Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grażyn

brak miesiączki, testy negatywne, brak objawów

Polecane posty

Gość grażyn

zawsze miałam nieregularne miesiączki ale przez ostatnie 8 miesięcy miesiączka występowała po 26-35 dniach. Dzisiaj jest 40 dzień cyklu, miesiączki nie widać, a nawet sie nie zapowiada. W 24 dc miałam różowe plamienie, które trwało 3 dni, śladowe ilości. Robiłam 2 testy ciążowe pierwszy w 30 dniu (naczytałam się za dużo o krwawieniu implantacyjnym), a drugi w 34 dniu. Dwa wyszły negatywne. Jak myślicie o co chodzi? Byłam kiedyś z tym u gin, zrobił usg oraz cytologie, wykluczył pcos , torbiele itd. Tarczyca też w porządku. jak sądzicie powtórzyć test? Dodam, że kochałam się ze swoim facetem bez zabezpieczenia w 4 dniu cyklu, wydawało mi się to bezpieczne;p troche poniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyn
kobitki, byłyście w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, że ten temat jest nudny, monotonny itd, ale niech ktoś się wypowie. Proosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób Bete bedzie wszystko wiadomo Ale pewnie zawirowania hormonalne jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczekaj jeszcze parę dni i zrób test. Ale najlepiej żebyś poszła na bete, bo wtedy już wszystko będzie wiadome. Objawy każdej z nas są inne, niektóre na początku wgl nie mają. :) Ja bym poszła jak najszybciej na bete. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba tak będę musiała zrobić. Najgorsze jest to, że podjęłam pare dni temu nową pracę. Lecz gdyby okazało się, że ktoś we mnie leżakuje to bardzo bym się ucieszyła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak miesiaczkuje jak ty nieregularnie i pamietam raz mialam przerwe 62 dni , z tym ze przed czulam sie juz jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez raz nie miałam przez 52 dni i też czułam się jak balon, myślałam że pęknę. Brzuchol był tak wielki, że az sie przestraszyłam i wtedy zapisałam sie do gin, zanim miałam wizytę to okres już przyszedł, ale teraz jest inaczej. nic się nie dzieje. Dużo jem i troche przytyłam 3kg, ale to przez zły tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może okres przyjdzie, może nie zrób betę, a przekonasz się. o nawet udało mi się zrymować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×