Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

chce zaczac drugie studia czy to nie za późno mam 24 lata

Polecane posty

Gość gość

chce zaczac drugie studia czy to nie za późno mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jestem na 4 roku ekonomii, od roku przeszlam na tryb zaoczny. Szukam pracy i nic. Pomyslalam, aby zaczac drugie studia lub jakas szkole policealna. Zawsze interesowaly mnie zagadnienia medyczne. Moze ratownictwo medyczne lub kosmetologia lub technik farmacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak wieczny/a student/ka:D,rodzice cie utrzymuja?Bo to juz przesada.Roboty znalezc nie mozesz ale studiowac bedziesz do 40?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam pracy ale caly czas nic, bylam na wielu rozmowach i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie cierpią tego kierunku ale kosmetologia mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ci te studia?pokonczysz 10fakultetow a na bezrobociu i lasce rodzicow bedziesz siedziec?doroslosc to placenie rachunkow i odpowiedzialnosc za swoje zycie,do smierci beda cie utrzymywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończysz ten drugi kierunek i będziesz w takiej samej sytuacji jak teraz. Tak to możesz całe życie studiować, a i tak pracy nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co ma zrobić jak pracy nie może znaleźć? Chyba lepiej się kształcić póki można niż tylko siedzieć na bezrobociu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komunizm w polsce sie skonczyl. chyć sie roboty leniu i przestań żerować na rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie za późno?:D Ja jestem dwa lata w d**e ze studiami i zaczynam od nowa, bo moje studia to była pomyłka a rodzice się śmieją, ze będę studiować do 40 ale z domu mnie nie wyrzucają. Mam znajomych co pokończyli po dwa kierunki studiów i za robotę wzięli się przed 30 i jakoś żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro i tak wiesz lepiej to po jakiego grzyba pytasz czy studiowac?Dla mnie do smierci studiuj i sie ksztalc,ja bym cie w domu nie trzymala i utrzymywala do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej iść na jakieś staże, praktyki, choćby darmowe żeby zdobyć doświadczenie zawodowe i spróbować zostać na stałe? Po cholere w ogóle studiujesz ekonomie jak chcesz sobie robić szkołe policealną z kosmetyczki? Zaden pracodawca nie potraktuje poważnie człowieka, który się miota i robi sobie jakies szkoły z zupełnie innych światów bo to sygnał że nie wie co robić ze swoim życiem, nie ma żadnej drogi zawodowej i każde jego działanie jest przypadkowe :(. Pytasz o opinie więc odpowiadam - dla mnie twój pomysł to porażka bo w wieku 24 lat jestes na etapie gimnazjalisty, który zastanawia się jaki profil w liceum wybrać i w jakim kierunku się kształcić w życiu, no dla mnie 24 lata to trochę późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Tobie powiem tak: mam koleżankę która skończyła ratownictwo medyczne, później pielęgniarstwo, druga też najpierw chemia potem pielęgniarstwo. Znajomy skończył geografię nie miał co po tym robić to poszedł na transport. Ludzie po 28 lat i dopiero wzięli się konkretnie za robotę ale żyją, no co... Decyzja należy do Ciebie, dobrze się zastanów ale nie przejmuj się tym w jakim wieku skończysz studia tylko po co i jaki to będzie miało efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci po tych studiach skoro zadnej praktyki,stazu niczego?Studiujesz cos po czym i tak nie znajdziesz pracy.Wyborow dokonuje sie nieco wczesniej a nie prawie z 30 na karku.W twoim wieku juz powinnas pomyslec o wlasnym zyciu,rodzinie i pracy a nie studiowac bez sensu i peryspektyw ,liczac na rodzicow.tytul to nie wszystko,trzeba jeszcze wiedziec czy to,co robisz w zyciu przyniesie dochod i sens;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekonomia to dobry kierunek studiów. Samym dyplomem można sie podetrzec (może z wyjątkiem dyplomu SGH) ale daj***ardzo dużo możliwości rozwoju i scieżek specjalizacji i szybko można dojśc do konkretnej kasy - mówie to z perspektywy osoby pracującej w warszawie, na podstawie obserwacji znajomych z pracy. Tyle, że trzeba mieć jakis pomysł na siebie i działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem w czym jestem dobra i co chce robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata.. prawie 30 na karku :p hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie w przypadku osoby 30letniej, która już ukończyła jeden kierunek studiów, pracuje (nie w zawodzie, bo niestety kierunek okazał się niewypałem.. ma rodzinę ale ma pociąg do nauki i chce iść zrobić drugi kierunek? czy to coś dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Polaków to dziwne.

Lepiej narobić sobie dzieci i żyć z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×