Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany na zabój

kocham Ją Ona nic

Polecane posty

Gość zakochany na zabój

mija już prawie trzy lata kiedy wyznałem jej miłość zostałem wtedy potraktowany jak największy szmaciarz,kiedy wracam do tamtego dnia to oczy same zalewają się łzami,nigdy nie zapomne o niej ,tęsknie jak diabli. Niepotrzebnie jej mówiłem że kocham. Odsuneła się ode mnie,kontakt sie urwał,zakochałem sie w nie właśćiwej dziewczynie. powiedzcie czy jest sens walczyć o nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci powiedziała ? Ma kogoś ? Moim zdaniem to zależy od wielu rzeczy. Czasem kobiety nie przyznają się do tego co czują naprawdę, chociaż możliwe, że niepotrzebnie podsycam Twoje nadzieje ? Jak wyglądały Wasze realcje przed i po wyznaniu ? Próbowałeś się z nią kontaktować ? Jak reagowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie ktos podoba ale wiem ze nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 jestes mezczyzna czy kobieta? I dlaczego uwazasz ze nic z tego nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Cię potraktowała tak, jak napisałeś, to chyba nie ma sensu o nią walczyć. Co innego, gdybyście pozostali przyjaciółmi i traktowała Cię z szacunkiem. Poza tym 3 lata to sporo czasu. Ja też zakochany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
kłamała że ma chłopaka,a dobrze wiem że nie miała,byliśmy na stopie koleżeńskiej,twierdziła że jestem jej bardzo dobrym kolegą ale gdy by tak było to raczej by mnie tak nie potraktowała. Wiem że już z nią nie będe ale bardzo mi na niej zależy i zależy mi na przyjażni z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanyyy na zabój
kłamała że ma chłopaka,a dobrze wiem że nie miała,byliśmy na stopie koleżeńskiej,twierdziła że jestem jej bardzo dobrym kolegą ale gdy by tak było to raczej by mnie tak nie potraktowała. Wiem że już z nią nie będe ale bardzo mi na niej zależy i zależy mi na przyjażni z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest dla mnie za mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaruj sobie, zapomnij - no wiadomo, że z dnia na dzień nie uda się, ale nie myśl, nie oglądaj fotek, etc. ... ona nie chce Cię, jak będziesz zabiegał o nią, to tylko dodatkowy stres dla Ciebie, bo im bardziej Tobie zależy tym jej mniej (tzn. będzie miała Cię jeszcze bardziej dosyć), a to będzie znowu bardziej bolało. ... odpuść .nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona nie chce to nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
żebym o niej zapomniał i nie pisał,potem była rozmowa po ktorej zmieniła zdanie na zebym jednak pisał a jak pisałem to nie odpisywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
nie pisze do niej saksowałem jej nr i swoje konto na fb zeby nie korciło pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
nie wiem co ona chce,unikamy sie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam takie gadanie że nikogo nie miała! Mój były też twierdził że ja nikogo nie mam. -A wystawał pod moim domem w swoim Bmw albo innej limuzynie do wyboru do koloru i czekał aż zdemaskuje kto tam do mnie przychodzi... Kiedy już naprawdę kogoś miałam to nagle nie wierzył! Twierdził że nie ma lepszej od niego partii. Uważał że jest najprzystojniejszy i najbogatszy i lepszego od niego nie ma a więc i ja takiego nie znajdę;) -Dosłownie sam szczerze w to nie wierzył i się przeliczył! -Dziękuję mu za to i za to że los bywa okrutny!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaruj sobie, ona ma w nosie Twoje uczucia, albo nawet może ją drażnią ...to takie przykre :( nie wyprosisz u niej uczuć, nikomu się to jeszcze nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
tego sie już nie dowiem czy ma czy nie ma. Poprostu boli mnie to czuje sie niepotrzebny ,niechciany,jestem wykończony psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy tak się by czuł na Twoim miejscu - musisz zapomnieć, po prostu .... to dlatego, że masz uczucia, nie każdemu jest to dane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wiem że prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie. Także to że ty się czujesz wykończony psychicznie absolutnie nie ma związku z tą dziewczyną tylko z tym że nie wiesz kompletnie czego chcesz! Nie znam cię ale mówię ci to z pełną świadomością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
ale ja nie potrafie sie wyzbyć uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie uczuć nie potrafisz się wyzbyć tylko złudzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
ja wiem czego chce,chciałem byc z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewczyną z którą nie masz kontaktu od 3 lat? -Zdajesz sobie sprawę z tego że ona może być matką dwuletniego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jeszcze gorzej:)z 5 lat temu spotkałem sie z dziewczyną w której się zakochałem. byłem wtedy w okropnym stanie fizycznym i psychicznym:O Obecnie to się zmieniło diametralnie niestety nie mam pojęcia gdzie ona mieszka:D z braku laku rwe od czasu do czasu jakieś laski żeby nie wyjść z wprawy licząc na to że kiedyś ją spotkam. Być może nawet dzieki niej sie tak zmieniłem:) tylko kooorfa po co mi to bez niej. Taki paradoksik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:47 a zdajesz sobie sprawę z tego że ona może być matką 4letniego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany na zabój
macie racje dam sobie z nią spokój,czas za szybko dla mnie leci. jak mnie życie nie wykończy to sie sam wykończe dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×