Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Weselem w namiocie weselnym

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was miał w nim weselem jak to jest w lipcu czy komary gryzą czy jest dość jasno w namiocie kiedyś już ciemno się zrobi na dworze najważniejsze pytanie gdzie chodziliście do toalety My z domu do kościoła mamy 500 metrów a z kościoła do namiotu weselnego mamy 300 metrów naprawdę wszystko w zasięgu ręki. Mój ojciec się śmieje ze może na pieszo iść do kościoła a potem na sale weselna bo bardzo blisko mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty tak z tym "weselem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to wsiowa panna młoda o weselu mówi, oszczedza na sali weselnej i mówić po polsku nie potrafi. na pieszo hahaha ale najważniejsze nie byc stara panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy musisz postawić toi toie... a to kiepska wersja, bo jak tu kobieta ma sobie poprawić makijaż czy np. zmienić rajstopy czy sukienkę. Zwykle namiot stawia się koło sali weselnej, żeby goście mogli tam korzystać z toalety. No i myślałaś co będzie, kiedy zacznie padać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiot jest postawiony na terenie hotelu a w nim są 4 sale weselne my wybraliśmy namiot bo jest znacznie większy i dużo bardziej przestronny niż te sale które są w hotelu musze pogadać z właścicielka o tych toaletach być może ze będziemy chodzili do hotelu szczerze powiedziawszy moje wesele będzie pierwsze w rodzinie które odbywało się będzie pod namiotem weselnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak będzie padać to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorsze od deszczu są komary. Przed deszczem ochroni zadaszenie namiotu ale przed komarami nie ma ucieczki. W środku nocy tym bardziej będzie je kusić światło reflektorów. Wystarczy zrobić grilla wieczorem i to dziadostwo siecze niemiłosiernie a co dopiero jak ludzie będą spoceni od tańców, rozgrzani... komary zlecą się jak pszczoła do miodu. Z komarami autorko nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak pada to robi się automatycznie chłodniej, więc trzeba zadbać o ogrzanie namiotu. Opłaca się to? Nie prościej znaleźć większą salę? Wesele pod namiotem nie jest komfortowe dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biednie trochę w takim namiocie, ale jeśli was nie stać, a rodzina wyrozumiała, to może faktycznie, jeśli to latem ma być, zdecydować się na ten namiot. Problem w tym, że nocą w namiocie może być ciepło, a wychodzisz nie na korytarz, tylko bezpośrednio na zewnątrz i niektórzy spoceni mogą się rozchorować. Trochę to niewygodne, może znajdziesz jakąś większą remizę, czy inną salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komary hmm postawi się świeczki może to dziadostwo przejedzie co do przeziębienia jak goście na zwykłej sali wychodzą na dwór zgrzani spoceni i jakoś się nie przeziębienie a jak wesele jest w namiocie to już chorzy itd tyle wesel jest organizowanych w namiotach i ludzie jeszcze jakoś żyją a poza tym dziś czytalam bardzo dużo opini na temat naszego weselnego i bardzo Sb chwalili to miejsce i polecał mamy nadzieję że u mnie będzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArTent
Jak wesele pod namiotem to pod takim z prawdziwego zdarzenia :) Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu namiotów: namioty na wesela, wynajem na namiotów na polterabend i inne okoliczności. ArTent Tel. +48 690 494 694 biuro@artent.pl www.artent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stolach stawia sie specjalne swieczki ktore odganiaja komary,raczej problemem jest tylko deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wesele jest na sali i pada deszcz to co też jest problem? Namioty weselne są wykonane ze specjalnego materiału po ktoryn splywa deszcz wiec nie będzie przeciekal co do komarów czytalam tez ze są specjalne środki na nie wiec będzie okazja mam nadzieje z zreszta komary mogą być na sali tez w lecieć przez okno drzwi itd wiec nie róbcie problemu z niczego zawsze jest wyjście z każdej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest wesele na sali to toalety sa blisko,nie trzeba wychodzic,a w namiocie toalet nie ma i nie ma miejsca na paieroska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak pada, to robi się zimno, więc trzeba pomyśleć o jakimś ociepleniu do namiotu (dmuchawy itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namiot stoi na trawie? tzn. że jak pada i chcę iść do toalety to muszę przejść przez błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny problem, namiot ma podłogę, ale co jest wokół namiotu? Parking z kostką, asfalt, czy trawnik? No i faktycznie, jak z dostępnością toalet? Jak daleko z kuchni do namiotu, w jaki sposób będą transportowane posiłki, czy po drodze nie będą narażone na kurz, czy deszcz? Ja raz odmówiłam udziału w weselu, jak się dowiedziałam, że ma być namiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArTent
Co do toalet, to moga byc one postawione niedaleko głównego namiotu w malym namiocie. Do toalet mozna rowniez polozyc podloge dzieki czemu goscie nie musza chodzic po blocie jesli pada deszcz. Mozna rowniez zrobic zadaszenie dojscia do toalet. Co do jedzenia, moze byc ono przygotowane wczesniej i czekac na gosci w tzn namiocie cateringowym., ktore w odpowiednim momencie zostana podane do namiotu glownego. Taki namiot mozna postawic w dowolnym miejscu, nawet na 'odludziu' zdala od cywilizacji. Co do temperatuty w namiocie, to mozna zamowic dmuchawe cieplego powietrza. Wiec wszystko da sie zrobic przy odrobinie checi. Wynajem namiotow pomorskie www.artent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, wszystko da się zrobić, ale jeśli zsumować to wszystko, to taniej wychodzi wynająć salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam do tej babeczki co ma ten namiot i powiedziała ze toalety są oddzielone ściana wiec będzie ok jutro jadę zobaczyć jak to wszystko wygląda podłoga jest biała na parkiecie także nie będzie żadnego błota ani trawy wszystko jest ok kuchnia jest też w namiocie oddzielona ściana jutro zreszta wszystkiwgo się dowiem co i jak zobaczę zreszta wesela są robione częściej znaczy w tym namiocie niż na sali w hotelu czyli wynika z tego ze namiot jest lepszy niż salą skoro Pary Młode robią wesela w ich namiocie niż na sali mam rację czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co zakładasz temat skoro juz zdecydowałaś. Zadne argumenty przeciw do ciebie nie docierają, wszystkie negujesz, więc spoko, rób wesele w namiocie ale po co zawracasz ludziom głowę na forum, żeby się pochwalić że będziesz mieć hamerykańskie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiot się ładnie udekoruje kolorowymi światłami podświetlone i będzie cudownie pięknie do tego żywe kwiaty będzie pięknie dzisiaj byłam na obejrzeniu namiotu jest przeogromny zdecydowanie lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach juz się nie mogę doczekać wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio Polskę nawiedzają często trąby powietrzne. Czy ten namiot nie odfrunie, gdyby mocniej wiało? Albo nie przewali się gościom na głowy, bo w budynku, nawet jak dach zerwie, to jest w miarę bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sama jesteś chyba trąba powietrzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka85
Takie wesele w plenerze z namiotem weselnym to dobry pomysł. Nawet jak pogoda nie dopisze to jest ten namiot. Komarami się nie przejmuj. A masz już firmę cateringową? Jeśli nie to warto sobie zerknąć na tą ofertę - http://www.catering.mazurkas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiot się świetnie udekoruj żywymi kwiatami kolorowymi światłami itd będzie bardzo ładnie juz się nie mogę doczekać swojego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Moim zdaniem najlepiej takie wesele zorganizować w namiocie, który postawiony będzie albo w przydomowym ogrodzie, albo na terenie restauracji, która jednocześnie zorganizuje całe wesele. A jeśli chodzi o komary to ustrzec się można ich jedynie w klimatyzowanej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia 72 namiot jest na terenie hotelu bardzo duży przestronny naprawdę bardzo dużo miejsc jest w nim kuchnia jest też połączona z namiotem toalety tez są w namiocie i podłoga biała ślizga boje się tylko żeby kobitki się nie pozabilaly na szpilkach hehe będzie stół z pysznym deser kami małymi będzie też barman będzie dj i ogromny parkiet do tańca prześliczne dekoracyjne pięknie podświetlana salą kolorowymi światłami a co najważniejsze wspaniała atmosfera której na 100% nie zabraknie na naszym weselu będziemy mieć wspaniałych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×