Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kieruje facetami kiedy odzywają się nagle po jakimś czasie?

Polecane posty

Gość gość

Po miesiacu, trzech, pół roku czy nawet roku? nagle ni z gruszki ni z piertruszki jak już dawno o nich zapomniałam? wtedy nawet im nie odpisuje bo i po co. Ostatnio właśnie do mnie zadzwonił taki jeden po aż 7 miesiach, nic nas wielkiego nie łączyło tym bardziej mi się wydało dziwne, że on ma jeszcze w ogóle mój numer i pamieta mnie?dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najebał się chłopak i chciał pogadać, nic wielkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze, ale to nie byla jego pierwsza proba kontaktu, nie odebralam tego telefonu bo nie widzialam jakiegos sensu. A z innymi facetami miałam podobnie, zawsze sie odzywali choc juz ich skreslilam, uznalam sprawe za zamknieta na dobre i nawet juz o nich nie myslalam ani przez chwile to nagle sie odzywali, niektorzy kilkakrotnie choc ja nie odpisywalam itd bo nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki. Mój jeden były po 3 latach jeszcze potrafil o sobie przypomniec, najpierw po roku, potem po 2, potem po wlasnie 3... nie rozumiem ich roku myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam, poznałam go na portalu randkowym :) spotkaliśmy sie raz,, jakoś średnio zaiskrzylo, a właściwie wcale, mieliśmy znowu sie spotkać, zadzwonił, pogadalismy, Umówiliśmy sie nawet na niedziele, jednak on w dniu spotkania odwołał, ja sie nie przejelam tylko olalam sprawę i skasowalam jego numer tel i gg. Pól roku pózniej nagle odzywa sie na gg, ja nie odezwalam sie bo po co....myśle sobie, następny dzien znowu sie odzywa, mnie akurat wysłali z pracy:p więc odezwalam sie bo nie miałam nic ciekawszego do robienia:) Umówiliśmy sie i nagle jakby ktos mnie strzelił w głowę :) zakochalam sie hehe teraz jest moim mężem i właśnie obok mnie spi nasza 3 miesięczna córeczka. Mówił mi ze nie odbywał sie wcześniej bo nie miał czasu :) dziwne ale cóż, tak to sie potoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywal miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak seksu nimi kieruje. tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cdfgfdhdggggsgdfgsfgdfdfgdfgdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swędząca kuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×