, on uwaza ze to ok. Jest zimny emocjonalnie, w najlepszych momentach malzenstwa byl jak dobry kolega nic wiecej. Gnebi mnie doluje ze jie spelniam jego wizualnych oczekiwan, wiem ze miss wenezueli nie jestem ale jestem dosc atrakcyjna, taka jaka mnie poznal. Taka normalna kobieta chociaz niektorzy uwazaja ze jestem ladna, tylko nie maz. Wyprowadzilam sie od niego. Co mi po papierku moze skladac pozew i tak zyjemy jak po rozwodzie. Autorko jesli jestescie samotni z dala za granica to moze go po prostu olej wez rozwod z nim w swoim sercu a traktuj jak wspollokatora. Czym on Ci sie uprzyksza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze to te lata bez seksu. Okropne to jest, ile się naplakalam nawkurzalam... Poza tym ma trudny charakter. Np wczoraj wyrzucił garnki z szafki ze złością twierdząc że mają pleśń i nie dbam. brednia,to były tanie garnki i już przy pierwszym gotowaniu zrobiły się na metalu białe plamki, żaden brud czy pleśń! Mamy JE 3 lata i on nagle to zauważył i pretensje. Tak jest z wieloma rzeczami, nie wiem kiedy i za co mnie zaatakuje. Pieprzą mnie o wszystko nawet o to że okularów nie może znaleźć. Klniesz na mnie, potrafi powiedzieć że ożenił się z gównem. Nie rozmawiamy ze sobą. Ja dziś byłam u dentysty, leczenie kanałowe, on o tym nie wie. Interesuje go jedynie dziecko o reszcie nie rozmawiamy. Choć proszę o rozmowę to nigdy nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjesz w toksycznym związku. To przemoc psychiczna za którą odpowiedziec mozna przed sądem. Musisz nauczyć się stawiac mu granice, w przeciwnym razie on bedzie posuwał się w tych zachowaniach coraz dalej. Nadaj sobie prawo do zycia w godności. To twoje świetę prawo żyć spokojnie, bezpiecznie, bez wyzwisk i psychicznego znęcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tak, masz racje. musze jednak szczerze przyznac, ze przed slubem wiedzialam, ze latwo z nim nie bedzie, ale tak bardzo zalezalo mi na byciu z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda odsuwanie sie meza unikanie przez niego calymi mc seksu baaardzo boli. A ponoc to kobiety cierpia na bole glowy. Moj tuz po slubie sie zmienil. Nagle przestalam mu sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka zeby to byly miesiace a nie lata... jak z nim zostane to juz nigdy w zyciu nie bede sie kochac. straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wylazła z norki prawDziwa natura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka kolejny dzien nie rozmawiamy. kolejny dzien placze. szukam pracy ale potrzebuje jego pomocy w sprawdzeniu podania pod wzgledem jezykowym. nie doprosze sie. na dodatek jest to praca o ktora zawsze mial pretensje, ze sie nie staram. ze szukam sprzatania czy sklepow zamiast tam. no to w koncu sie odwazylam i pisze a on nawet nie sprawdzi. z bledami mam wyslac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie znasz nikogo innego kto mógłby ci sprawdzić podanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciapa z ciebie... Weź sie za siebie , zrób plan ... - odkładaj każdy grosik - szukaj koleżanki , znajomych -wyjdź do ludzi - dziecko do przedszkola -ty szukaj pracy - otwórz konto w banku Kiedy będziesz gotowa idź do prawnika a w międzyczasie nagrywaj teksty mezusia Ale tak nie zrobisz bo ty chcesz naprawiać , rozmawiać , a nie ma czego Myśle ,ze to ukryty w szafie gej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×